האמת שלא ציפיתי

האמת שלא ציפיתי

האם יש צורך לשחרר אזרחים ממשרד התחבורה?
"תושבי בירת הנגב ממתינים לשחרור. להיות חופשיים לבחור את חברת האוטובוסים או להשתמש במונית שירות. אך במשרד התחבורה הוחלט לשלול מהתושבים את זכות הבחירה, הרי הפקידים בירושלים יודעים יותר טוב מהתושבים."

http://www.liberal.co.il/חדשות/223-ממתינים-לשחרור-באר-שבע

אבסורד
האמת שלא ציפיתי
לכל כך הרבה טיעונים לגופו של דובר מצד חברי פורום זה. אולי כדאי לפתח קצת את תרבות הדיון בפורום פה, מעבר ללענות לשאלות של "קו X מגיע לY בשעה Z".

מזכיר לי שפעם שאלתי שאלה בפורום טבעונים וקיבלתי טיפול דומה גם שם.
אם הם מאמינים בדת בעלי החיים, האם אתם מאמינים בדת "תחבורה ציבורית ממומנת על ידי השלטון"?

droriko

New member
אם כבר אני אאמין בדת מסויימת

האמת שלא ציפיתי
לכל כך הרבה טיעונים לגופו של דובר מצד חברי פורום זה. אולי כדאי לפתח קצת את תרבות הדיון בפורום פה, מעבר ללענות לשאלות של "קו X מגיע לY בשעה Z".

אם הם מאמינים בדת בעלי החיים, האם אתם מאמינים בדת "תחבורה ציבורית ממומנת על ידי השלטון"?
אם כבר אני אאמין בדת מסויימת
אז זה בטח לא תהייה דת עם שם כזה מסובך

mister K

New member
התגובות הן לחלוטין לגופו של עניין.

האמת שלא ציפיתי

תרבות הדיון כאן היא הרבה מעבר לאיזה קו מגיע לאן ובאיזו שעה. למעשה זו בדיוק הבעיה מבחינתך.
הפורום הזה בראש ובראשונה פועל לעידוד נסיעה בתח"צ ושיפור של מערכות התח"צ. לכן האידיאולוגיה שלך לפיה לא צריך לסבסד תח"צ אלא להפעיל אותה בהתאם לשיקולי רווח בלבד, עומדת על מסלול התנגשות עם המטרות של הפורום הזה.
זו זכותך להביע כאן את דעתך, אבל היית צריך לדעת שמן הסתם בפורום המעודד תחבורה ציבורית, עמדתך תזכה להתנגדות נחרצת ולגינויים.

בתור תומך נלהב בתחבורה המונית

תרבות הדיון כאן היא הרבה מעבר לאיזה קו מגיע לאן ובאיזו שעה. למעשה זו בדיוק הבעיה מבחינתך.
הפורום הזה בראש ובראשונה פועל לעידוד נסיעה בתח"צ ושיפור של מערכות התח"צ. לכן האידיאולוגיה שלך לפיה לא צריך לסבסד תח"צ אלא להפעיל אותה בהתאם לשיקולי רווח בלבד, עומדת על מסלול התנגשות עם המטרות של הפורום הזה.
זו זכותך להביע כאן את דעתך, אבל היית צריך לדעת שמן הסתם בפורום המעודד תחבורה ציבורית, עמדתך תזכה להתנגדות נחרצת ולגינויים.
בתור תומך נלהב בתחבורה המונית
ואחד שמשתמש בה הרבה (לא מחזיק רכב) - אני לא שונה ממך או מאחרים. ההבדל היחיד שאיני חושב שהממשלה צריכה לתכנן את התחבורה (כמו שלא צריכה לתכנן לי את החיים) ובטח שלא לסבסד אותה. זה עולה הון תועפות ומוביל לחזירות, אי יעילות, שחיתות. לא אשמתי שהקבעון המחשבתי של חונטת הגולשים הוא אטטיזם.

ציוניסט

New member
אם כינויים כמו "דת בעלי החיים"

האמת שלא ציפיתי

אני לא מתפלא על יחס לא טוב.

רק שתבין, גם מי שמעט מבין מה זה תח"ץ ואיך זה עובד, הדברים האלו ברורים לו מאליהם. דיונים על הנושא הזה הם מאוד ראשוניים יחסית למקצועיות של הפורום, ולמרות זאת דנו איתך מאוד בסבלנות.

יום טוב.

ציוניסט

New member
*עם

רק שתבין, גם מי שמעט מבין מה זה תח"ץ ואיך זה עובד, הדברים האלו ברורים לו מאליהם. דיונים על הנושא הזה הם מאוד ראשוניים יחסית למקצועיות של הפורום, ולמרות זאת דנו איתך מאוד בסבלנות.

יום טוב.
*עם

אין מה לצפות ממישהו

יום טוב.
אין מה לצפות ממישהו
שמזלזל באחרים, וכל מה שעונים לו הוא מחשיב ככת, אבל כאשר מציינים שהדעות שלו נוטות לאנרכיזם הוא מיתמם שזה בכלל לא הכיוון, בקיצור סתם שירשור פלצת שלא הגיע לשום מקום,
יושבי הפורום יודעים את הדרך הנכונה, והם לא צריכים סיוע ממבקר חיצוני מזדמן שכל מטרתו זה להפוך כל שיטה באשר היא.

amit1270

New member

אין מה לצפות ממישהו
שמזלזל באחרים, וכל מה שעונים לו הוא מחשיב ככת, אבל כאשר מציינים שהדעות שלו נוטות לאנרכיזם הוא מיתמם שזה בכלל לא הכיוון, בקיצור סתם שירשור פלצת שלא הגיע לשום מקום,
יושבי הפורום יודעים את הדרך הנכונה, והם לא צריכים סיוע ממבקר חיצוני מזדמן שכל מטרתו זה להפוך כל שיטה באשר היא.

mister K

New member

אין מה לצפות ממישהו

למעלה