הארכת ויזה

הארכת ויזה

היי אני חדשה בפורום ויש לי שאלה שממש חשובה.... יש לי ויזת תייר לארה"ב שתוקפה עומד לפוג ביוני 2005, מה אני צריכה לעשות על מנת להאריך את הויזה? יש לציין שיש לי מסמכים מספיקים שיעידו שאני מתכוונת לחזור לארץ. כמו כן האם יש סיכוי שיסרבו להאריך לי את הויזה?

אין דבר כזה הארכת ויזת תייר

את צריכה להגיש בקשה חדשה לויזה חדשה, והבקשה תטופל בדיוק כמו בקשה חדשה של כל אחר ארח ובהתאם לקריטריונים כעת. וכן, ודאי שיש סיכוי שלא יתנו לך ויזה, לצערנו זה קורה כיום הרבה מאוד.

???

נאמר לי בעבר כי יש באפשרותי להאריך את הויזה דבר שעולה בערך כ 50 דולר. אבל לא הוסבר לי לאן עליי לפנות

מידע

פעם הוסבר לי כי יש אפשרות כזו כמו שמאריכים דרכון כך אפשר להאריך את הויזה. יש לציין שהויזה שברשותי עדיין בתוקף

טל ר

New member
הבנתי מה הוסבר לך

שאלתי מי/היכן זה הוסבר לך. כפי שאמרתי, למיטב ידיעתי הפרוצדורה זהה לבקשת ויזה חדשה (הגשת DS-156 וכו'). תודה! טל.

טל...

לפניי מספר חודשים אחותי ניסתה להוציא ויזה לארה"ב ויש לה ידיד עם קשרים שאמר לנו שאפשר להאריך את הויזה כנראה שהוא טעה בהסבריו או שלא הבנתי נכון יש לי שאלה אחרת... אני יכולה להוציא ויזה חדשה לפני שנגמרת הישנה כי אני פוחדת שיסרבו לתת לי ויזה כאשר אני יעבור את גיל 18. תודה!!!

טל ר

New member
למיטב ידיעתי לא אמורה להיות בעיה

אולם השאלה היא כמה זמן לפני שפג תוקפה של הויזה הישנה - כמה חודשים (שום בעיה) או כמה שנים (מעורר חשד). טל.

למעלה