האם פה זה הפורום של חובבי הרכבות?

מצב
הנושא נעול.
אופס ,ברח לי הקישור

למסוף כרמלית
אני לא מבין בהבדלים אז אני מביא לך אתר שלו ,ותראה תמונות שלו זה כל מה שאני יכול לעזור לך
אופס ,ברח לי הקישור
ככל כנראה הוא פוחד ממני

הבדלים בין B10B ל B12B

אופס ,ברח לי הקישור
ככל כנראה הוא פוחד ממני
הבדלים בין B10B ל B12B
המזגן: ב B10B הוא ממוקם על הגג במרכז האוטובוס בעוד שב B12B הוא ממוקם בחלקו האחורי הסמל: בB10B סתם כתוב VOLVO בין הפנסים בעוד שבB12B יש את הסמל של וולוו בין הפנסים ורק למעלה יותר כתוב VOLVO הסמל של מרכבים: בB10B הסמל הוא של מרכביםSTAINLES ובB12B הוא סתם של מרכבים הלוח שעונים: השעונים בB10B הם השעונים המוכרים של וולוו בB12B אלו השעונים וההגה החדשים כמו שי למשאיות וולוו ידית הרטרדר:בB10B היא יוצאת מלוח השעונים כמו שאנו רגילים לראות בוולוו בעוד שב B12B היא ממוקמת מתחת להגה גם לB12B יש צפצןף מעצבן שמצפצף כל עוד הוא מאותת פנסי איתות קדמיים:בB10B הם כתומים ובB12B הפלסטיק שלהם לבן

אופס סליחה על שיגאה

לארון ,הוא מתסובב מדי פעןם בחוולן
ראתי את זה מול עיניי הוא ממש ענק זהה לזה בלונדון התמונות יפות מאוד
אופס סליחה על שיגאה
לארון ,= לאורן עימכם סליחה לארון ,אולי תשים את התמונה של מונית לגלרייה זה עדיין חדש ומצויינת לשמירת על נהגי מוניות וגם זה טוב לנכים

oren*

New member
אתה מתקן את השם שלי, וכותב אותו

אופס סליחה על שיגאה
לארון ,= לאורן עימכם סליחה לארון ,אולי תשים את התמונה של מונית לגלרייה זה עדיין חדש ומצויינת לשמירת על נהגי מוניות וגם זה טוב לנכים
אתה מתקן את השם שלי, וכותב אותו
שוב עם שגיאה בהמשך ההודעה. אל תרגיש רע עם שגיאות הכתיב

הכל תלוי במהירות שלך

בנאגלת הגלריות הבאה, מקווה כבר בסוף
השבוע הזה. מי כמוך יודע כמה זמן לוקח להרים כל גלריה.
הכל תלוי במהירות שלך
אם יש לך חיבור מהיר wow אז זה יעלה צ'ק צק ואם יש לך מודם רגיל אז יעלה לך בשנה הבאה

האתר 'חדשות הרכבת'

האם פה זה הפורום של חובבי הרכבות?
בו משתתף גם בעל אתר "חדשות הרכבת"?
האתר 'חדשות הרכבת'
ה-'בעלות' על האתר 'חדשות הרכבת' (אם אפשר לזה כך) שייכת כיום לאיתי בירגר, מקים האתר (60%) ולעבדכם הנאמן, העורך הנוכחי (40%)

DerBleistift

New member
האתר לא היה פעם בבעלותך הבלעדית?!

האתר 'חדשות הרכבת'
ה-'בעלות' על האתר 'חדשות הרכבת' (אם אפשר לזה כך) שייכת כיום לאיתי בירגר, מקים האתר (60%) ולעבדכם הנאמן, העורך הנוכחי (40%)
מה, מכרת אותו? ע"פ חולקו האחוזים?

oren*

New member
לא ראית את האתר במדד הדאו-ג'ונס?

מה, מכרת אותו? ע"פ חולקו האחוזים?
דרך אגב, ברוך הבא ליאור לפורום שלנו
מעכשיו תאלץ לצלם גם תחבורה ציבורית בנוסף לגורדי השחקים, ואני לא אקבל "לא" כתשובה

DerBleistift

New member
ראיתי אותו בנאסד"ק... ../images/Emo13.gif

דרך אגב, ברוך הבא ליאור לפורום שלנו
מעכשיו תאלץ לצלם גם תחבורה ציבורית בנוסף לגורדי השחקים, ואני לא אקבל "לא" כתשובה
ראיתי אותו בנאסד"ק...

ברוכים הנמצאים. סוף סוך חנכתי את הגעתי לפורום ומהיום אכתוב כאן לעיתים תכופות. וכן, אשמח לצלם ופרסום צילומים בפורום הזה לא יזכו לחבלות אלימות, טוב... אולי חלקם, אבל עקרונית לא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה