האמרגן של שרית חדד פוחד

k a b o o k

New member
האמרגן של שרית חדד פוחד../images/Emo70.gif

בעיתון "7 לילות" פורסם כתבה ע"י רם אורן, בה הוא מספר על הפחד הגדול של האמרגן של שרית חדד, ממאיה בוסקילה המדהימה שלנו
הרי זה די ברור שמאיה היא הזמרת הראשונה מזה שנים שהצליחה לעלות על כל ה-זמרות שהיו פה לפניה (לדוג' שרית חדד), ולקחה את תואר: זמרת השנה בכל המצעדים האפשריים של ישראל, בזמן שהיא מנצחת את כל ה-זמרות האחרות של ישראל. כמובן שאין ספק, מאיה בוסקילה היא ה-זמרת מס' 1 של ישראל
בכל אופן, הייתה כתבה קצרה על הפחד של האמרגן של שרית חדד.., והוא חושש למעמד של שרית, בגלל הסיכויים הגבוהים מאוד שמאיה תיקח "המעמד" של שרית חדד (לא שזה בתיכנון או מש'ו..) ואני אומר: יש לו ממה לפחד
כי בנתיים כל המצעדים/תוכניות רדיו וטלוויזיה מעידים על זה
.

שיהיה לך ברור מאמי

לאבי גואטה (התותח!!!) אין ממה לפחד מעניין מי מוכרת תקליטים יותר הרבה מאיה או שרית ??? שרית ומה גם לא בטוחים שמאיה מכרה פלטינה אין בכלל הוכחות חחח ובקשר למצעדים מאמי כל המעריצים של מאיה יכלו להצביע אחד מליון פעמים !! וכנראה שאנחנו המעריצים של שרית צריכים להיות מניאקים .!!!!! אז נהיה ודרך אגב הכתב שכתב את הכתבה הזאת ממש אבל ממש לא לטובת שרית חדד!! וזה כי הוא אוהב את מאיה (בגלל הציצים שלה יש להגיד !!) וזה ברור שלכתב הזה יש דעה חד צדדית זה ברור ואנחנו המעריצים לא נשתוק!! והוא יכול לכתוב שאבי מפחד מפה ועד מחר זה ממש לא מפריע לנו כי שרית כבר התבססה וידוע שהיא זמרת מעולה עם כשרונות מדהימים וזמרת הכי מצליחה!! עכשיו נראה את מאיה , למאיה יש עבודה קשה מאוד!!!!! ודרך אגב השיר החדש שלה חופים ממש לא יפה ועכשיו רואים שמאיה היא זמרת של שיר אחד!! ורואים "למה היא מסוגלת " והכתב עמוס אורן הוא כתב חרמן אש שיהיה ברור !!

הדרוס

New member
מה שתגידי....פחחחחח

רק לשמוע את מה שכתבת מצחיק אותי בטירוף... כולם יודעים שמאיה היא המלכה של ישראל אז כל מעריצי שרית, סתמו כבר את הפה ואל תבואו לפורום!!!!!!!!!!!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הרגת אותיייייייייייייייייייייייי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קורעת רציני לכי לאקדמיה לצחוק יקבלו אותך !!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

k a b o o k

New member
תרגעי נשמה../images/Emo13.gif

בסה"כ כתבתי מה מסופר בכתבה. ותאמיני לי שרם אורן לא היה אומר סתם את זה. ועוד מש'ו, מאיה התחרתה בכל המצעדים השנתיים נגד שרית חדד, ומול כל הזמרות התותחיות של ישראל, ומי ניצחה
צדקת, מאיה
ומאמי, מעריץ לא יכול להצביע כל כך הרבה במצעדים, כי ע"פ בירור שלי, יש מספר מוגבל של הצבעות שמיש'ו אחד יכול להצביע. חוץ מזה, אם רם אורן אוהב אותה, אז יש לו טעם טוב
. ועוד הדגשה- למאיה בוסקילה יש חזה יפה, ואין לה בעיה לשים בגדים שהולמים אותה. זה לא אומר שכולן שטוחות כמו מישהי פה.., יש כאלה שיש להן מש'ו, ומן הראוי והנחמד שיראו את זה כבונוס לשירה.. ואין ספק, שרית חדד זמרת מעולה, עם שירים מעולים
ועוד מש'ו.. "חופים" זה שיר מדהים
מה, לא שמעת
, שבוע שעבר הוא היה בעומדים בפתח במצעד של רשת ג', ומ"העומדים בפתח" הוא נכנס היישר למקום השמיני
(מפיקי המצעד של רשת ג' מאוד התלהבו מהקפיצה הזאת.., כנראה שעוד רבים כמונו מתים על השיר המדהים הזה
).

