האם שבילים בתוך גינה נחשבים כחלק

מצב
הנושא נעול.

goory

New member

מהגינה? האם יש איזה שהו מקור ממנו אפשר להוציא נוסח האומר כך ? האם שטח בו הוחלט לשים חיפוי קרקע(חלוקי נחל) עדיין נחשב כרצועה מגוננת? יניב.

היי גורי

מהגינה? האם יש איזה שהו מקור ממנו אפשר להוציא נוסח האומר כך ? האם שטח בו הוחלט לשים חיפוי קרקע(חלוקי נחל) עדיין נחשב כרצועה מגוננת? יניב.
היי גורי
אם תגדיר לאיזה צורך אתה שואל יהיה יותר קל להגיב. [לא ברור] גן ציבורי, הוא שטח "ירוק" שחלקו מגונן, חלקו שבילים להולכי רגל, חלקו מתקנים, יש מחסן כלים וכאלה... והכל- גן ציבורי. גינה פרטית [ע"פ חוק] היא כל מה שאין לו גג, או שטח יעודי שהוגדר אחרת [חניה, חצר משק, פילר וכ"ו]

goory

New member
הכוונה בתוך תחום חצר של בית פרטי

היי גורי
אם תגדיר לאיזה צורך אתה שואל יהיה יותר קל להגיב. [לא ברור] גן ציבורי, הוא שטח "ירוק" שחלקו מגונן, חלקו שבילים להולכי רגל, חלקו מתקנים, יש מחסן כלים וכאלה... והכל- גן ציבורי. גינה פרטית [ע"פ חוק] היא כל מה שאין לו גג, או שטח יעודי שהוגדר אחרת [חניה, חצר משק, פילר וכ"ו]
הכוונה בתוך תחום חצר של בית פרטי
"גינה פרטית [ע"פ חוק] היא כל מה שאין לו גג" לפי זה גם השבילים בהם אני יכול להשתמש כפי רצוני(אדניות וכו') צריכים להכלל בהקצבת המים אשר ניתנת ע"י העיריה?

goory

New member
עוד דבר, היכן אני יכול למצוא את

היי גורי
עוד דבר, היכן אני יכול למצוא את
החוק הכתוב בעיניין?

מצב
הנושא נעול.
למעלה