האם רוחות (רפאים) יכולות להפעיל אזעקה?

ZIPO5

New member
האם רוחות (רפאים) יכולות להפעיל אזעקה?

ראיתי כמה דברים מוזרים לאחרונה ואני חושד שיש במקום מסויים רוחות/אנרגיות ,כל לילה בזמן האחרון מופעלות שם אזעקות ממוקדים שונים,כל נסיונות חברת האבטחה לתקן,לסדר ולמנוע את האזעקות עלו בתוהו, הייתכן שרוחות יכולות להפעיל גלאי נפח של אזעקה?

בהחלט הן יכולות להפריע לתדר אבל לא בהכרח לתדר

המזהה תנועה (במידה זו אזעקה עם גלאי תנועה)

Mad Horse

New member
ואוו גם לי ישנה אותה סיטואציה

יש בחווה שלי גלאי תנועה ושמנו אחד גם במחסן ומסביב לחווה גם כן לפעמיים האזעקה מופעלת בגלל תנועה במחסן (לא בגלל עכברים) חברת האבטחה פתחו וכיוונו את הגלאי אבל לשווא הוא מדי פעם מזעיק סתם ולאחרונה שהגלאי הזעיק ניכנסתי כמה שניות אחריי לא ראיתי כלום אבל היה קפור אימים כשבחוץ היה נעים גם אם זה היה בן אדם הוא היה אמור להפעיל את הגלאים האחרים שנימצאים מחוץ ובתוך החווה אבל רק הגלאי הזה מזעיק לפעמיים ואני תמיד מבטל אותו שזה קורה האם שוכנת לי רוח בחווה ? כיצד ניתן לברר זאת? תודה

Mad Horse

New member
כיצד אפשר לברר אם זה נכון

והאם ניתן לפייס את ה''רוח'' במידה ויימצא שזה נכון?

ניתן לעשות טיהור למקום שלח לי מסר בנושא

ואתן לך הוראות איך לעשות זאת

אם הקור ימשיך לתקופה ארוכה יותר דהנו אם ההרגש

ה של הקור תחזור על עצמה הרבה פעמים כניראה שלרוח הזו יש רצון להתגלות ולגלות נוכחות כלפיך או גם אחרים לגביי השאלה השנייה האם לפייס \ בצד השני דואגים לרוח הזו מאוד הרוח הזו כניראה איבדה שליטה ליפניי המוות על חייה בצורה אכזרית היא במין משבר שקשור בין מצב לא פתור ומיסתורי לבן איך ממשיכים הלאה והטיהור שמציעה לילי בהחלט יעזור לה להשתחרר

Mad Horse

New member
ליידי זו

הכלבה שלי שניפטרה לפני שנה וחצי והיא לא מתה כאן היא מתה בביתי לצערי... אירועי מוות קרו פעמיים בחווה האירוע הראשון קרה לפני 18 שנה שעדיין לא עבדתי כאן המנהל של החווה סיפר לי שהתחילו לבנות את החווה אז לאחד העובדים (בחור ערבי) נפל פטיש 5 קילו על הראש מגובה של 2 מטרים והרג אותו במקום אירוע שני התרחש בסמוך לחווה לפני 6 שנים כאשר במהלך שיעור רכיבה לנערה בת 13 במסגרת טיפולית התפרץ ילד עם קטנוע והבהיל את הסוס והסוס התחיל לדהור והילדה נפלה אבל הרגל ניתפסה לה באוכף והיא ניגררה 100 מטר כשהסוס דרך עליה כמה פעמיים היא לא ניפטרה בחווה היא מתה בבית חולים יום אחר כך וזהו זה ממה שידוע לי אבל חוץ מההפרעה עם הגלאי לא קורים דברים נוספים שידוע לי וחוץ מזה אני אשמח לשמוע על הטיהור תודה נתי

למעלה