האמת..חשבתי שיהיה יותר ווואוו

lee_1

New member
האמת..חשבתי שיהיה יותר ווואוו../images/Emo122.gif

לפניי בערך 3 שנים, שקלתי 128 קילו, ואז החלטתי לעשות דיאטה והצלחתי לרדת ל112 קילו,וגם שם לא החזקתי יותר מידיי זמן מעמד. וזה המשקל הכי נמוך שזכרתי את עצמי בשנים האחרונות, לא זכרתי שהייתי פחות. בשבוע האחרון התחלתי להתקרב לאיזור הזה, וכבר חלמתי לראות פחות מ110, שמבחינתי זה בהחלט ציון דרך. הבוקר נשקלתי והופיע על המשקל 109.9 ק"ג, ומשום מה זה לא ממש וואוו... עכשיו המוח שלי כבר עובד שעות נוספות על להיות פחות מ100 ק"ג, ואז באמת להיות לראשונה, אני מניחה מזה הרבהההה מאוד שנים (אני אישית לא זוכרת ממתי, אבל כבר בחטיבת ביניים שקלתי יותר מ100 ק"ג) 2 ספרות ולא 3, אני נותנת לזה בערך חודש וחצי. בינתיים אני כל יום אומרת לעצמי שאני רוצה להתחיל לעשות ספורט ומשום מה זה לא קורה, וחבל כי הגוף לא יהיה מספיק מחוטב כשאני אגיע למשקל יותר נמוך. בכל אופן, הנה אני, 4 חודשים ושבוע אחרי הניתוח, 37 קילו פחות, מי חלם...

כול הכבוד ליי

תמשיכי ככה חמודה ובקיץ הבא את כוסית עולמית לא שחסר לך היום משהו

עינבל 2

New member
37 ק"ג זה וואו ../images/Emo24.gif

כל הכבוד לך מתוקה תראי שמהר תגיעי ל2 ספרות ותרגיי מעולה בהצלחה

Usagi

New member
כל הכבוד מגנובה../images/Emo45.gif

כל הכבוד על ההישג המרשים תמשיכי ככה ורק הצלחה בריאות ואושר

TRANSFER

New member
כל הכבוד

תאמיני לי זה יירד בקלות, אם נכנסת כבר לקצב הירידה.. ברגע שמחסום ה100 יירד... לא תרגישי איך פתאום ירדת ל-90... בהצלחה

דפנהאי

New member
כל הכבוד לך.

מתה כבר להגיע לקו השתי ספרות. 37 ק"ג זה מדהים, תמשיכי כך.

וואוו כל הכבודד

בהצלחה בהמשך, וזה לא רחוק ממך, את חד ספרתית מעל המאה זה קרוב מאד!, הרבה הצלחה בהמשך...

הייי, את האפס לא סופרים...

את בעצם כבר דו ספרתית. מה אכפת לך לספור את זה ככה? זה עושה שמח. וירידה של 37 קילו זה לא סתם וואו. זה וואו ענק עם קולולולולו. הלו שם, תתחילי ללטף את עצמך במקום להלקות. זה בריא. והלקאה עצמית זה נורא משמין. מנסיון.

כל הכבוד בריבוע!

עזבי את לרדת מ100. מתי דמיינת שתרדי כ"כ בצורה שאת באמת שלמה איתה? (ובואי נודה גם בזמן לא רב?) הקצב שלך מעולה. ואני רק יכולה לאחל לעצמי השגים כאלו... והתמונות בפעם הקודמת היו תמריץ ענק בעבורי, אז אולי יש לך עוד כמה בשקית?
אביטל.

כל הכבוד

ואכן מגיע לך לרדת מהשלוש הספרות בהחלט בהחלט לכי על זה והמון בהצלחה

למעלה