הארי פוטר ותיבת האור פרק 2

SwEEt T

New member
הארי פוטר ותיבת האור פרק 2

לאור הבקשות אני מפרסמת את הפרק השני מהפרק החמישי אני אכתוב את הסיפור, אני מקווה שלא יהיה הרבה הבדלים בכל מקרה הפרק הנוכחי עבר את הבטא שלי, אבל אני לא ממש מומחית בתחום אז אני מקווה שלא יהיו בעיות חריגות ושוב הקרדיט לשלומי |סגידה| הפרק כאן הוא בקובץ, אני מיד שמה אותו גם בהודעות ושוב המון תודה למי שמגיב וקורא

SwEEt T

New member
בהודעות 1

דרך אגב קוראים לפרק "המכונית החדשה של אדון וויזלי"- שכחתי לציין והפרק עצמו: "קום, ילד!",נשמע קולו של הדוד ורנון ביום למחרת.הארי פקח את עיניו באיטיות.הוא הושיט יד אחת לעבר השידה לייד מיטתו,הרכיב את משקפיו לאפו,והביט בדוד ורנון בעייפות. "קום,תתלבש.אתה הולך לגברת פיג",רטן הדוד ורנון. הארי התמתח,ופיהק פיהוק רחב. "אני כבר יורד",אמר. הדוד ורנון מלמל משהו,ויצא מהחדר,מותיר את הארי לבדו.מאז שעין הזעם איים על הדוד ורנון,הדרסלים נמנעו מלהסתכל על הארי כמה שיכלו.זה לא הפריע לו.יחס כזה מצד הדרסלים לא היה זר לו. למעשה הוא העדיף שלא יתייחסו אליו בכלל מאשר שייתיחסו עליו בשנאה ובבוז האופיינית להם. הוא קם ממיטתו,פתח את ארונו,זרק משם חולצה ומכנסיים ומיהר להתלבש. הוא ירד למטה.הדרסלים היו מוכנים ליציאה.פטוניה הארוכה והרזה לבשה חולצה בעלת גוון כחול עמוק,היא סידרה לדוד ורנון את העניבה,וורנון רטן בעצבנות. דאדלי ששרירו תפחו מאז הפעם הקודמת שהתראו היה מרוכז בתפוח שאכל.הוא רזה כמה קילוגרמים,וכעת היה גדול מהארי רק פי 3. הדוד ורנון הביט בהארי. "עכשיו תקשיב",אמר."אנחנו הולכים לבית של מארג'.אתה תשאר אצל גברת פיג עד שנבוא לקחת אותך". הארי הנהן. "ואל תעשה שום דבר טיפשי כמו לברוח",אמר ורנון. הארי השתרך אחריי הדרסלים.הם יצאו לחנייה. "מה אתה מסתכל?",צעק הדוד ורנון."תתחיל לזוז!". הארי החל ללכת לכיוון ביתה של גברת פיג.ואז ראה משהו.מכונית מוזרה בצבע סגול בוהק הופיעה משום מקום.הארי הביט במכונית.היא כלל לא נראתה כמו מכונית רגילה. על גג המכונית היה מחובר גליל מאורך ומוזר,סגול אף הוא. מכוניתם של הדארסלים יצאה מהחנייה וחלפה על פניה של המכונית הסגולה.הדודה לרגע אחד נדמה היה להארי שראה את דודתו פטוניה מביטה מהחלון לעבר המכונית בפה פעור,אבל מייד ביטל את המחשבה הזו.ברגע שיצאה המכונית של הדרסלים אל הכביש הפתוח.דלת המכונית הסגולה נפתה,וגבר עטוף גלימה בעל שיער ג'ינג'י יצא ממנה. "אדון וויזלי!",צעק הארי,ורץ לעברו. "הו,הארי,"אמר אדון וויזלי. "אני בדיוק בדרך אלייך." הארי הביט בו מבולבל.

