הבהרה של קלפים

היי רחליקה!
סוף שבוע מקסים.

שאלה ברשותי העוסקת בשאלה רומנטית.

בחודשים האחרונים, בין היתר, אני מרבה לעסוק בשאלת ההתאמה שלי ושל בן זוגי.
קשיי תקשורת, אגו ועקשנות הוא דבר שנפוץ.

לצערי הרב, אני מרגישה שנגמר לי הכוח לעזור לבן זוגי להבין אותי. אני חוזרת על כל דבר שמפריע לי בערך 80 פעם. כשאוהבים, לא צריך לחזור על משפט יותר מ3 פעמים בעיניי בהנחה שהצד השני באמת נכון להכיר וללמוד אותך ולעשותך מאושר.

לצערי גם דברים "חיצוניים" ישנם.
קנאה שלא מתאימה לי כלל ונורא מפחידה אותי.

עקיצות מצד משפחתו של בן זוגי גם אם זה "בצחוק" (אבל כמה אפשר לשמוע מקבוצה של אנשים שאתה לא מכיר דברים שהם עליך - "רק בצחוק" ועל אחרים לא צוחקים כלל)

גם פער הגילאים בשנינו מביא אותי לספקות (פעם הוא לא הביא אותי - כי הייתי מאושרת ובחרתי לקחת צאנס - לעומת היום שקשה לי להשלים עם הריסק משום שאיני שמחה)

בפריסה קטנה,מינורית חמודה פרסתי sos (אפילו שאת לא מחבבת זאת מאחר וכשאין לי אנרגיה או כוח אני לא משתמשת בקלפים האישיים שלי אלא פותחת sos באינטרנט אצל שגיא) למרות שהמבנה הפשוט מאפשר לי ללמוד יותר אודות הקלפים שיצאו בתשובה ולהעמק בהם.

והרי שאלתי:
" האם כדאי לי (או נכון עבורי - זו הייתה כוונתי) להמשיך הקשר הזוגי שלי עם x בחודש הקרוב "

התשובה משמאל לימין:
3 חרבות
אביר הגביעים
4 מטות

בדקתי באינטרנט על שילוב בין 3 חרבות לאביר הגביעים, של שילוב בין 4 מטות לאביר הגביעים ועל שילוב בין 3 חרבות ל4 מטות - זה הכי הסתקרנתי ממנו - לא מצאתי.

ובכלל, מה כולם אומרים יחד?
באופן מאוד מאוד אינטואיטיבי כשהקלפים נפתחו אני תמיד מנסה לזקק את ההרגשה שלי למשהו אחד עיקרי ומהיר.
תשובתי לעצמי אינה במילים אלא יותר חוויתי באותו רגע סוג של אכזבה מהתשובה ופחד מהעתיד לבוא.

3 חרבות השתקפו בעייני כפגיעה /פגיעות עברו מהקשר הנוכחי. דברים שנפגעתי מהם וכאבו וכואבים לי באופן אישי ולאחרונה אני מדברת מעט עליהם.
אביר הגביעים - יוצא לי אינסוף בפריסות אישיות, גורם לי להרגיש רומנטית פנטזיונרית מטופשת. אני גם לא מבינה בכלל מה הקטע שלו, מילא אם פעם פעמיים הוא יוצא.
אבל תדירות הופעתו בפריסות אצלי - קצת מתישה. הלא, אביר, זו דמות שצריכה להתפתח ולגדול, והוא מרגיש לי כמו דמות מנווטת, חסרת כיוון או כוח עוצמתי.
4 מטות - הנה, ממש לא סתם דיברנו.
אבל לצערי - עם כמה שתיארתי את אהבתי לקלף זה - 4 מטות כאן מוריד אותי מאחר ופה הוא מזכיר לי את הפירוש של בן דב עליו השלום שאומר: עצירה.

א כל, אני עוצרת. לכן שאלתי גם את השאלה הזו.
דבר שני, השילוב שלו עם 3 חרבות, משום מה במקום לבהיר את 3 חרבות הוא מרגיש לי שהוא רק מוסיף לערימה.
לרגע לא ראיתי כבר את הקלילות והצבע הצהוב. המוטות היו נראים לי כבדים ותוקעים ופתאום הקלף היה נראה בעיניי שמח ותלוש.

האם אני קשה עם עצמי בביקורת הזו?

אני כבר לגמרי עייפה מלדבר.
יש מישהו שמצחיק אותי בעבודה
ולפעמים מתוך הדברים הקטנים מבינים את הגדולים. הבנתי שאני רוצה מישהו שיצחיק אותי גם ושלא אדבר כל הזמן.
זה הולך לקרות ? או שבן זוגי יפתח לדרך זו?

