האפ התנועה שלנו במגמת צמחונות?

גרינש

New member
כמובן שגם אני מסכים, אבל

גם אני מסכים, אם העובדות שנתתם כאן באמת נכונות, ופה גם הבעייה שלי, הרבה פעמים אנשים זורקים כל מיני האשמות שמבוססות על איז שמועה במקרה הטוב, ולכן, אני מציע לבדוק את העיניין לפני שמרימים פה עצומה, מה שלעצמו נראה לי דיי מצחיק, ז"א אנחנו פותחים עצומה על דבר שצריך ליהיות ברור לכולם (צמחונים טבעונים בשריים קניבלים ושאר ירקות)- צריך שיהיה מספיק אוכל לכל בן אדם, לפי העדפתו הוא, במסגרת ההגיון כמובן, וחוץ מזה, לי זה נראה קצת צורם שאני צריך לחתום על עצומה בשביל להזיז בתנועה שלי, בבית שלי משהו, במקום לנהל שיחה עם, אני לא יודע איך לקרא לו, אחראי אוכל או משהו כזה. עדי גרינשטיין קבוצת תמיכה קן נצר סיונה מחוז דרום גרעין כדאי.

laskov24

New member
נכון

נכון, את צודקת... כל הקטע עם העצומה קצת מיותר... פשוט תדאגו שלא יעשו פאשלות בכל מקום שאתם מגיעים אליו (צמחונים ואוכלי בשר כאחד) וככה יהיה יותר טוב... להפיל את איתן קירה לאלתר! בן גרעין יחזקאל

adipo

New member
האפ התנועה שלנו במגמת צמחונות?

מדי יום אני שומעת על עוד ועוד חבר´ה בתנועה שהצטרפו לשורות הצמחונות, בהזדמנות זו- מזל טוב לאסף ולאדגר מגרעין גמל שנודע לי היום על מעברם לעולם העשב! מי פה צמחוני? האם זה אכן נכון? האם כדאי שנתחיל לפעול למען הטבה בתנאי המזון שלנו במסגרת מפעלי התנועה? יום טוב וחג שמייח עלו והצמיחו עדי צמוחנית קן נהריה 2000- התחלתה של אימפריה חדשה! גרעין ========================= שווה להיות שונה!

סליחה?

זה לא מהשהו שקורה פה ושם זה נעשה באופן שיטתי! פשוט צריך לפנו למי שמארגן את הטיולים ולשוח לו מייל(דרך צוות האתר)... מישהו מתנדב לנסח ולשלוח?

הלו הלו...

איתן קירה מלך! גם אביגדור! אני לא שמעתי תלונות מחבר´ה בקורס על חוסר אוכל... ככה שאתם יכולים להיות רגועים. מה גם,כמו שכבר אמרתי-אחוז הצמחונים בקורס הוא גדול מאוד,כך שהקוקודים התארגנו לקראת זה מראש.

NitzNatz

New member
הצמחונות. תופעה מדאיגה.

יומיומית. מדבקת. בלתי הגיונית. יש לטפל בה. מהיסוד. טוב נו. גם אני צמחונית. בערך מהיום שנולדתי, הרבה לפני שעל החולצות הכחולות שלי היה שרוך אדום. אכן כן. יש הרבה צמחונים בתנועה, כמו בשאר האוכולוסייה. אם זה עושה לנו טוב... האוכל הצמחוני בתנועה הוא ממש בסדר. לא נראה לי שהלא צמחונים זוכים לארוחות גורמה. חלק מהחוויה. אם את נורא רוצה לפעול למען משהו, בטוחה שיש פה עוד כמה רעיונות לא רעים. מצחיק אותי שצמחונים מחפשים "בני-ברית" באיזו מטרה נסתרת של התארגנות עולמית (או תנועתית... נו, פחות כמה אנשים). משהו רע לנו?! שתפו. אסאדו זה רק שם של מפלצת... לא אוהבת חסה ניצן ט.

NitzNatz

New member
הצמחונות. תופעה מדאיגה.