SwEEt T

New member
בהודעות 2

"למה לא אמרתם לי כלום?",שאל. "רצינו לעשות לך הפתעה",אמר."באנו לקחת אותך אל המחילה". הארי חייך חיוך רחב. "נו?לא תוביל אותי?",שאל ארתור."הרי מזמן לא הייתי בבית של דודיך".. הארי החל לצעוד חזרה לבית מספר ארבע,כשאדון וויזלי מאחוריו.ממלמל בהתרגשות שהוא כל כך רוצה לראות טילפונפון מקרוב. "טלפון",אמר הארי בחיוך. כעבור זמן קצר הם הגיעו לבית.אדון וויזלי הושיט את ידו לעבר הדלת ומשך את הידית.הדלת לא נפתחה. "הם נעלו אותה",אמר הארי. "אם ככה",אמר ארתור בחיוך."זו לא תהיה כלל בעיה.רק בדוק אם לא מסתכלים עלינו". הארי הביט סביב.נראה היה שדרך פריווט ריקה. "אני מניח שזה בסדר אדון וויזלי",אמר הארי בשקט. "אם ככה",אמר והוציא את שרביטו מכיסו. "אלוהומורה!",קרא. הדלת נפתחה ואדון וויזלי דילג פנימה,והארי אחריו. אדון וויזלי מיהר לעבר הטלוייזיה,ובחן אותה מכל הכיוונים,בעוד הארי עלה במדרגות המובילים לחדרו. הוא נכנס לחדרו,לקח את הכלוב של הדוויג,והחל לארוז את חפציו. הוא הכניס את הפרש והסוס,שעדיין ישנו,לכיסו. אדון וויזלי הופיע בפתח הדלת. "צריך עזרה?",שאל אדון וויזלי.הוא הושיט את שרביטו וכיוון אותו לארון הבגדים של הארי. "אריינג'",קרא. ארון הבגדים של הארי נפתח,ובגדים התעופפו להם במהירות אל מזוודתו של הארי,תוך שהם מתקפלים מעצמם באוויר,ונוחתים במזוודתו הפתוחה של הארי. "אוקיי",אמר אדון וויזלי. "בעיה אחת נפתרה,עכשיו השנייה. הוא כיוון את שרביטו לערימת ספריי הלימוד של הארי.וקרא שוב "אריינג'!". גם ספרי הלימוד התעופפו ונחתו במזוודה.הארי רכן מתחת למיטה והוציא את הקדרה שלו ואת אש המחץ.את הקדרה הכניס למזוודה והושיט לאדון וויזלי את אש המחץ. "עכשיו אנחנו מוכנים",אמר אדון וויזלי. הארי הושיט את הכלוב של הדוויג לאדון וויזלי.וירד במדרגות עם המזוודה. ארתור הביט בטלוויזיה הגדולה בסלון,שוב. "הארי,תגיד מה זה?",שאל והצביע על מכשיר הוידיאו המקוקל שהיה זרוק על הרצפה. "אה זה",אמר הארי."זה ווידאו". ארתור הניח את הכלוב של הדוויג והתקרב לוידיאו.הוא הרים אותו וסובב אותו לכל הכיוונים. "וזה עובד על חשמולמול?",שאל בחולמניות. הארי גילגל את עיניו. "בוא נלך אדון וויזלי",אמר. פניו של מר אדון וויזלי נפלו,כאילו נלקחה ממנו הסוכריה האהובה עליו.הוא הניח את הוידיאו על הספה והרים את הכלוב של הדוויג שוב. שניהם יצאו בשקט מן הבית. הארי יצא הראשון,הוא התקרב לעבר המכונית שאז שמע את קולו של אדון וויזלי קורא:"לוקין!". הם צעדו לעבר המכונית.כשהגיעו,ארתור פתח את דלת המושב האחורי והכניס את כלובה של הדוויג. "קדימה הארי תביא לי את המזוודה",ביקש. הארי הושיט לו את המזוודה וארתור הכניס גם אותה למושב האחורי. ארתור סגר את דלת המושב האחורי ונכנס למכונית.הארי מיהר להכנס אחריו. פנים המכונית לא נראה שונה ממכונית רגילה.לייד תיבת ההילוכים היו חמישה כפתורים,רגילים למראה. ארתור חגר את חגורת הבטיחות שלו,והביט בהארי. הארי מיהר לחגור את החגורה.ארתור משך את ידית ההילוכים ולחץ על דוושת הגז. המכונית זינקה קדימה במהירות מדיהמה עוקפת בדרכה שניי מכוניות שנכנסו לחנייה. הארי הביט מהחלון.הם כבר עברו את שדרות מונגוליה. "אדון וויזלי,באיזה מהירות אנחנו נוסעים?",שאל הארי בחשש. "אל תדאג,הם לא יכולים לראות אותנו,אמר ארתור בקול שלוו. בדיוק באותו רגע הם כמעט התנגשו במכונית.ארתור לחץ על כפתור צדדי קטן והמכונית קפצה מעל המכונית שכמעט התנגשה בהם. המכונית נחתה והמשיכה ליסוע במהירות. הארי נזכר בפעם הקודמת שנסע בכלי רכב שהמוגלגים לא יכולים לראות. באוטונוס הלילה ואת פגישתו הראשונה עם סיריוס. הארי הרכין את ראשו. "וואו הארי תראה איזה פקק!",קרא אדון וויזלי. הארי הביט על מעבר לחלון.עשרות מכוניות עמדו בלי לזוז בכיוון שאליו אדון וויזלי נסע. הוא משך קפיץ קטן שהארי אולי לא היה מבחין בו אילולא הביט במר ווזילי בציפיה. המכונית התרוממה כמה מטרים באווויר ועקפה את הפקק בקלות. "ווואו",קרא הארי. "מאיפה בכלל השגת את המכונית הזו?",תהה הארי שכן משפחת וויזלי לא הייתה משפחה בעלת אמצעים רבים. "קיבלתי אותה מגיבאוס גרימזלי",אמר."בנאדם דיי מוזר למען האמת.לא הרבה אוהבים אותו במשרד". "הארי תיזהר על הראש",אמר אדון וויזלי. הארי הביט בחלון.הם היו קרובים למנהרה.אדון וויזלי לחץ על רצף של כפתורים.הארי חש איך המכונית מתהפכת.כעת המכונית נסעה על תיקרת המנהרה.הארי הביט למטה בחשש.וראה את שורת המכוניות שנסעו באיטיות. ברגע שהם יצאו מן המנהרה המכונית חזרה ליסוע על הכביש. "בקצב הזה לא נגיע בחיים",אמר אדון וויזלי. הוא לחץ שוב על הקפיץ ועל עוד שתיי כפתורים.והמכונית שוב התרוממה וטסה במהירות מדהימה.הארי הביט מעבר לחלון.הוא אפילו לא ראה איפה הם נמצאים.הארי פיהק.הוא ניסה להרדם.ולא הצליח. הם נסעו ככה במשך יותר משעה.כשאדון וויזלי לוחץ על כפתורים מדי פעם ומסובב את ההגה.לבסוף לאחר שעה ארוכה,המכונית האטה והם נעצרו. "למה עצרנו,אדון וויזלי?",שאל הארי. ולפני שהפסיק לקבל תשובה,הדלת שמימינו נפתחה,וחברו הטוב ביותר,רון ווזילי,הביט בו. ENJOY

