האם קיים אוביקט -

האזרחק

New member
מאוד לא מומלץ:

מאוד לא מומלץ להתקין וינדוס, אבל אם כבר עשית את זה - דיינו. מאוד לא מומלץ להשתמש בשרת הווב של מיקרוסופט, אבל אם כבר בחרת בזה -דיינו. אם כבר בחרת להתקין וינדוס ולהשתמש ב IIS מ-א-ו-ד מ-א-ו-ד לא מומלץ להתקין עליו רכיבים נוספים, שרק אלוהים יודע מה הם באמת עושים ובאיזה רכיבים קיימים הם יתנגשו...

זהר פלד

New member
ובכלל, מאוד לא מומלץ

להדליק את המחשב או בכלל לקנות מחשב, שהרי ידוע שהעבודה הטובה ביותר נעשית בצורה ידנית. למכירה דפי HTML מודפסים בשקל אחד.

האזרחק

New member
לא אמרתי

דווקא מומלץ, בייחוד אם יש עליו לינוקס ואפאצ'י, לא משהו שאתה מבין בו אני מניח. ועדיין, למרות הנסיון (הכושל) שלך להצחיק, אני חוזר על מה שאמרתי - עדיף שלא להתקין רכיבים נוספים, בייחוד כאלו שאין לך מושג מה הם יעשו למערכת. (מה שנכון לגבי כל רכיב שלא אתה כתבת)

oliver 501

New member
במקום לגמור את כל הכוחות שלכם על

ריב אולי תעזרו לי להתקין את frontpage ext כי לי יש WIN 98 וההוראות ב FAQ הם לWIN 2000 עם IIS

../images/Emo41.gif אנו שמחים שאתה חולק איתנו

את דעותיך וידיעותיך עם הפורום, אך האווירה הנעימה בפורום הזה היא מעל לכל, ולא נקבל בברכה אדם שיפגע בה. הפורום הזה הוא לא המקום להודעות מתנשאות או מעליבות. אז אנא, מתן את תגובותיך והפסיק לנסות להתחיל וויכוחים עם חברי הפורום הקבועים.

האזרחק

New member
עדיין אשמח לקבל הסבר

מדוע פעולה אשר מאיטה את פעילות השרת, חושפת אותו לפרצות אבטחה ומסכנת אותו בהתנגשות עם רכיבים קיימים נחשבת עדיפה בעינייך.

קודם תנסה את הקוד שהוא הציע,

ואח"כ נדבר על האטת השרת
לא כל דבר חייבים לעשות עם רכיב, אבל גם לא כל פתרון לעשות משהו בלי רכיב הוא הטוב ביותר

madg

New member
שתי שאלות בבקשה.

1. מה הסכנה בשימוש בקוד ללא רכיב מותקן בשרת ? 2. מה קורה אם יש לי טופס שבו גם שדות טקסט וגם אפשרות ( לא חובה ) להעלות קובץ ? כלומר, אם בחרנו קובץ .. בסדר, אבל השדות טקס הם לא דטה/מולטיפרט ואם אין בכלל קובץ שרוצים לעלות ? מה קורה עם השדות טקסט ? תודה מראש על התשובה. גיא.

Salem

New member
תשובות

1. אי אפשר להתשמש בקוד ללא הרכיב... 2. אני לא מבין את השאלה...

madg

New member
הבהרה.

השימוש בקוד ל UPLOAD ללא רכיב מותקן בשרת עובד. אני מכיר אותו לא מהיום. אבל יש לי איתו בעיה, הדף מעביר את הקובץ ביט ביט בצורה בינארית ומכיוון שהדף מתיחס לקובץ כאחד הנתונים שהוא מעביר אז גם השדות טקסט ( לדוגמה: שם משתמש) בצורה בינארית, הדף הבא לא יודע להשתמש בזה, או שאני מחמיץ משהו אבל אני מצליח או קובץ או שדות טקסט לא את שניהם. ואלה בעצם שתי השאלות, שוב .. ?

תשובות

1. אין סכנה, זה פשוט יהיה הרבה יותר איטי (אני מדבר על הקוד הספציפי של IAO, יש קודים אחרים טובים יותר, אבל לא בחינם). לא ניתן להעלות קבצים גדולים, יש בעייה בשמירת שדות טקסט ,כמו שאתה מתאר (אולי יש לזה פתרון, צריך לשאול את מי שכתב את הקוד). 2. יש שתי אפשרויות: א. לשלוח את הטופס לדף שייצור את האובייקט, ישמור (לא תהיה שגיאה אם לא הועלה קובץ) אם יש קובץ - יופי, אם אין, עדיין אפשר לפנות לשדות הטקסט. א. בזמן שליחת הטופס לבדוק אם יש קובץ להעלאה - אם יש לשלוח לדף שיוצר את האובייקט, אם אין - לשלוח לקובץ שמשתמש ב-request רגיל.

למעלה