האמינות באינטרנט

h a b i b

New member
האמינות באינטרנט

כולנו גולשים תחת שם חסוי. אבל באתרים מסויימים אנו מוכנים למסור לא רק את השם האמיתי שלנו אלא גם מס' ת.ז. ואפילו מס' כרטיס האשראי. כי שם מצאנו פריט מסוים שמוצע למכירה ופחות בהרבה מהחנויות. האם אתרים כאלה שהם חנויות ורשתות שיווק ווירטואליים אכן נאמנים ואמינים. אם אתה מישהו שכבר קנה מאתר כזה אז שתף אותנו בחוויה שחווית איתם. והאם אתם ממליצים לנו לנסות אתרים כאלה או שעדיף לשכוח מהם.
תביעו דיעה

h a b i b

New member
ספרו לנו על מכירות פומביות ../images/Emo70.gif

האם מצאתם בזה תענוג ברגע שזכיתם.

h a b i b

New member
האם חשדתם .....

ש "ד. ירושלים" הוא מישהו שעובד למען החברה ומנסה להעלות את המחיר. או אולי אפילו מישהו ממוחשב דרך תוכנה שעובדת באתר ??????????

h a b i b

New member
ד. ירושלים

זה אות ראשונה משם משהוא ומקום מגוריו כל אחד שמשתתף במכירה פומבית מקבל כינוי כזה, ומששתף לפיו. את השם האמיתי נשמר באתר המכירות ולא מופיע אצל אחרים.

h a b i b

New member
מה דעתכם על תשלום אגרות למשרדי ...

הממשלה כמו אגרת רשיון נהיגה ורכב .....

h a b i b

New member
עם חסרון מאוד גדול

שצריך לזכור לשלם באינטרנט שבועיים מראש (מלפני תום תקופת הרשיון) והאנשים את שמם כבר לא זוכרים

אני בעד

תשלום של אגרות וכדומה ...הייתי מאוד ממליץ על זה ... אבל קניה וירטואלית ..לא בשבילי אחי חביב ...

h a b i b

New member
אני שמח לראות אותך בפורום

ברוכים הבאים
למשפחת "פורום ערבים" הקטנה שלנו

h a b i b

New member
למה סקר?

זה דבר שנתקלים בו בחיי היומיום שלנו. ובמיוחד אנו המכורים לאינטרנט.

h a b i b

New member
אני כבר ניסיתי קניה באינטרנט

קניתי מכונת כביסה במחיר סביר (חסכתי 400 ש"ח) לא הייתה שום בעייה, השירות היה אמין חוץ מתקופת המשלוח שהייתה ארוכה יחסית.

h a b i b

New member
כרטיס האשראי

רובנו קונים דרך כרטיס אשראי ומשתמשים בו הרבה. האם אתם חשים כמוני שאילו היינו משתמשים במזומנים היינו פחות מבזבזים כסף, כי היינו מרגישים את הכסף בידיים וכך נרגיש צורך לחסוך יותר. מעבירים כרטיס אשראי וילה ביי, אפילו חלק מהאנשים לא יודעים כמה שילמו. המשכורת נכנסת לזכות בתחילת החודש ובשני לחודש כבר אינה...... אוי נעלמה המשכורת ...... ורק עכשיו זוכרים שהשתמשנו בכרטיס האשראי.

למעלה