הארץ שלי-אך ורק את

הארץ שלי-אך ורק את

כן זו הארץ ארץ האוכלת יושביה אוי לך ארץ כי בניך אלייך,מתים-ולא מזקנה הוי לך ארץ,בנייך המהוללים-מהרס המלחמה בפינותיך יושב הפושט-וההלך שם עבר המתאבל מולך מתפשט-ובוכה על כי זה מידי מאוחר החלב והדבש זבו ממך,תמיד,כאילו יש מאין אך בד בבד זרם זה האדום,האדום-לא היין מה אומר לך ארץ ארץ אהבתי בך הזריחה יפה יפה והשקיעה היא כה נוגה אהבתי לך גדולה-כמו כל בנייך אם היית יודעת ארץ-לו היית יודעת כתבתי את זה עוד בשירות הסדיר שלי-מקווה שימצא חן בעייני מי שיקרא.

perachan

New member
הוי ארצי...

כתבת את זה עוד בשירות הצבאי שלך... מאוד נחמד נו...ושום דבר לא השתנה מאז...... לא בא לך לפעמים לרדת מהארץ לגדל את ילדייך בשלווה ,ברוגע.......בלי הבלאגן שכאן? אני אשית הייתי יורדת.....רק שאין לי אומץ..

phantom

New member
הפעם הראשונה תמיד קשה

אני מסוגל להבין את דבריך. גם לי היה קשה לרדת בפעם הראשונה, אבל אחרי שמתרגלים לטעם - אז זה ממש לא נורא...

phantom

New member
הפעם הראשונה תמיד קשה

אני מסוגל להבין את דבריך. גם לי היה קשה לרדת בפעם הראשונה, אבל אחרי שמתרגלים לטעם - אז זה ממש לא נורא...

perachan

New member
הוי ארצי...

כתבת את זה עוד בשירות הצבאי שלך... מאוד נחמד נו...ושום דבר לא השתנה מאז...... לא בא לך לפעמים לרדת מהארץ לגדל את ילדייך בשלווה ,ברוגע.......בלי הבלאגן שכאן? אני אשית הייתי יורדת.....רק שאין לי אומץ..

perachan

New member
הוי ארצי...

לי28.

New member
באתי...הוי ארצי

באתי מדהים, אך עצוב. האמת יוצאת מתוך דברך, אך הבא וננסה יחד לגבור ולהתאחד ולמצוא את השלום יחד (אולי נשמע בנאלי אבל אולי?!) עם נהיה אנו ביחד כעם אחד אולי נראה אז ימים טובים יותר. באתי - תקופת הצבא היא באמת תקופה שנותנת המון השראה, ואתה מוצא עצמך חי את המציאות הכואבת שרשמת, אני מאמינה כי אם תנסה לרשום היום תראה את הדברים קצת אחרת, אם קצת פחות יותר יין וקצת פחות אדום, והאני שבך יפרוץ לו קדימה על הזריחה והשקיעה...כמו בסוף השיר. באתי תמשיך זה מקסים

phantom

New member
אנחנו עם אנחנו ?

לי היקרה, אנחנו עם מפולג ומסוכסך. איחוד העם יכול להיות התסריט לסרט ``משימה בלתי אפשרית שלוש``. התמימות שבדבריו של באתי כבר מזמן לא קיימת כאן, המציאות טפחה על פנינו, שנאת אחים, שנאת הזר, ובקיצור שנאה, שנאה, שנאה... הלוואי שהמצב ישתפר , אבל אני די איבדתי תקווה, הדור הבא אינו טוב יותר מקודמו ולכן גם המצב ידרדר, הישות הציונית-יהודית תמצא את עצמה נכחדת מהר מכפי שחשבה. במדינה הדו-לאומית שתקום יהיה ראש הממשלה אחמד טיבי והנשיא אריה דרעי.

למעלה