האמת...

האמת...

שכבר כמה ימים אני חושבת אם לכתוב פה. ולמרות שאין לי מושג כל כך מה לכתוב. או איך לכתוב, אני כותבת. אולי כי זה רק החשק והרצון הזה להוציא מילים... לכתוב את המחשבות שלי איפשהו... (אם לא לעצמי. לפחות פה. כי לעצמי אני כבר כמה זמן לא כותבת) **** ומרגיש לי שזה לא מספיק. שמה שאני עושה לא מספיק. שמה שאני עושה בשביל אחרים, או בשביל עצמי זה לא מספיק. לא מספיק טוב. שאני לא מספיק טובה. ואני לא יודעת מאיפה נובעת ההרגשה הזאת, כי זה לא שקרה משהו. אולי פשוט זה נובע מהמחשבות שלי. מהלב? יכול להיות... לא יודעת. ונכון, אין כזה דבר לא מספיק.. אבל זו ההרגשה שלי כרגע.. שאני לא עושה מספיק. ואני יודעת שבטח לא מובן למה אני מתכוונת כי אולי אני בעצמי לא חשבתי על זה. **** ואני כותבת. כותבת כל כך הרבה. נדמה לי שכתבתי בזמן האחרון, בתקופה האחרונה יותר מילים מבדר"כ. ואולי זה כי פתאום השתיקה הזאת כן מעיקה עלי באיזשהו מקום. ה-4 שנים האלה של שתיקה כן מעיקות עלי ומציקות לי. והבכי הזה ששובר אותי, הבכי הזה שבא מהמקום הכי כואב, הבכי הזה שבא מידי פעם כדי להוכיח לי שכן קורה משהו... שהדחקתי כל כך הרבה בתוכי. ונדמה לי שהדברים האלה שאני שומרת בתוכי כן יוצאים. הדברים האלה כן נכתבים. והכוונה אולי לדברים האלה שהדחקתי שנכתבים בהודעות שלי, בהודעות שאני כותבת. וגם אם זה לא הכי מובן, הם כן נכתבים. באיזשהו מקום נדמה לי, ואולי אפילו אני יודעת שאני כן מדברת, וכן חושפת דברים מתוכי. גם אם זה באופן שהוא לא הכי מובן. שלא ממש מובן על מה אני כותבת או מדברת. ונדמה לי שהורדתי קצת מהחומה הזאת שיש סביבי. אעפ"י שיש רגעים שלפעמים אני רוצה את השתיקה הזאת. את המקום הבטוח הזה... מקום בטוח כדי לא להיפגע אולי. **** ואני יודעת שזה קצת מבולבל. אולי כי זה לא מסודר גם לעצמי. אבל ני פשוט כותבת. לא יודעת מה רציתי בהודעה הזאת. ובטח היא לא מובנת. פשוט כתבתי. לא יודעת. .... *שלח*...

lital172

New member
../images/Emo201.gif

מצטערת שבלי מילים. רק להגיד אני איתך קוראת אותך תמיד. ותמיד כאן בשבילך

lital172

New member
../images/Emo23.gif

מקווה שהחומה לאט לאט תיפול...ותוכלי לכתוב את הרגשות שלך והכאב. איתך..תמיד

ליטלי..

תודה לך. תודה שקראת. וגם אני מקווה. את יודעת... אולי זה עוד יקרה. אבל זה יקח זמן. ונראה לי שהמון זמן.

רק לומר שקראתי ..

ואני שמחה שכתבת. זה טוב שהחומה לאט לאט יורדת. בטוחה שעם הזמן יהיה לך פחות מבולבל וקשה למצוא את המילים שאת רוצה לומר.. חיבוק יקרה

נווה..

נכון החומה הזאת יורדת. לאט. אולי לאט מידי. אבל זה רק בגלל שעדיין מפחיד לי. לפעמים אכן קשה לכתוב את המילים האלה. ולפעמים הן פשוט באות. תודה שקראת.

חומה לא בונים ביום אחד

וגם לא מפרקים ביום אחד. אז לאט לאט... גם הבכי הוא חלק מלשבור את החומה, גם הכתיבה היא חלק מלשבור את החומה. ובכל פעם כזו את מצליחה לפתוח עוד קצת. אנחנו איתך בדרך.

רחלי

האמת שהייתה לי הרגשה כשקראתי את הכותרת, שזה מה שתכתבי. וכן, לאט לאט.. ואולי זה עוד יקרה... תודה לך רחלי....

למעלה