האם פטריה בנרתיק יכולה לעבור לבד ?

איל גופ

New member
האם פטריה בנרתיק יכולה לעבור לבד ?

כלומר בלי שום טיפול רפואי ?
 
בדומה לשרשרת המזון

כשאת אומרת פטריה - את מצביעה על קבוצה של בערך 5,000 סוגים ותתי-זנים של פטריה וגינלית. מכאן, שקצת קשה לתת תשובה מוסמכת לשאלתך....... לכן , בדיקה גינקולוגית יכולה לספר לך, באיזו פטריה מדובר ומהו הטיפול הקונבנציונלי המומלץ עבורה. מה שיש לזכור זה, שכמו הפה, המעיים ועוד הרבה איברים בגוף - גם בוגינה ישנם המון חיידקים ופטריות טובים וטובות - והמון בעיות מופיעות כשהאיזון מופר - בדרך כלל כתוצאה מלקיחת אנטיביוטיקה (האם שמת לב לשם התרופה ?).... לכן כשמופיעה פטריה, זה בעצם כמו בטבע, בשרשרת המזון - האוייב של אותה פטריה נכחד, או הופחת ואז היא מתרבה..... ומה אפשר לעשות כדי לעודד את האיזון ? שמעתי מספר המלצות מנשות מקצוע: טבילה באמבטיה עם סודה לשתיה (כפית לליטר מים). שטיפות וגינליות עם חומץ תפוחים - לדלל מאוד. אכילה ושתייה של חמוציות (Cranberries) מעלה את חומציות השתן ועוזרת בדרך כלל לדלקת בדרכי השתן - לדעתי יכולה לסייע גם כאן.
 

איל גופ

New member
איך רופא יכול לדעת איזה סוג פטריה

יש ? לא הכול נראה אותו דבר ? ואם היו לי הפרשות וגירוד , ופתאום זה נעלם , אז בעצם אתם אומרים שזה לא נעלם ובטח יחזור עוד כמה ימים ?
 
פירטריית שמפיניון או פיטריית יער

שלומלום לך, הרוםא יכול לבדוק את סוג הפיטריה בכמה אופנים, גם בבדיקות מעבדה, גם במיקרוסקופ וכו'. אם היו לך הפרשות וגרודים זה עוד לא אומר שמדובר בפיטריה בהכרח, אם נעלם יופי, נקווה שלא יחזור. שלומלום
 
הרופא/ה יכולים לדעת

גם לפי צבע ההפרשה, התסיסות שלה או הריח שלה, או שהם לא יכולים לדעת ושולחים לבדיקת מעבדה או שהם נותנים משהו שמכסה את הכל. כבר כתבו כאן בנות שמחזור מקל לפעמים על התסמינים של הפטריה אבל כעבור כמה ימים היא מתעוררת מחדש עד שמחזירים את האיזון למקומו. אז תדאגי לכך או בעזרת הרפואה הקונבנציונאלית או האלטרנטיבית.
 
למעלה