נ.ב בהמשך אביא תיאורים, יצא לי לשוטט באתר באנגלית בפורום שם ולקרוא את הפירושים השונים לפריסות.
היה שם משהו שקשור לזה שהקשר התחיל מתוך מקום מיני ועכשיו מתייצב.
מישהי שאלה מאידך מה הקלפים הנל אומרים אם הם עונים על השאלה: "מה הפעולה הבאה" שזה דומה למה שאני שאלתי.

מהי באמת הפעולה המומלצת על פי הקלפים הנל ? ולמה ראיתי של"אביר" היו מספר אפשרויות לבחור?

אפשר לדפוק את הראש בקיר והכל יעלם?
לא עובד ככה?

היי רחליקה!
סוף שבוע מקסים.

שאלה ברשותי העוסקת בשאלה רומנטית.

בחודשים האחרונים, בין היתר, אני מרבה לעסוק בשאלת ההתאמה שלי ושל בן זוגי.
קשיי תקשורת, אגו ועקשנות הוא דבר שנפוץ.

לצערי הרב, אני מרגישה שנגמר לי הכוח לעזור לבן זוגי להבין אותי. אני חוזרת על כל דבר שמפריע לי בערך 80 פעם. כשאוהבים, לא צריך לחזור על משפט יותר מ3 פעמים בעיניי בהנחה שהצד השני באמת נכון להכיר וללמוד אותך ולעשותך מאושר.

לצערי גם דברים "חיצוניים" ישנם.
קנאה שלא מתאימה לי כלל ונורא מפחידה אותי.

עקיצות מצד משפחתו של בן זוגי גם אם זה "בצחוק" (אבל כמה אפשר לשמוע מקבוצה של אנשים שאתה לא מכיר דברים שהם עליך - "רק בצחוק" ועל אחרים לא צוחקים כלל)

גם פער הגילאים בשנינו מביא אותי לספקות (פעם הוא לא הביא אותי - כי הייתי מאושרת ובחרתי לקחת צאנס - לעומת היום שקשה לי להשלים עם הריסק משום שאיני שמחה)

בפריסה קטנה,מינורית חמודה פרסתי sos (אפילו שאת לא מחבבת זאת מאחר וכשאין לי אנרגיה או כוח אני לא משתמשת בקלפים האישיים שלי אלא פותחת sos באינטרנט אצל שגיא) למרות שהמבנה הפשוט מאפשר לי ללמוד יותר אודות הקלפים שיצאו בתשובה ולהעמק בהם.

והרי שאלתי:
" האם כדאי לי (או נכון עבורי - זו הייתה כוונתי) להמשיך הקשר הזוגי שלי עם x בחודש הקרוב "

התשובה משמאל לימין:
3 חרבות
אביר הגביעים
4 מטות

בדקתי באינטרנט על שילוב בין 3 חרבות לאביר הגביעים, של שילוב בין 4 מטות לאביר הגביעים ועל שילוב בין 3 חרבות ל4 מטות - זה הכי הסתקרנתי ממנו - לא מצאתי.

ובכלל, מה כולם אומרים יחד?
באופן מאוד מאוד אינטואיטיבי כשהקלפים נפתחו אני תמיד מנסה לזקק את ההרגשה שלי למשהו אחד עיקרי ומהיר.
תשובתי לעצמי אינה במילים אלא יותר חוויתי באותו רגע סוג של אכזבה מהתשובה ופחד מהעתיד לבוא.

3 חרבות השתקפו בעייני כפגיעה /פגיעות עברו מהקשר הנוכחי. דברים שנפגעתי מהם וכאבו וכואבים לי באופן אישי ולאחרונה אני מדברת מעט עליהם.
אביר הגביעים - יוצא לי אינסוף בפריסות אישיות, גורם לי להרגיש רומנטית פנטזיונרית מטופשת. אני גם לא מבינה בכלל מה הקטע שלו, מילא אם פעם פעמיים הוא יוצא.
אבל תדירות הופעתו בפריסות אצלי - קצת מתישה. הלא, אביר, זו דמות שצריכה להתפתח ולגדול, והוא מרגיש לי כמו דמות מנווטת, חסרת כיוון או כוח עוצמתי.
4 מטות - הנה, ממש לא סתם דיברנו.
אבל לצערי - עם כמה שתיארתי את אהבתי לקלף זה - 4 מטות כאן מוריד אותי מאחר ופה הוא מזכיר לי את הפירוש של בן דב עליו השלום שאומר: עצירה.

א כל, אני עוצרת. לכן שאלתי גם את השאלה הזו.
דבר שני, השילוב שלו עם 3 חרבות, משום מה במקום לבהיר את 3 חרבות הוא מרגיש לי שהוא רק מוסיף לערימה.
לרגע לא ראיתי כבר את הקלילות והצבע הצהוב. המוטות היו נראים לי כבדים ותוקעים ופתאום הקלף היה נראה בעיניי שמח ותלוש.

