הארי פוטר וגביע האש O__o

הארי פוטר וגביע האש O__o

הלכתי לראות באופן ספונטני ביותר בחצות (אפילו הספקנו להגיע בזמן ולהתחמק מהניידות שערבו בכל פינה :O ואז היו חצי שעה פרסומות) טוב העריכה בסרט הייתה ממש לא משהו, הוא דווקא לא ילדותי כמו שאמרו פה, דיי אפל אבל הוא ממש לא יותר טוב מ"האסיר מאזקבן". חצי ספר חתכו ושינו מלא דברים. זה לא כזה נורא אבל בכל זאת, חתכו חלק דיי חשוב בלי לשים לב אפילו, הדמות הייתה שם אבל זה נראה כאילו ברגע האחרון התחשק לבמאי להעיף אותה ואת העלילה איתה מהסרט והוא עשה את זה בלי לשים לב אפילו (אני מתכוונת לריטה סקיטר) אמממ הסרט נגמר בהרגשה של פיספוס. בכל זאת הרבה יותר טוב מהראשון והשני הילדותים. יותר מדיי רמזים מיניים (LOL) ואממ זהו. לא משהו, דיי מאכזב.

LadyVampire

New member
גם אני ראיתי אתמול

אני מנסה לא להשוות לספר, כי זה בלתי אפשרי. זה לא רק שהם הורידו חלקים חשובים- הם פשוט הורידו את כל הספר. וזה כן ילדותי לדעתי- זה הפך מספר מעניין, עם רמזים מקדמים וסוף מפתיע לסרט ילדים. יותר טוב מבחינת ילדותיות מהראשון והשני- אבל מה שהיה טוב בראשון ובשני שהעלילה לא הייתה מרוחה, ולכל סצינה הייתה משמעות- משהו שלא קרה בסרט הזה. הקטעים די דלגו במהירות ולא הספיקו להתמקד בהרבה סצינות. כל ההתחלה נראתה מרוחה לגמרי. אמה ווטסון הייתה פשוט גרועה. הגרועה מבין שלושתם. ו.. זהו. גם אני די התאכזבתי אבל לא ציפיתי שיעשו את זה כמו הספר. מה שכן ציפיתי- שהרעיון המרכזי ישמר, והוא לא נשמר.

היא לא הייתה כזאת גרועה, היא שחקנית

טובה יחסית לגילה ולמישהי שהתחילה מכלום היא פשוט לא עושה את הרמיוני כמו שצריך בכלל שינו לגמרי את הדמות של הרמיוני. היא הייתה אמורה להיות חננית מעצבנת כזאת ומג'ייפה ואת הרמיוני הפכו לכוסית קטנה מהסרט השלישי כבר. דניאל רדקליף היה פשוט נוראי במיוחד בקטע שהוא בוכה, זה היה כזה בכי מזויף. צודק באמת לא נשמר הרעיון המרכזי ובכלל, עריכה גרועה, רואים שהבן אדם ביים קליפים O__o מה עם הסוף?!

LadyVampire

New member
כן היא כן.

את מדברת על הבכי המזויף של דניאל רדקליף- אז מה אפשר להגיד עליה..? לא מספיק שהיא בוכה כל הסרט (למה..???) היא עושה את זה בצורה גרועה ביותר. ולגבי הרמיוני- בדיוק מה שאמרת. הפכו לה את דמות לגמרי
. דניאל רדקליף תמיד היה נוראי, זה לא חדש.

היא לא הייתה גרועה כמו דניאל

היא משחקת טוב יחסית לדעתי אבל גם לא הכי טוב, וכן הגזימו עם סצינות ההתבכיינות שלה אבל בזה ניתן להאשים את הבמאי והתסריטאי. ומה היה הקטע המחורבן הזה שהיא בוכה על המדרגות?! אין ספק שרופרט גרינט הוא השחקן הטוב ביותר מבין השלושה. וגם הילד שמשחק את נוויל לא רע. חח מומחה לעשבים ;) pothead

LadyVampire

New member
...

לדעתי היא כן. אבל על טעם ועל ריח... הקטע על המדרגות היה באמת הדבר הכי מטומטם בעולם
. מאיפה זה בא?? על רופרט אין לי מילים. הוא פשוט מוכשר.

D4Ever

New member
אני דווקא אהבתי את הסרט..

אולי בגלל שחיכיתי לו הרבה זמן הוא לא יכל לאכזב אותי למרות שהספר היה יותר טוב. ולדעתי העריכה כן הייתה טובה למרות שיש מקום לשיפור.. היו גם המון זויות צילום שהייתי משנה אבל בקטנה.. ובאמת היו מלא רמזים מיניים..

Hobbites

New member
סרט די מאכזב

אני התאכזבתי מאוד מכל הקטעים שהורידו, במיוחד את ההתחלה(משפחת דארסלי וכו') ובנוסף לכך מישהו שאני מכירה שלא קרא את הספר אמר לי שהוא לא הבין מלא דברים... לגבי השחקנים, לדעתי הם לא היו כל כך גרועים, אבל בכל זאת, אוסקר, לא יקבלו...

