האנשים שהניפו את ה

MARMELAD

New member
האנשים שהניפו את ה../images/Emo34.gif

חברים. עברנו כבר כל כך הרבה ביחד. התחלנו בתור קהילה מצומצמת שהיתה נפגשת במועדונים "של החבר´ה". היינו מושמצים. נחשבנו לסוטי מין, לשוליים של החברה. פעם לסבית הייתה לא יותר מפנטזיה מינית של גבר ממוצע והומו היה מחלת נפש שאפשר להתגבר עליה בטיפול פסיכיאטרי. לא עוד. היום אנחנו כבר קהילה. האם אתם יודעים בזכות מי אנחנו ככה? ז"א... כולם מכירים את דנה אינטרנשיונל.. קורין אלאל.. מיכל עדן. אבל האם ידעתם למשל שהעיתונאי וחבר הכנסת לשעבר אורי אבנרי יזם הצעת חוק לביטול האיסור על משכב זכר עוד בשנת 1965??? אני, למשל, לא ידעתי. אז מישהי הרימה את הכפפה. אור מרוני-פנר, קוראים לה. היא הקימה אתר שלם להיסטוריה של הקהילה ההומו-לסבית בישראל. בעיקרון האתר אמור להיות מעין אינציקלופדיה לאישים שתרמו לקהילה לאורך השנים. ועכשיו לבקשה. האתר חדש. עוד אין בו הרבה ערכים. ולכן אני ממליץ להיכנס אליו, ולמלא טופס המלצה. אתם חושבים שלגילה גולדשטיין מגיע ערך באינציקלופדיה? למיכל עדן? למקימי הבית הפתוח בירושלים? לשירזי? לענבל פרלמוטר? היכנסו לאתר. מלאו את השאלון. אני למשל המלצתי על קורין אלאל וכבר למחרת גיליתי שהיא התווספה לרשימה. אז.. זה בידיים שלכם..! ואל תשכחו שרק מי שזוכר את העבר שלו יכול להתקדם קדימה. (מי אמר שאני לא יכול להיות פוליטיקאי..... וגם אוחצ´)
מרמלד כתובת האתר: www.pride.co.il

למעלה