האסטרטגיה של אינה

האסטרטגיה של אינה

לפצוח ברומן עם איתי כדי שישאירו אותה. אסטרטגיה די עלובה האמת. חוץ מזה אינה לטעמי לא מתאימה בכלל לאח הגדול,אלא למפרץ האהבה.

מיקה 123

New member
תרשה לי לחלוק עליך (../images/Emo51.gif../images/Emo52.gif../images/Emo13.gif)

לאינה אין אסטרטגיה. אינה היחידה שהיא בלי פוזה ומה שהיא זה מה שאתה רואה ומקבל. אינה לא הובאה לבית בגין אהבה. אם לא קרה כלום עם קרן וערן / ונסה ואיתי / שפרה צבר
אין מצב שתקבל את זה מאינה עם וואט אבר . היות וכבר ברור לכולנו שהבית כולל טיפוסים המהווים חתך ישראלי (או בבואה של כולנו). ואינה אובחנה כ-ADHD (היפר אקטיבית בלשון העם) ויש לה יציאות יא וואלי, והיא קודחת וטוחנת אלה יוסתור, וברגע שני רגועה וחביבה ונעימה (שפרה הגדירה אותה נכונה). כל הקטע ה"אינאי" בא ללמדך את מידת הסבלנות והסובלנות שאין לכולנו....

o pie

New member
לאינה אין אופי

היא מנסה להיות מישהי שהיא לא. רואים את זה בבירור... הפעם היחידה שראינו אותה באמת טבעית הייתה כשהיא דיברה עם צבר כשהיא רק נכנסה לוילה. אפילו כשהודיעו לה שהכלב שלה מת היא ניסתה להראות עצבות למצלמה ולא הצליחה, והיא רק אמרה לכולם "מת לי הכלב
" עם קול של תינוק בשביל לקבל מהם קצת תשומת לב. היא גם העמידה פנים שהיא מתעצבנת כשאחד הדיירים אמר איזו בדיחה שקשורה לזה, וממש ניסתה להוציא דמעות כדי שיראו אותה כרגישה.

חיימלס

New member
כן, גם אני חושבת את זה

היא מנסה להיות ונסה כמעט בכל מה שהיא עושה, רק שאצלה הטירוף קצת מעבר לפרופורציה. היא לא יודעת שאיתי אמר שהיא לא הטעם שלו ושהיא ילדה קטנה ושמי שיוצא איתה גובל בפדופיליות. הבעיה היא, שקשה לרוב הצופים לזכור את זה כשהיא הולכת לישון ונשכבת לידו. הוא אדם נחמד והוא רוצה שיהיה נעים בבית שהוא גר בו, לא מחפש לריב. אתמול הוא עוד אמר לעינב, בשיחה שהם ישבו בחוץ לסיגריה אחרי שהיא חסלה את הקרמבואים שאינה מנסה להדבק אליו כל הזמן (עינב אמרה לו שהיא אחלה את הקרמבואים, ואחכ בחדר היא ושפרה ספרו לו שהן אכלו את הקרמבואים והוא נגעל מכל הכמות הזו שהן אכלו...
).

vodka6

New member
מוסי צודק ואגב, כולן בטעם של איתי

מי שעקב לפנות בוקר גם ראה שהאסטרטגיה של אינה עובדת, אינה ואיתי "חגגו" לפנות בוקר {בזמן כשכולם ישנו} בקן של איתי. וכל מי שתציע לאיתי, מיד תהפוך להיות הטעם שלו, גם אם הוא ינאם אחרת (טוב אולי חוץ מחגית), לפנות בוקר קיבלנו הוכחה טובה לכך.

xyz23

New member
יכול להיות שאני טועה

אבל ממה שאני זוכר, הקטע של הפדופיליה הוזכר בשיחה בין איתי לעינב בקשר לכך שאינה יצאה עם גבר בן 50... איתי אמר שבד"כ הוא נמשך לנשים יותר עצמאיות (מה שאינה לא לפי דבריו), אבל הוא נמשך גם לבנות "משוגעות" כמוה. חיימלס, בקטע שקרה ביניהם בלילה אי אפשר היה שלא לשים לב שאיתי בהחלט מרגיש משהו כלפיה. אני מניח שהדברים יתבהרו בימים הקרובים...

חיימלס

New member
כן, אתה צודק נכון

ואיתי אמר שהוא נמשך לעצמאיות שיש בהן גם משהו קצת משוגע (משוגע במובן חי ותוסס בהקשר של המשך השיחה, כלומר - לא פסיכופטי). בנוגע לאינה, כשהוא ויוני דברו אתמול בפינת העישון, הם דברו על זה שהם לא אוהבים אנשים שלא מקשיבים ומכבדים גם דעות של אחרים וכשהם מתעצבנים, הם יורדים לכל הכיוונים ומעלים שדים שכבר קברו מזמן וסגרו אותם. יוני נתן דוגמאות עוד ממערכת יחסים שהיתה לו בעבר ואיתי עוד אמר שהו הצטער על זה שהוא בכלל הגיב וניסה להרגיע אותה ואמר שהוא רוצה לקום בבוקר לפנים חייכניות ולא חמוצות כל היום, שהבית ככה יותר נעים. אינה די כופה את עצמה עליו, הוא אמר את זה גם לעינב אתמול בלילה כשהו נשכב על ידה, ובינתיים, אני באמת נוטה להאמין שהוא היה מעדיף שהיא לא תכנס אליו למיטה אבל כשהיא נכנסה והיתה זקוקה לחיבוק הוא נתן לה. אבל זה באמת מבלבל, סה"כ היא מניפולטיבית ואין לי מושג כמה זמן הוא יוכל להחזיק מעמד, כך שכמוך - ממתינה לימים הבאים. שבת שלום

למעלה