האפיקומן עדיין מתחבא ב-
אנשים

האפיקומן עדיין מתחבא ב-../images/Emo43.gif אנשים

איפה האפיקומן של תפוז
בעשרת הימים הקרובים, נחביא מדי יום אפיקומן בפורום אקראי. גלו באיזה פורום מתחבא האפיקומן, ענו על החידה הנמצאת בפורום ואולי תזכו במארז מוצרי ספא מפנק במיוחד מתנת Spring! את כל הפרטים בנוגע לתחרות תוכלו למצוא כאן: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=168&MessageId=128528415 והיום: יש לי 4X4 ומנוע מגרגר, אבל אני לא רכב שטח. חושבים שאתם יודעים באיזה פורום מדובר? חפשו את האפיקומן!

pasa24

New member
אל hlsm

במה היא יכולה לעזור.? והאם האתר שלהם רציני ובעל תוצאות. תודה

hlsm

New member
אין לך מה להפסיד

חוץ מזה חברת אל.אר מחפשת עובדים לאנגולה אז כנס לאתר גו'בנט ותתרשם

hlsm

New member
עבודה באפריקה

כנס לגוגל תקליד אל.אר ותקבל משרות פנויות בחברה אולי זה יתאים לך

מיקו 42

New member
תודה

ראשית לא רק אל אר עובדים באנגולה שנית, רציתי לדעת על המקום, הבטחון, התנאים שם תודה וחג שמח

hlsm

New member
בבקשה

נכון יש עוד כמה חברות ישראליות שעובדות שם אבל לגבי בטחון באמת זו עינת גז כי היא פרסמה שהיתה שם לגבי התנאים תלוי מה מקצןעך, ידוע לי כי מנהל פרויקטים בבניה יכול להגיע למשכורת של בין 20000-22000 ש"ח כל חודש, שוב תלוי מה המקצוע

מיקו 42

New member
אכן

אכן עינת פירסה, ושלחתי אליה קוח דרך האתר וישירות אליה. ימים יגידו מה היא תצליח לסדר, אני מתעסק בעיקר במערכות חשמליות כלומר מערכות מתח נמוך, בקרה וחשמל.

hlsm

New member
הרבה בהצלחה

חוץ מזה יש עוד חברות שעובדות שם רק צריך לחפש וקצת להשקיע זמן באינטרנט בכל מצב הרבה בהצלחה

pasa24

New member
מיקו 42

תיבדוק גם באתר של Alljobs דרושים לחו"ל. לי לא יצא אך יכול להיות שלך כן. אני ממתיו זמן רב לתשובה מעינת אך לא מתייאש. בהצלחה

מיקו 42

New member
תודה

ראשית תודה חברים כבר נאמר כאן בלי קשרים קשה מאד בחיים אסור להתיאש אבל חובה לגשש כל הזמן, כמו דייגים אני ממשיך ומקוה במהרה למצוא את שחשקה נפשי בסוף זה בוא יבוא

hlsm

New member
מיקו 42

יישר כוחך כן צדקת בגדול כי קשרים זה כנראה המוביל בחיפוש עבודה בחו"ל ובפרט אפריקה אבל לא להישבר שווה הסבלנות וההמתנה

עינת גז

New member
שלום

תודה על כל ההפניות אלינו מצטערת על העיכוב בתשובה, פסח לא פסח עלינו :) אנא פנה אליי ישירות , אני אפרט לך על משרות פתוחות כרגע ביבשת וכן אשמח לספק לך מידע על אנגולה בברכה עינת [email protected]

הלביאה1

New member
אין לך מה להפסיד

היי נסה במקביל גם בג'וב מאסטר ובכדי להכיר מעט טוב יותר את החברה ותחומי פעילותה , תכנס לאתר שלהם

pasa24

New member
הלביאה1

אתר בגוב מאסטר (עבודות חו"ל) מתאים לחברה צעירים. כיום גם בתברות השמה לחו"ל יש בעיה.

הלביאה1

New member
עבודות חו"ל

חולקת עליך , מתוך נסיון, הכוונה אינה חיפוש עבודה בקניונים-מוצרי ים המלח, תמונות שמן וכו' ניתן להגדיר ע"פ תחום העיסוק, חיפוש בחו"ל, וכמו"כ ניתן למצוא

למעלה