האם אני קשה עם עצמי בביקורת הזו?

אני כבר לגמרי עייפה מלדבר.
יש מישהו שמצחיק אותי בעבודה
ולפעמים מתוך הדברים הקטנים מבינים את הגדולים. הבנתי שאני רוצה מישהו שיצחיק אותי גם ושלא אדבר כל הזמן.
זה הולך לקרות ? או שבן זוגי יפתח לדרך זו?

נ.ב בהמשך אביא תיאורים, יצא לי לשוטט באתר באנגלית בפורום שם ולקרוא את הפירושים השונים לפריסות.
היה שם משהו שקשור לזה שהקשר התחיל מתוך מקום מיני ועכשיו מתייצב.
מישהי שאלה מאידך מה הקלפים הנל אומרים אם הם עונים על השאלה: "מה הפעולה הבאה" שזה דומה למה שאני שאלתי.

מהי באמת הפעולה המומלצת על פי הקלפים הנל ? ולמה ראיתי של"אביר" היו מספר אפשרויות לבחור?

אפשר לדפוק את הראש בקיר והכל יעלם?
לא עובד ככה?

מתוקה, לא הצלחתי להמשיך בענייני...

מתנצלת שלא התעמקתי בקלפים ו/או בפריסה היה לי חשוב להעביר לך את המסר...

מצ"ב קובץ.

חיבוק ענק

רחל

קבצים מצורפים

• דניאל 1155 יקרה.docx
    KB 15.9 · צפיות: 12
היי רחליקה♡
תודה רבה לך!

3 חרבות הזה.
מאז ומתמיד יהיה הקלף הקשה ביותר עבורי.
פן ההתגברות והניצחון שלו בעייני לא שווים את הסבל.

אביר הגביעים- קראתי עליו אתמול המון. גם באתר אמריקאי מקסים שמצאתי.

יש הרבה יותר חומר לקריאה באנגלית מאשר בעברית.
לעתים אני מעט חוששת מהפרשנות מאחר ואני לא מכירה את אמינותם של הכותבים או האתר. בכל אופן, ראיתי קווים כללים שמקשרים לאסטרולוגיה וקווים כלליים על הדמות ואם וכאשר זה מספיק קרוב למה שאני מכירה אז אני קוראת את הדף.

קראתי על האביר, היה ככ הרבה, ממש ספר, עוד שנייה פרשתי. כאילו, מתישהו זה אכן קרה כאשר הבנתי את מהות אביר הכוסות והבנתי את הזיקה שלו להתנהגות שלי ולמי שאני באופן אישי.

4 מטות, כאמור פירשתי כעצירה ותכנון של הדברים בשטח על מנת לחדש ולהתחדש. אך אין לי מושג איך קלף זה שאני מאוד אוהבת יכול להגיע יחד עם 3 חרבות - השנוא עליי.
מעניין אותי גם אופן ההשפעה שלהם אחד על השני.

מעניין אם 4 מטות מושפע מ3 חרבות
או שמא 3 חרבות מושפע מ4 חרבות.
אני אלך על אופציה א' אך משום מה מאמינה שתגידי שאלו שני האפשרויות - יחד.

לגבי מסר הבריאות שלך,
כל אחד מהסעיפים מדוייק לי.
כבר תקופה ארוכה שבשאלותיי הנך ממליצה על בדיקות רפואיות מקיפות כלליות, גם בדבר גילוי משהו.
את יודעת מה? תקופה ארוכה אני מרגישה בוודאות שמשהו לא תקין אך חוששת מן ההשלכות שמא אגלה על בעיה בריאותית חריפה. ברור לי שאין מנוס מכך, כבר תקופה מרגישה שמשהו לא תקין, אבדוק זאת תודה רבה לך♡

חג שמח ושבת שלום❤❤

היי רחליקה♡
תודה רבה לך!

3 חרבות הזה.
מאז ומתמיד יהיה הקלף הקשה ביותר עבורי.
פן ההתגברות והניצחון שלו בעייני לא שווים את הסבל.

אביר הגביעים- קראתי עליו אתמול המון. גם באתר אמריקאי מקסים שמצאתי.

יש הרבה יותר חומר לקריאה באנגלית מאשר בעברית.
לעתים אני מעט חוששת מהפרשנות מאחר ואני לא מכירה את אמינותם של הכותבים או האתר. בכל אופן, ראיתי קווים כללים שמקשרים לאסטרולוגיה וקווים כלליים על הדמות ואם וכאשר זה מספיק קרוב למה שאני מכירה אז אני קוראת את הדף.

קראתי על האביר, היה ככ הרבה, ממש ספר, עוד שנייה פרשתי. כאילו, מתישהו זה אכן קרה כאשר הבנתי את מהות אביר הכוסות והבנתי את הזיקה שלו להתנהגות שלי ולמי שאני באופן אישי.