SwEEt T

New member
היי, לא צריך להתעצבן

דבר ראשון יש לי את האישור המלא של שלומי, מכיוון שאני הייתי הבטא שלו שלומי מתגייס בקרוב ולכן לקחתי על עצמי להמשיך את הפיק שלו כי חבל לבזבז פיק יפה, כמובן שזה היה ברשותו המלאה אז את או אתה מוזמן/מוזמנת לקרוא את הפיק שוב פעם וגם את ההמשך שיבוא רק דבר אחד כדי לקרוא את ההודעה עצמה לפני שתוקפים את הכותב שלה כי כתוב שם שהקרדיט הוא לשלומי אבל ואטאוור... לא שומרת טינה...

SwEEt T

New member
ובגלל שאני לא יודעת לשים קישור

זו ההודעה המקורית שכתבתי לפני שפירסמתי את הפיק כדי שלא יווצרו אי נעימויות כלשהן: "אני יודעת שאני בקושי כותבת פה,ושלא הייתי בפורום בזמן האחרון אבל בכל זאת החלטתי לחזור אז למי שלא מכיר אותי אני עדי בת 17 מהדרום למרות ריבוי הפאנפיקים בפורום, רציתי לפרסם פה פאנפיק נוסף. את הפאקפיק כתב שלומי (jack 1) שגם בפורום ופרסם אותו כבר בעבר בכל מקרה שלומי מתגייס עוד מעט, אז לקחתי על עצמי להמשיך את הפאנפיק ולכן אני מפרסמת אותו מחדש. אני חושבת שיש לו הרבה פוטנציאל, אבל אני אשמח לקבל הערות. דרך אגב השם שלו הוא "הארי פוטר ותיבת האור" זהו.... אז אני מקווה שתאהבו את הפיק ותגיבו הרבה ושלומי שיהיה לך בהצלחה ואני מאטה עליך המון"

../images/Emo187.gifתסלחו לי אבל אני מסרבת לקרוא

את הפיק. זה בלתי אפשרי. חייבים לעבור על זה ולשים רווחים בין נקודה לתחילת המילה הבאה! אי אפשר לקרוא ככה!

ש י ר ד ן

New member
אני קראתי רק כי

זה נראה נורא יפה. זה באמת ככה. אבל עם כל הכבוד, יש המון שגיאות כתיב ופיסוקים לא נכונים!!!!!!! אבל מאוד יפה... חחחח

ToryMaster

New member
בטא!

אני מבינה שעברת על זה בעצמך, אבל אני חושבת שכדאי להעביר על זה עוד בטא חיצוני/ת שימשיך/תמשיך הלאה גם אחר כך, אחרי שאת תמשיכי לכתוב את זה. בכל מקרה, אני חושבת שהגיע הזמן שתרענני לעצמך את תקנון הפורום, בעיקר החלק על הפיקים. הרשי לי גם להעתיק לך סעיף אחד וחשוב מאוד: "בהודעה הראשונה, אנא ציינו את הבאים: שם הפיק, פאנדום, שיפ, תקופת זמן, דירוג (אם קיים סלאש בפיק, חובה לציין). וצרפו גם את הקובץ הטקסט של הפיק". אני ממליצה גם לכתוב גם תקציר קצר של הפיק, שנדע בערך על מה הוא.

מממ עדי..

אני לא בטוחה שהבנת מה זה לבטא פיק.. את צריכה לשים רווחים, פסיקים, נקודות.. שגיאות כתיב... וביי דה וואי, ד"ש לעופר

SwEEt T

New member
מממ

את האמת שאני לא הבטא הכי טובה בעולם כי אני די דיסלקטית אני לא ממש שמה לב לשגיאות כתיב בכל מקרה אני אצטרך בטא כשאני אמשיך את הסיפור אבל כרגע אין לי ממש כוח או זמן לעשות את כל הפרסום של הפיק מחדש או לתקן את הפרקים שכבר עברתי עליהם כי אני די לחוצה בלימודים אז אני אשמח אם מישהו או מישהי חביבים יעזרו לי

למעלה