הבהרה חשובה לגולשי הפורום ולגולש 846.

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל

כאשר העלתי את הסרטון שעורר קצת מהומות כאן, אגד השיבו לפרסום שלי בדף הפייסבוק שלהם כי התגובה מופיעה בקישור המצורף (אפשר לראות את הנוסח המלא בדף הפייסבוק של אגד או אגד פרינדס). אז הסתכלתי בסרטון ולא הופיע שם שום דבר, לכן פניתי אליהם כמו שמופיע כאן בתמונה ושאלתי באיזה קישור מדובר. אז הם רשמו לי בסרטון, נכנס שוב לסרטון ולא היה שם שום דבר.

אם למישהו יש איזשהו טיפ על למה לעזאזל יש לי תגובות על כל מיני שירים במזרחית שאין לי מושג מי האמנים האלו בכלל שכוללים גם קללות ועוד כל מיני דברי שבח הזויים לשירים - שיעזור לי. אין לי מושג איך זה קורה ומה עליי לעשות כדי שמי שלא גולש לי על החשבון, יפסיק עם זה. לא מצאתי שום מקום שבו אוכל להחליף סיסמא אפילו.

התגובה שלהם בסרטון

כאשר העלתי את הסרטון שעורר קצת מהומות כאן, אגד השיבו לפרסום שלי בדף הפייסבוק שלהם כי התגובה מופיעה בקישור המצורף (אפשר לראות את הנוסח המלא בדף הפייסבוק של אגד או אגד פרינדס). אז הסתכלתי בסרטון ולא הופיע שם שום דבר, לכן פניתי אליהם כמו שמופיע כאן בתמונה ושאלתי באיזה קישור מדובר. אז הם רשמו לי בסרטון, נכנס שוב לסרטון ולא היה שם שום דבר.

אם למישהו יש איזשהו טיפ על למה לעזאזל יש לי תגובות על כל מיני שירים במזרחית שאין לי מושג מי האמנים האלו בכלל שכוללים גם קללות ועוד כל מיני דברי שבח הזויים לשירים - שיעזור לי. אין לי מושג איך זה קורה ומה עליי לעשות כדי שמי שלא גולש לי על החשבון, יפסיק עם זה. לא מצאתי שום מקום שבו אוכל להחליף סיסמא אפילו.
התגובה שלהם בסרטון
http://www.youtube.com/watch?v=4116eg42b-o
תגובה לקונית וסטדנרטית.
ובעצם התגובה היחידה שיש על הסרטון שלך.

" אגד לפני 3 ימים

שלום,

בעקבות הנתונים שהעברת איתרנו את הנהג וזימנו אותו לטיפול מחלקות הבטיחות והמשמעות של אגד, שם הוא צפוי לעמוד בפני ההליך המיועד לנהגים אשר ביצעו עבירות חמורות.

תודה.

"

ושינוי סיסמא בקישור הבא

התגובה שלהם בסרטון
תגובה לקונית וסטדנרטית.

" אגד לפני 3 ימים

שלום,

בעקבות הנתונים שהעברת איתרנו את הנהג וזימנו אותו לטיפול מחלקות הבטיחות והמשמעות של אגד, שם הוא צפוי לעמוד בפני ההליך המיועד לנהגים אשר ביצעו עבירות חמורות.

תודה.

"
ושינוי סיסמא בקישור הבא
http://www.youtube.com/account

olli3

New member
מנהל
לא, זו כנראה תגובה חדשה יותר.

התגובה שלהם בסרטון
תגובה לקונית וסטדנרטית.

" אגד לפני 3 ימים

שלום,

תודה.

"
לא, זו כנראה תגובה חדשה יותר.
שים לב לתאריכים שיש בתכתובת שלי עם אגד בפייסבוק. אני תהיתי מדוע למרות שנרשם על ידם שנכתבה תגובה, היא איננה.

פניתי כעת לאגד בפייסבוק וביקשתי שאם התגובה הנוכחית אינה זהה לתגובה הקודמת, שיערכו את התגובה מחדש. אולי חששו שכביכול אמחק תגובה נוספת, אז השאירו תגובה פשוטה יותר.

