האם pride משודר היכן שהוא בארץ?

pertal

New member
האם pride משודר היכן שהוא בארץ?

או שאנשים מורידים מהאינטרנט?? ד"א-זה משודר ב ppv ביפן וכו?

יש שידור של פריידים ישנים

ביורוספורט מידי שבוע, בד"כ בשעות הלילה המאוחרות. הלילה היה שידור ב1:30. אם אתה מעוניין בתחרויות עדכניות, הרי שרוב החברה מורידים באינטרנט: מי שמעודכן ויש לו זמן מוריד מהטורנט, העצלנים מורים מאי-מיול ו/או מחכים ללינקים מRVD וחקוקי בד"כ שתורמים מזמנם ומעלים את הלינקים לפורום. זאת הזדמנות נוספת להגיד תודה לאותם חבר'ה שבאמת נותנים לנו אחלה לינקים לתחרויות.

pertal

New member
אשמח לקבל קצת מידע

של מי נגד מה. אני יודע שזה mma, והלוחמים מתמחים בכמה אומנויות לחימה שונות. אני יודע שפיידור אמילאננקו הוא אלוף העולם במשקל כבד(אחד לפני הכי כבד בmma? (הדירוג של פרייד לבד? או גם ufc ביחד?) ואני יודע שמירקו קרוקופ אם הבנתי נכון הוא "הטוען לכתר שלו". גם אני מכיר קצת את ואנדרליי סילבה, ואת היפנים החמודים ששוקלים 65 קילו ומנצחים מישהו ששוקל פי 2 וחצי מהם. אשמח לשמוע פרטים(עדיף מידע אישי אם אפשר, ולא סתם קישור למקום מסויים) על מי נגד מי, יותר פרטים על פיידור, מה צופן העתיד(ראיתי את הקרב של פיידור נגד מירקו, ואני מניח שצריך להיות רימץ' מתישהו...) ד"א- איך קובעים מי נלחם נגד מי? יש קטגוריות משקל, אבל קורה הרבה שמתחרים מ2 קטגוריות שונות. לדוגמא-איך קובעים את ה"כבשים" של פיידור? מי ה"יריבים" המפורסמים בקטגוריות הללו, וכו. אשמח לשמוע כל פרט שיש לכם. ד"א-בקרב של פיידור נגד קווין רנדלמן, מה שרנדלמן עשה לפיידור(סופלקס קוראים לזה?) לא אמור לגרום לשבירת צוואר או זעזוע מח קשה? מה זה יותר, מזל בנחיתה, או חוזק של פיידור?

pertal

New member
ד"א-חשבתי ששם המשפחה של מירקו זה

קרוקופ, וקראתי גם לפני על "פיליפוביץ" ולא ידעתי שקרוקופ זה הכינוי שלו... מניח שהוא שוטר....

guyshove

New member
crocop = croation cop

הוא שוטר בימ"מ (או משהו בסגנון) הקרואטי.

למעלה