יומיומית. מדבקת. בלתי הגיונית. יש לטפל בה. מהיסוד. טוב נו. גם אני צמחונית. בערך מהיום שנולדתי, הרבה לפני שעל החולצות הכחולות שלי היה שרוך אדום. אכן כן. יש הרבה צמחונים בתנועה, כמו בשאר האוכולוסייה. אם זה עושה לנו טוב... האוכל הצמחוני בתנועה הוא ממש בסדר. לא נראה לי שהלא צמחונים זוכים לארוחות גורמה. חלק מהחוויה. אם את נורא רוצה לפעול למען משהו, בטוחה שיש פה עוד כמה רעיונות לא רעים. מצחיק אותי שצמחונים מחפשים "בני-ברית" באיזו מטרה נסתרת של התארגנות עולמית (או תנועתית... נו, פחות כמה אנשים). משהו רע לנו?! שתפו. אסאדו זה רק שם של מפלצת... לא אוהבת חסה ניצן ט.

גם הטיבעונות...

היי חבר´ה להירגע לא נגמלתי מבשר ולא בטיח העניין הוא שיש לי חברים רבים שהם טיבעוניים שאין להם מה לאכול במפעלים כי לחמניה עם קטשופ זה לא מספק... אז אם כבר יש משהו לפעול לגביו זה זה וגם אם אין רבים מהם עדיין לא צריך להפלות את המיעוט מיכל מחוז הרצליה- מחוז בשר לאמבק"ו העמותה למען העשב השוטה...כי גם לעשבים יש זכויות שכבת הבונים מחוז חוף

laskov24

New member
סטנדרט לעומת מציאות

אין ספק שהבעיה של הצמחונים היא לא איכות האוכל (אני לא הייתי אוכל נקניקיה תנועתית גם אם זה היה מביא שלום עולמי), הבעיה היא שבאירועים תנועתיים נוטים עדיין להזמין צמחוני ע"פ הסטנדרט האל-מותי: 10 אחוז. בעשותם כך לא רק שהצמחונים נותרים בלי מנת אוכל הגונה, אלא בכך גם מתבטלת הצמחונות שלהם! כאשר ישנם יותר מנות בשריות מאוכלי בשר, או במילים אחרות יש מנה בשרית גם על "שמם" של כמה צמחונים, הצמחונים למעשה לא משנים בכלום את הריגתה של חיה כלשהיא. אז תחשבו על זה, ופעם הבאה שמתארגת איזשהיא פעילות שיש לכם קשר כלשהו עם מארגניה (חג קן, יום עבודה, טיול) תבדקו, תבררו ותדרשו שיוזמנו מספר מנות צמחוניות כמספר הצמחונים.... לעבודה להגנה ולצמחונות עלו והגשימו בן גרעין יחזקאל

yellow cheese

New member
../images/Emo36.gif צמחונית לגמריי../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

ייתכן..
הרבה מחבריי לתנועה הינם צמחונים
בשר זה רצח

tamo

New member
אני מסכים 1

זה טרור מה שעושים לצמחונים בטיולים...10%...באמת..אני בזאת פותח עצומה להגדלת אחוזי האוכל הצמחוני בטיולים של הנוער העובד והלומד (בתקווה לשיתוף פעולה).. אני אתחיל תום ויזל קן רמתיים פנתר כחול עלו ותשנו את כמות האוכל לצמחונים עלו נשנה

GO VEG...

אני צמחוני:) והדבר עם האוכל בטיולים ממש מעצבן זה תמיד ספור(לא כמו הבשר) ותמיד בקימצון.. ולא שזה עולה יותר מדי(מילא סוג ג´)... אז די לזיון שכל אוכל צמחוני ועכשיו!!
ולא פ

אני אומנם אוכל בשר

אבל בתוא ה"טבח" של הקבוצה שלי אני יודע כמה לא הוגן זה שלצמחונים יש כמות מאד מצומצמת של אוכל לעומת אוכלי הבשר וכמות זו בודאי שלא מספיקה להשביע כמו שצריך. ויש לי הצעה כמו שמזמינים כרטיס טיסה צריך לציין איזה סוג אוכל אתה רוצה במטוס ככך בהרשמה ישאלו עם רוצים צמחוני או בשרי ויחלקו את אוכל לפי זה בתוספת כמה מנות ספר לכל סוג. זה באמת פשוט רק להוסיף עוד שאלה בזמן ההרשמה. בתאבון לכולם

adipo

New member
אכן אכן

בטיולים- בכללללל הטיולים שלל התנועה הבשריים מקבלים מספר מנות מגוון (!) של בשר, בעוד הצמחוניים מקבלים מנה אחת מסכנה לאדם... שינוי עכשיו! צמחוני זה הכי אחי!

למעלה