לאף אחד אין מה לפחד ממאיה!!!!

שיהיה ברור! מאיה היא סתם דבר חולףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף! לעומת מאיה שרית היא עם 10 שנות קריירה משגשגות! לעומת מאיה....! שרית מכניסה את מאיה לכיס הקטן....שרית לא רואה בכלל את מאיה....! שרית ומאיה זה בכלל לא השוואה....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! את מאיה צריך להשוות לפיקיות...שמכרו סכום דומה של אלמבומים..! כל האלבומים ששרית מכרה עד היום זה מעל מיליון עותקים כולם יחד! שזה הכי הרבה בישראל! אז שקטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט

k a b o o k

New member
ועובדה שבכל זאת..

מאיה עקפה את שרית בכל המצעדים, וזכתה בתואר זמרת השנה
(ואל תמציא שמעריץ אחד הצביע הרבה, כי מס' מוגבל וקטן של אפשרות להצבעה, כנ"ל שזה לא הגיוני שזה בכל המצעדים). ואתה מוזמן להפנות את הטענה הזאת לרם אורן, ולרוב עם ישראל שלא חושבים כמוך
לילה טוב.

l4k7l6i5i7p9o5

New member
אתם חייבים להשכין שלום בין מחנות

שרית ומאיה כי אני בטוח ששתיהן לא רוצות את כל הלכלוך הזה בחוץ בין המעריצים. וחמוד , מאיה הוציאה דיסק אחד בשנה - היא לא יכולה להספיק להוציא 12 דיסקים בשנה ששרית כבר מכרה בשנים שעברו..תן לה זמן אולי

חחח מאיה לא תוציא 12 דיסקים...

היא תיפול כבר באלבום הקרוב....! חחח אולי הפעם המנהלים שלה יגידו שהיא מכרה פלטינה משולשת בשבוע? חחח

k a b o o k

New member
איציק.., די, אתה אומר יותר מדי..

שטויות
אתה מעיי, נראה לי אני אלך כבר לישון..

l4k7l6i5i7p9o5

New member
אולי תן לה צ'נס במקום לשנוא שנאת

חינם? בוא נחיה ונראה- תחרות זה תמיד טוב לקהל כי ככה משקיעים יותר במוזיקה ובמעריצים.

k a b o o k

New member
../images/Emo45.gif

אמרתי כבר שאת אומרת דברים חכמים
. אוהב את מה שאת אומרת ואיך שאת אומרת
ולצערי מעריצי שרית התחילו עם המחנות המטופשים של שרית ומאיה והשנאה המבחילה למאיה

שיהיה ברור:

אני לא מעריץ שרית. אני מעריך את שרית, כי יש הרבה מה לעריך בה.

למה אתה משקר מאמי ??

חופים לא נכנס למקום השמיני !!! חבל לשקר הוא נכנס למקום 11, או משהו ורק שתדע ששרית חדד עם השיר בחום של תל אביב היה בעומדים בפתח ונכנס הישר אל המקום ???????????. ה - 1| נכון מאוד!!!!!!!!!!!1 אז בבקשה!!

ולא מאמי !!

לא כל עם ישראל חושב כמוכם !!!!!!!!!!!! חחחחחחחחחחחח שיהיה ברור מאמי !! לא כל העם מת על בוסקילה !! ממששששששששששששששששששששששששששש לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא טעות !

k a b o o k

New member
הוא נכנס ל-8.., תראי בעיתון../images/Emo9.gif

"7 לילות"- ידיעות אחרונות, לקראת הדפים האחרונים. ואת כל כך משועממת, נשמה, יש מחר ביה"ס. את לא יוצאת עם חברים?, חיי חברה?, משפחה?, מש'ו? אה שכחתי.., החיים שלך זה קומונת שונאי מאיה
אוייש, תנוחי..

l4k7l6i5i7p9o5

New member
אתם נורמליים?

אולי גם נבדוק כמה כל אחת לוקחת להופעה שנראה מי יותר יקרה ו"שווה"? כמה דקות כל אחת הופיעה בערוץ 24? שתיהן מצליחות ולא צריך לעשות דו קרב - בהצלחה לשתיהן. אגב,חופים נכנס למקום 11 ועלה ל8 במצעד השבוע.

למעלה