4 מטות, כאמור פירשתי כעצירה ותכנון של הדברים בשטח על מנת לחדש ולהתחדש. אך אין לי מושג איך קלף זה שאני מאוד אוהבת יכול להגיע יחד עם 3 חרבות - השנוא עליי.
מעניין אותי גם אופן ההשפעה שלהם אחד על השני.

מעניין אם 4 מטות מושפע מ3 חרבות
או שמא 3 חרבות מושפע מ4 חרבות.
אני אלך על אופציה א' אך משום מה מאמינה שתגידי שאלו שני האפשרויות - יחד.

לגבי מסר הבריאות שלך,
כל אחד מהסעיפים מדוייק לי.
כבר תקופה ארוכה שבשאלותיי הנך ממליצה על בדיקות רפואיות מקיפות כלליות, גם בדבר גילוי משהו.
את יודעת מה? תקופה ארוכה אני מרגישה בוודאות שמשהו לא תקין אך חוששת מן ההשלכות שמא אגלה על בעיה בריאותית חריפה. ברור לי שאין מנוס מכך, כבר תקופה מרגישה שמשהו לא תקין, אבדוק זאת תודה רבה לך♡

חג שמח ושבת שלום❤❤
וואו, דניאל 1155,

תודה על המשוב והשיתוף.

מאחלת לך תמיד בריאות איתנה לנצח נצחים.

אכן, יש מעט חומרים בנוגע לקלפים בעברית בהשוואה לאתרים באנגלית.

אם כי, לעיתים עדיף "מעט המחזיק את המרובה" במקום "מרוב עצים לא רואים יער" ;):)

מקסימה בעיניי ההתעניינות שלך והנכונות שלך ללמוד לעומק.

כידוע לך, שפת הקלפים היא שפת הסמלים.

הקלפים טומנים בחובם מידע מגוון ביותר ומשלב תורות כמו: תנ"כ , קבלה, פסיכולוגיה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, אותיות הא'-ב', קינסיולוגיה, תורת היסודות,

אורה-סומה, מיתולוגיות שונות, מורשת עמים ועוד.

לגבי פרשנות הקלפים שהוצגו ופירושיהם אשתדל ב"נ להגיב יותר מאוחר.

בינתיים, שימרי על עצמך ,

חג שמח לך ולכל בית ישראל,

רחל

דניאל1155 יקרה,

קודם כל קבלי חיבוק ענק!

תודה על השיתוף.

בהמשך הערב או מחר ב"נ אענה לך יותר לעומק על שאלותייך.

כרגע, ממליצה לך שתלכי לנוח ותנקי את הראש.

;)

מקווה שהקובץ יסייע במציאת קצה חוט,

אני יודעת שבכל רגע נתון אתץ עושה כמיטב יכולתך ועל כך לפחות ח"ח!

חג שמח לך ולכל בית ישראל,

רחל|מצה||מצה|

קבצים מצורפים

• דניאל 1155.docx
    KB 135.4 · צפיות: 5
וואו רחליקה,
תודה רבה.

הוצאת לי את המילים מהפה, ממש כך.
לצערי אלו אכן תחושותיי.
האם לדעתך זה מועד לשינוי?

לגבי מסר הבריאות -תודה ענקית.
חידשת לי מאוד בנוגע להסתכלות על ההיררכיה הפנימית בפריסה.
לגבי השילובים, תהיתי לעצמי שאכן כך הדבר. הבנתי הפעם לעומק את חשיבות "מיזוג היסודות" בתשובה לכדי האפקט שנוצר בפועל.
חשבתי לעצמי איך נוצר גוון של "עליונות" מסויימת בתשובה. (זאת אומרת נניח שמים יכולים להשאיר אפס מקום לאוויר וכך גם הם מכסים את האש).

אגב, מה הקשר בין 4 מטות ל3 חרבות?

מגניב ביותר כל מה שחידשת לי על אביר הגביעים, שזה בערך הכל. זאת אומרת פשוט נורא מיקדת אותי וגרמת לי להסתכל על אביר הגביעים כילד טוב ונחוש ולא כחסר יכולת / כוח (בעיני הוא תמיד היה נראה לי מושי כזה)😂

נ.ב אז אחרי שהאביר חוזר הבייתה ומקבל מקום מלכים, זה מספיק לו? מה... עד הפעם הבאה?
הוא לא הופך בשלב מסוים לאיזה נסיך או מלך או משהו בסגנון?

מהיכן הידע על ההיבט הבריאותי שהיה חשוב לך לזקק אותו בתשובתי?

האם אני אמורה להרגיש שהתשובה מוחלטת על פי הפריסה?

מלא תודות♡

למעלה