הבהרה לכל החברים שטוענים שהפוסטים שלי לא חוקיים ופועלים נגדי מאחורי הקלעים בצורה נבזית

אנטיחומר

Well-known member
אינני רופא וגם לא מתחזה לכזה, איני נותן יעוץ רפואי, אין לי שום קשר ואין לי שום עסק ברפואה
על כן אני מקפיד לפרסם פוסטים מגובים במקורות, אסמכתאות, תמונות, לינקים, סרטונים, מאמרים, כתבות, נתונים מזהים, ופרטים רלוונטים
ההחלטות של הקורא הם באחריותו הבלעדית, אנא התייעצו עם רופא בנוגע למצבכם האישי

1ספי11

Well-known member
אינני רופא וגם לא מתחזה לכזה, איני נותן יעוץ רפואי, אין לי שום קשר ואין לי שום עסק ברפואה
על כן אני מקפיד לפרסם פוסטים מגובים במקורות, אסמכתאות, תמונות, לינקים, סרטונים, מאמרים, כתבות, נתונים מזהים, ופרטים רלוונטים
הבעיה האמיתית שפוגעת בך היא העובדה שאין קשר בין מידע שאתה מביא למסקנות שאתה מלביש על אותו מידע.
אם תצליח מדי פעם לחבר בין המידע למסקנות,תעורר פחות התנגדות.

אנטיחומר

Well-known member
הבעיה האמיתית שפוגעת בך היא העובדה שאין קשר בין מידע שאתה מביא למסקנות שאתה מלביש על אותו מידע.
כל התנגדות למה שאני כותב היא מבורכת, משתדל לא לפספס תגובה

ברור שהמסקנה היא ספקולטיבית.

מצד שני אם תחבר הרבה הרבה דברים ביחד מה הסיכוי שהם משהו אחר?

אתה רואה שיש הרבה מתים פתאום.

זה אירוע מאוד נדיר לאנשים לא זקנים.

קצה11

Well-known member
ומאחר שזו דעתך אז לא צריכה להיות לך שום בעיה עם מה שהוא כותב

קצה11

Well-known member
אין לי בעיה עם מה שהוא כותב,יש לי בעיה כשהוא כותב כאן כאילו הוא מצא קשר בין המידע שהוא מביא למסקנות שלו.
זה לא פורום מדע
וברור לכולנו שאף גולש כאן לא מומחה לתחום כל שהוא
מספיק לרדוף אותו

1ספי11

Well-known member
זה לא פורום מדע
וברור לכולנו שאף גולש כאן לא מומחה לתחום כל שהוא
מספיק לרדוף אותו
לא צריך להיות מומחה למשהו כשאתה מייצר משפטים חסרי משמעות.
מי שטוען שהוא מביא עובדות,צריך להיות מסוגל להוכיח את העובדות.

קצה11

Well-known member
אנסה להסביר לך.
משפט שקושר כל מקרה מוות של אדם לחיסון בלי שיש לך מידע כלשהו אם הוא חוסן ואם אכן מותו קשור לחיסון,הוא משפט חסר משמעות.
ריבוי המקרים ועוד אצל צעירים הוא המדד וזה גם נאמר על ידי רופאים

The Real Big Joe

Well-known member
אתה שקרן פתולוגי.
אתה לא מביא אסמכתאות ותמונות לשקרים שלך. אתה מביא ידיעות ביזאריות ממקורות מפוקפקים ומיחס להם את שגיונותיך.
עקב הפרעות נפשיות אתה מבשר בחגיגיות ועליצות על כל מקרה מוות מקמצ'טקה ועד אושוואיה שנראה לך מוזר מספיק.

כוכבית מצויה

Well-known member
אתה שקרן פתולוגי.
אתה לא מביא אסמכתאות ותמונות לשקרים שלך. אתה מביא ידיעות ביזאריות ממקורות מפוקפקים ומיחס להם את שגיונותיך.
עקב הפרעות נפשיות אתה מבשר בחגיגיות ועליצות על כל מקרה מוות מקמצ'טקה ועד אושוואיה שנראה לך מוזר מספיק.
למה לא להשאיר את האבחנות הנפשיות לפסיכיאטר?

למעלה