האסטרולוגיה של ג'קו.....

האסטרולוגיה של ג'קו.....

האומנם יש דברים נכונים ויש לא תלוי איך מסתכלים על המזל האסטרולוגי שלנו... ג'קו הוא בן מזל קשת... הנה מה שנכתב על מזל זה : "בני מזל קשת הם אנשים חמים, נעימים ומקסימים, הנרתעים מכל צורה של אי יושר ורמאות והתנהגותם שלהם היא ללא דופי. הם אנשים אימפולסיביים ונוהגים לפעול קודם ולחשוב לאחר מעשה. למרות שהם שמרנים לגבי דברים רבים שגרה אפורה .מקוממת אותם, וכן הם שונאים לכבול את עצמם לעיתים קרובות הם אנשים חסרי מנוחה, בעלי שמחת חיים ואוהבי חברה, אוהבים טיולים ומסעות, סכנה או סיכון מלהיבים .אותם הם אופטימיסטיים מטבעם ובעלי מצב רוח טוב ועליז, אוהבי קדמה, בעלי כושר אבחנה וגלויי לב. רק מעטים עלולים להיפגע מדבריהם הישרים, משום שאנשי מזל קשת הם מחוסרי רוע לחלוטין, עם זאת הם עשויים להתרתח על נקלה ולהנחית על מי שהרגיז אותם כמה מילים בוטות קולעות. הם בעלי חשיבה מעמיקה בעלי דמיון שאפתנים ופקחים, ונוטים לעיסוק בפילוסופיה. רבים מהם ניהנו בכוחות של קליטה על .חושית במיוחד בכושר ניבוי וטלפתיה הם עשויים להצליח במיוחד כרופאים וטרינריים, שחקנים, מורים, עורכי דין וספורטאים. בהיותם אוהבי חופש ועצמאיים בני מזל קשת אינם ממהרים להינשא, אולם משהתקשרו הם בני זוג נאמנים, נדיבים ומלאי רגש. למרות שאינם קנאים מטבעם, מסוגלים להפגין אי אמון ורכושנות. רגישים במיוחד : למחלות ריאומטיות ולמחלות הנשית. אבני חן הקשורות למזל קשת: טופז, אחלמה ולשם." אוקיי עכשיו נעבור לג'קו עצמו.. שמעו זה דיי נכון חלק מהדברים לג'קו למרות שאני לא ממש מאמין באסטרולוגיה וכעקרב רק שמעתי דברים לא יפים על מזל זה הייתי שמח לדעת מה אתם חושבים... כמובן שאם יש למישהו עוד דברים לייבא מעולמו שיכתוב...

טוב... אז כקשתית אמיתית...

יש לא מעט אמת בדברים הללו, למרות שכשעושים מפה אסטרולוגית אמיתית אז משלבים את ההשפעות של מזל האופק וכל שאר ירקות... מה שכן... לפעמים אני לא דיפלומטית (אנדרסטייטמנט) ומאד מאד קשה לי לתפקד במסגרות. תמיד היה לי מה לומר לממונים עלי והדעתנות שלי העלתה את חמתם של לא מעט אנשים, לדוג': המפקד שלי בצבא, הבוסית שלי לשעבר.... בין השאר זה קשור לעובדה שקשת בכלל לא מתייחס לנושא של מעמדות... מבחינתו כולם שווים ולכן לדוגמא כשריכזתי פרוייקטים לא היה בוס ועובדים, כולם עבדו ביחד.... לגבי עקרב, אור. לעקרב יש המון המון תכונות חיוביות (יש כמה וכמה אנשים קרובים ויקרים לי מאד שהם עקרבים
). אם מאמינים במזלות אז לעקרב יש כשרונות אמנותיים יוצאי דופן וזה מוכח בפועל אצל לא מעט אנשים שאני מכירה...

תודה אור

אני אמנם לא מאמינה באסטרולוגיה, אבל זה תמיד מעניין להגיע דרך זה (כתירוץ) לדברים פסיכולוגיים. היה פעם ניסוי (חלק ממכם אולי ראו בטלוויזיה) שנמרוד הראל אסף קבוצה של צעירים, ונתן לכל אחד "לפי אבחנה מיוחדת של נמרוד" - מסמך שבו הוא מתאר את האופי שלו. יש לציין, שכל מי שקיבל את המסך התלהב: wow, זה ממש אני! איך ידעת? וכו' אחרי כן, הגיע שלב שבו נמרוד הראל חשף את העובדה שכולם קיבלו את אותו הטקסט. מה שאני מנסה להגיד זה, שאנחנו נוטים "להצליח" לשייך לעצמינו כמעט כל תכונה וכו' קנאה, שתלטנות, וכו' וכו' כי כמעט כל תכונה אנחנו יכולים למצוא בעצמינו, במינון זה או אחר. על אף חוסר האמונה שלי, הקשתים שאני מכירה הם אנשים מאד מאד נחמדים! באמת! וזואי את ביניהם

Nova5

New member
אור,איזה דברים שמעת על עכרב?

מזל הכי טוב שיש

למעלה