WxHxNx

New member
אני דווקא נהנתי ../images/Emo58.gif

את ההתחלה די שנאתי, זה היה ממש ממש ממש ממש ילדותי כל הקטע של הקוודיץ', הציק לי לעין. והכניסה של כל בית ספר לאולם... בחילה. חוץ מזה הסרט יותר אפל מהקודמים (להוגוורטס בהחלט מתאים חורף) הסצינה עם הדרקון הייתה נהדרת וגם המבוך. הוא יותר בוגר ומרגיש יותר כמו סרט נעורים ולא סרט לילדים (כל הקטעי בנים-בנות ממש במקום) כמובן שיש רגעים מטומטמים ואובר אקטינג, אבל זה לא כזה פגם לי בהנאה. ובכלל אני לא מבין את הטענות שקיצצו מהספר. מישהו אשכרה ציפה לזה שיסריטו את כל הספר ? זה בלתי אפשרי! והסרט עוד היה די ארוך. חוץ מזה כל סרט שבו רוח רפאים מציצה לבן 14 במקלחת זוכה אצלי לנקודות.

בוביץ

New member
../images/Emo58.gifהארי פוטר וגביע האש

הסרט בסדר גמור קודם כל תפסיקו להשוות לספר זה אמור להיות סרט וכמה שתרצו אי אפשר לעשות בדיוק מהספר לסרט. אז יעלה המפגגרים שאומרים זה לא כמו הספר אתםפ אידיוטים כי זה לא אמור להיות הספר כי אפשרות לנסות שזה יהיה כמו הספר זה יהיה בלתי אפשרי! אני באתי כדי לראות את הסרט ולא איך הפכות את הספר ואיזה קטעים יחתכו מהספר ובגלל זה נאי נהניתי מהסרט סרט סביר מאד המשחק של הילדים בסדר הירידות מוגזמוצ אמה ווטסון משחקת בסדר גמור גם דניאל ורופרט משחקים בסדר. בסך הכל היה סרט כיף לצפ]יה

Reshefgarcia

New member
ספר...סרט....מה ההבדל?

בתור אחד שנהנה באופן שיגרתי מספרי/סרטי פנטזיה סדרת סרטי הארי פוטר מקבלת ממני שריקות בוז צורמות שלא היו מביישות משחק של בית"ר י"ם נגד בני סכנין... את הספרים אני אוהב...מאוד אפילו...כל פעם שיוצא חדש אני רץ לחנות הכי קרובה ומבלה את השבוע-שבועיים שאח"כ באיזה 30-100 עמודים כל לילה לפני השינה... אך אבוי...אז מגיע הסרט... ואוי לה לבושה... זוועות...או כנאמר... THE HORROR THE HORROR בראשון כמעט נרדמתי בשני השתעממתי בשלישי לא התעניינתי וברביעי גיחכתי... לא ארחיב לגבי הסרטים הקודמים,כי זה יהפוך את ההודעה שלי לארוכה כארוכם של הסרטים,אבל,לגבי הרביעי אומר כמה דברים... בעיקרון,בעיני לפחות,מבין כל השחקנים,רון הוא בעל הסיכויים הטובים ביותר להמשיך בקריירה אחרי שיגמר הזיכיון,כשהרמיוני במקום שני,ואחרון חביב,דניאל רדקליף AKA הארי,שחייב להיות אחד השחקנים הרעים שראיתי מימי...לא רק שהוא לא משתפר מסרט לסרט,הוא מוצא דרכים חדשניות להיות גרוע... עוד דבר שהפריע לי היא העובדה שבניגוד לסרטים הקודמים,התפקידים של רון והרמיוני קוצצו מאוד,עד שלא נשאר מהם כמעט כלום,ובהחלט לא שום דבר עם "בשר" בסרטים הקודמים,הדיאלוגים של רון-הרמיוני וחוזר חלילה היו בין הדברים הבודדים שעוד היו טובים...עכשיו גם את זה לקחו לי... ודבר אחד אחרון... בחודשים שלפני הסרט נשמעו התלחשויות על כמה שהוא יותר מפחיד מהאחרים, וכמה שהוא פחות לילדים...האם זה רק אני,או שזה התגלה כבלוף אחד גדול? ישנה אולי סצינה אחת (מפאת ספויילרים , לא ארחיב) שאפשר להגיד שהיא בגדר "עליית מדרגה" באינטנסיביות,אבל כל השאר,אותו דבר...משמע...פרווה לגמרי... לסיכום... פחות מדי פנטזיה וכישוף יותר מדי דרמה פחות מדי אקשן וקצב יותר מדי שוטים וסצינות ארוכות ומיותרות... אני,התאכזבתי... 5/10

למעלה