בכל מקרה, כולם יודעים כאן שיש לי חיבה עצומה לאגד, הייתי ממש מופתע מדבריו של ג'קי ולכן פתחתי כאן הבהרה.

ותודה, שיניתי סיסמאות, ניתקתי את כל החיבורים שהחשבון שלי היה מקושר אליהם וביצעתי אימות כפול על ידי קוד סמס.

846

Active member
תגובה עיניינית וקצרה, מה רצית? שיכתבו

התגובה שלהם בסרטון
תגובה לקונית וסטדנרטית.

" אגד לפני 3 ימים

שלום,

תודה.

"
שתלו את הנהג בכיכר העיר?

למרות שלא תמיד מגיע לך, אני אספר לך ממקור ראשון שהנהג נענש כראוי.

droriko

New member
אני מקווה שלא פיטרו אותו

שתלו את הנהג בכיכר העיר?

למרות שלא תמיד מגיע לך, אני אספר לך ממקור ראשון שהנהג נענש כראוי.
אני מקווה שלא פיטרו אותו

846

Active member
למה שלא יפטרו אותו?

אני מקווה שלא פיטרו אותו
למה שלא יפטרו אותו?
הרי רוב הציבור החליט שהוא מסוכן לנוסעים ואין לו תקנה ובכלל צריך להעמיד את כל האוטובוסים של אגד על בלוקים כי כל הנהגים מסוכנים ולחברה לא איכפת ולא עושים כלום למען הבטיחות.........

droriko

New member
אני מבין לפי הציניות שלא

למה שלא יפטרו אותו?
הרי רוב הציבור החליט שהוא מסוכן לנוסעים ואין לו תקנה ובכלל צריך להעמיד את כל האוטובוסים של אגד על בלוקים כי כל הנהגים מסוכנים ולחברה לא איכפת ולא עושים כלום למען הבטיחות.........
אני מבין לפי הציניות שלא

olli3

New member
מנהל
מי הם רוב הנוסעים?

למה שלא יפטרו אותו?
מי הם רוב הנוסעים?
להגיד לך שאני לא חושד שנהגים מרשים לעצמם עכשיו יותר כשריבה לא בשטח יהיה שקר.

אני העלתי את הסרטון בפורום בתבנית של יוטיוב כי כפליקס יש מצב שתפוז היו דוחפים את זה לראשי ולא רציתי בכך. רציתי לפתח דיון שהפך למריבה שלמה על מה כדאי לעשות. האם לשלוח לאגד? האם לשלוח למשרד התחבורה? האם גם וגם?

בוא נגיד שעקב התגובות הלא נחמדות בעליל, השתכנעתי שכדאי להעביר את זה לאגד ובעידודו של אותו גולש, גם למשטרת ישראל.

מכיוון שמדובר באגד, לא הרגשתי שיטייחו וכו', מה שגם שאני סומך על קציני הבטיחות של אגד ועל מחלקת המשמעת של אגד שיעשו את עבודתם נאמנה. יתרה מכך, מן הסתם שאני יודע שלא מפטרים ככה על ימין ועל שמאל ומה שחשוב עוד יותר שהמודעות לנושא עולה.

התקשורת כידוע מחפשת רק את הרע וכמו כל שירות לקוחות, נדיר שמישהו מתקשר כדי להגיד שהוא מרוצה. כך גם התקשורת, נדיר שהיא אומרת מילה טובה על משהו. מכאן ועד להציג את כל נהגי אגד ואת כל קואפרטיב אגד בצורה שאגד מוצגת והאמת אין לי מושג למה נופלים רק על אגד. כל אלו שלא משתמשים באוטובוסים, עדיין תקוע להם בראש שאגד זה תחבורה ציבורית וחברות אחרות, לא למרות שהמצב בחברות מסויימות אחרות - גרוע יותר.

בכל מקרה, ג'קי גם בדף של מטרופולין יש תלונות רבות וקטילות רבות של החברה על נהג שעשה ככה ואחרת. ומטרופולין נחשבת לחברה טובה (אם כי היחס שלה לנהגים עם הסידורים ההזויים לטעמי ממש לא). פשוט התקשורת מתבייתת על אגד מסיבות שלא ברורות לי ופה ושם גם על דן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה