האם פה זה הפורום של חובבי הרכבות?

מצב
הנושא נעול.

DerBleistift

New member

בו משתתף גם בעל אתר "חדשות הרכבת"?

האטובוס והנהג אגד

אוטובוס ירוק
האטובוס והנהג אגד
מה שהבאת כעת על אטובוס ירוק .זה אטובוס שאני חולה עליו ענקית ונוחה בעיקר מרצדס ולגבי נהג אגד ,הוא דומה לנהג אוטובוס ותיק שנוסע על קו 404 ולעמים על קו 90 ת"א -חולון הוא אדם מאוד נחמד

mister K

New member
מדובר כמובן בוולבו B10B

האטובוס והנהג אגד
מה שהבאת כעת על אטובוס ירוק .זה אטובוס שאני חולה עליו ענקית ונוחה בעיקר מרצדס ולגבי נהג אגד ,הוא דומה לנהג אוטובוס ותיק שנוסע על קו 404 ולעמים על קו 90 ת"א -חולון הוא אדם מאוד נחמד
מדובר כמובן בוולבו B10B

טעות !!! זהו B 12 B ../images/Emo70.gif

מדובר כמובן בוולבו B10B
טעות !!! זהו B 12 B

mister K

New member
B10B ו-B12B

טעות !!! זהו B 12 B
B10B ו-B12B
האם לפי התמונה ניתן לראות שזהו B12B? למיטב ידיעתי ב-B12Bים מופיע מלפנים הסמל האלכסוני של וולבו. וב-B10Bים פשוט כתוב VOLVO כמו בתמונה, אך תקן אותי אם אני טועה. חבל שלא ניתן לראות בתמונה את מספר הרישוי של האוטובוס.

לא מחייב. זהו B 12 B ללא ספק !

B10B ו-B12B
האם לפי התמונה ניתן לראות שזהו B12B? למיטב ידיעתי ב-B12Bים מופיע מלפנים הסמל האלכסוני של וולבו. וב-B10Bים פשוט כתוב VOLVO כמו בתמונה, אך תקן אותי אם אני טועה. חבל שלא ניתן לראות בתמונה את מספר הרישוי של האוטובוס.
אני מכיר היטב את הדגם וניתן לדעת שזהו האוטובוס גם לפי הצורה מהצד.

mister K

New member
וולבו B12B של אגד

אני מכיר היטב את הדגם וניתן לדעת שזהו האוטובוס גם לפי הצורה מהצד.
וולבו B12B של אגד
היום נסעתי בוולבו B12B של אגד, מספר 86-977-01 מסניף צפת. האוטובוס נוח מאוד והמנוע חזק וסוחב מצויין בעליות. רעש המנוע דומה מאוד לרעש של המרצדס O404. ושונה לחלוטין מהרעש של הוולבו B10B. אני מניח גם שנפח המנוע של ה-B12B גדול יותר מזה של ה-B10B. כמה כוחות סוס יש לכל אחד מהם וכמה למרצדס O404?

עוד דבר למסוף כרמלית

התמונה נלקחה מ DerBleistift
עוד דבר למסוף כרמלית
מתי שתהיה פנוי תוכל לנסוע לחנת מרכזית חדשה בקומה 6 ו/או לקומה 7 תעבור בין מסלולים של אטובוסים (איפה שיש קווים) תבונן כמה פעמים באטובוסים אם תתקל תתקל בVOVLVO אז תסכל על פנים שלו וגם תוכל להשוות בין אטובסים באגד מרצדס ,וולו ,או מאן וותבין בסדר ככה אני עשיתי שהייתי צעיר ,זה לא בושה

התכוונתי להבדל בין B10B ו-B12B

מסוף כרמלית !
זה לא בעייה להזהות תשים לב לפנים שלו הפנסים שלו דומות לעיניים שלו ורשום עליו מילה ווולוו זה ממש ברככז כמו "אף" של אטובוס זה בעצם דומה ל*כלב שטוח אף*
התכוונתי להבדל בין B10B ו-B12B

מצב
הנושא נעול.
למעלה