האם קיבלתם את העידכון לעברית 2.3?

yaniv79

New member
האם קיבלתם את העידכון לעברית 2.3?

היום הצלחנו להוציא את העידכון לכל רשימת התפוצה. הייתי שמח לקבל קצת פידבק לגבי האם ההודעה התקבלה או לא? מי שלא קיבל את העידכון לגירסא 2.3 צריך לשלוח כתובת מייל עדכנית ופעילה ל [email protected] עידכון נוסף צפוי בקרוב מאוד
תודה רבה על הסבלנות וסופשבוע נעים, יניב קורן

kזאבי

New member
אני קיבלתי את העדכון

למרות שהעברית שלי היא של כלנית, כנראה שאני מופיע ברשימת הלקוחות של הראל בזכות הנרתיק לפאלם שקניתי אצלכם. אגב, שאלתי בפורום אם אתם מתעסקים עם תיקונים לטראו 600. יש תשובה בענין? תודה ויום נעים.

T 3

New member
שפתחתי את האימיל שלי נהיתי מבסוט|תו

המון תודות

itrigalo

New member
לא קיבלתי. שלחתי מייל בפעם השלישית.

למרות שאת עדכון העברית כבר השגתי (מישהו שלח לי). נקווה שהפעם תכניסו אותי לרשימה התפוצה! אגב, מהו ה-"עדכון הנוסף"? נשמע מעניין...

קיבלתי - תודה , אבל האם ?

יש לי t3 ,האם העידכון גם עבורו ? או רק עבור הזייר 71 ו הטונגסטן E . אשמח לדעת .

yaniv79

New member
העידכון לא מיועד לT3 כפי שרשום

במפורש בטקסט בהודעה : "חשוב מאוד!!! אין להתקין את הקבצים על פאלם שאינו מדגם Zire 71 או Tungsten E !!!" העידכון לT3 מוכן ויישלח בתחילת שבוע הבא. תודה יניב

יניב,

ראיתי את השורה הזו, וכמובן שלא התקנתי, השאלה שלי נשאלה לאחר שראיתי תגובה שלך בפורום לפני יומיים, ציטוט - -כן, היום קיבלתי גירסא עדכנית ותקינהו yaniv79 [מצורף קובץ jpg] ו 23:51 | 17/02/04 לT3 בלבד ( 2.4 ) ואני מקווה להפיץ אותה ביום יומיים הקרובים ביחד עם העידכון האחרון שלא הגיע לכולם בדגמים TE וZIRE71. סוף סוף נפתרה הבעיה עם שליחת הדואר לרשימת התפוצה ( עשינו ניסוי קטן אתמול ) יניב מובן ? נמתין בסבלנות לעידכון.

OhFear

New member
דווקא אני שניג'סתי לך לא קיבלתי!

אולי דווקא בגלל שניג'סתי? מצטער, אתנהג יפה יותר בהמשך. רק שלח לי בבקשה !!!!

Jzero

New member
תודה רבה - קיבלתי

ונראה שבאמת עשה סדר בספר הטלפונים - ברכות!

kada

New member
עדכון לעברית 2.3

קיבלתי כבר מזמן, ואתמול שוב, תודה רבה עבור השירות. שבת שלום.

Rockem

New member
מה עם עדכון לעיברית של ה m515

כבר דיווחתי על תקלות בעיברית כשהיא יצאה לפני איזה שנה מה עם איזה עדכון ?

fiona23

New member
../images/Emo39.gifתודה קיבלתי

זו הגירסה שהיתה לי..מחכה למעודכנת יותר.. ושוב תודה

למעלה