הבא על זכר או הביא זכר עליו יסקל

הבא על זכר או הביא זכר עליו יסקל

אם היו שניהם גדולים נסקלים שנאמר ``ואת זכר לא תשכב`` תועבה היא (אגב.זה הדבר היחיד בתורה שנאמר עליו תועבה) בין שהיה בועל או נבעל.ואם היה קטן בן ט שנים ויום אחד ומעלה זה שבא עליו או הביאו עליו נסקל והקטן פטור ואם היה הזכר בן ט או פחות שניהם פטורים וראוי לבית דין להכות מכת מרדות לפי ששכב עם זכר אע``פ שהוא פחות מבן ט שנים.עכ``ל.זה היה בזמן שהיה סנהדרין.כיון שבטלה סנהדרין ראוי לקנאים לעשות להשם.עכ``ל.תתעצבנו.תאמרו מה שתרצו.רמב``ם ומפרשים מפורשים לגמרי ואין מקום להתווכח.
 
מותק,

כל עוד סנהדרין של 71 זקנים לא פסקו עליהם דין מיתה , אסור לפגוע בשערה משערות ראשם. תהיה למדן עד הסוף חביבי...
 
סורי לא קראתי עד הסוף...

אבל גם מה שמותר לקנאים לפגוע זה רק בשעת מעשה ורק מתוך קינאה אמיתית לה` ... מה שבטוח , לסביות לא כלולות באיסור ויש לנו כבר בחורה אחת שנרצחה .
 
סליחה על העיכוב..

היה פה קטע ממש מצחיק.באיזה מטע זיתים ראו משהו זז וקראו לו לעצור והוא לא עצר אז הקפיצו עוד כוחות לסגור את כל המטע.בקיצור...זה היה חזיר בר.אז חזרתי רק לפני כמה דקות.במקרה שהיה היום בתל הביב(הטעות במקור) כנראה לא נעשה על רקע הסטיה והמחלות של אותם חולים שנמצאים שם.אלא על רקע סכסוך כספי על בעלות המקום.ככה שאין כאן צורך לקנאות.
 

ixפק

New member
ואת המידע שלך אתה שואב מאיפה?

המקום הוא לא מועדון גייז כמו שפורסם בהתחלה, זו דירה ששיכת לאגודה והיא מיועדת לתמיכה בנוער. עם מי בעלים של מקום כזה ,שהוא לא למטרות רווח, יכול להסתכסך?
 

Jen74

New member
והבחורה שנרצחה, לפי מה שנכתב בעיתון

בכלל הייתה מתנדבת במקום וזה היה הקשר היחיד שלה לקהילה. רצתה לעשות מצווה ולעזור לבני נוער שמחפשים את עצמם. למה מלכתחילה צריך מועדון שמיועד באופן ספציפי לבני נוער הומוסקסואליים? כי החברה מקשה עליהם ולא מקבלת אותם כמו שהם. אני לא מבינה למה נכנסים לקהילה הזאת לתחתונים ולחיי המין. הרי לא באים ובודקים את האנשים עם כל מיני סטיות מיניות כמו סאדיזם ועוד כל מיני דברים שבעייני אחד מוזרים ובעיני האחר טבעיים לחלוטין. אפילו הפדופילים, שהם אנשי חולים ללא כל ספק, לא נרדפים בצורה כזאת כמו ההומוסקסואליים שלא מזיקים לאף אחד. לא מדובר כאן באיזו מחלה או מגפה מדבקת.
 

aint mindless

New member
יש עוד הרבה חיובי סקילה למינהם

שעל פי דברייך ראויים גם היום. מה תגיד אם חרדי מתוך קנאה יילך לת"א בשבת, וירסס אתכולם?! גם זה בסדר?
 

aint mindless

New member
חבל שאתה חי בימי הביניים..

 

Leather

New member
אתה מתיימר להביא את דבריו של ה'?

אתה ולא אחר? מה קרה לעשרת הדיברות- צדיק נאור שכמוך? אל תדבר בשמו, אל תעז לשאת את שמו כך לשווא. אבל הרבה מעבר לזה, כל כך הרבה מעבר לזה, משהו שמסתבר מאד מעומעם בעינייך: לא תרצח
 
יש

לך רב? לך תשאל אותו אם מותר להרוג הומואים. לך תשאל אותו אם צריך לשמוח כשהם מתים. לך תשאל אותו, ותספר לנו מה הוא אמר
 
כל מה שראוי

זה רק בשעת מעשה עין ערך פנחס שהנס היה שנשארו דבוקים אז לפני שאתה כותב את כל מה שקופץ לך תבדוק אם זה נכון
 
למעלה