האם פג קסמו של השריף אלי כהן?

האם פג קסמו של השריף אלי כהן?

לא ניצחנו את עכו ורמת גן אז את מי ננצח? את הגועל ת"א?? לא נראה לי...
למען האמת בית"ר נחלשה משמעותית העונה איבדנו את סטיבן כהן הקשר היחיד שיודע להחזיק כדור,לעבור שחקן כמו שצריך וגם לאיים על השער.
פילאבסקי שייצב את ההגנה אחרי הקטסטרופה שהייתה בימי יובל נעים ,אביינדר ופאסוס.
הרכש שהגיע כולל עזריאל עדיין לא נותן מענה לשחקנים שעזבו.
אלי כהן החליט להעביר סדרת חינוך לערן לוי מול עכו החלוץ היחיד שמסוגל לעשות משהו? והתוצאה הפסד מיותר.
אלי כהן סילק את פאסוס מבית"ר כשהיה במומנט נהדר כמעט כל משחק ששיחק הבקיע גול!! שוב סדרת חינוך?
היום בית"ר שיחקה שוב לא טוב ואדון אלי כהן מחייך בראיון ומספר שלשחקנים אין ביטחון ויהיה טוב בהמשך...האומנם?
ההרגשה שלי שהעונה הולכים לעונה נוראית וקטסטרופאלית!!!
אלי בסוף ילך או יפוטר...מוטי איווניר לא יצליח בבית"ר ירידת ליגה קרובה מתמיד !
אלא אם יקרה משהו בלתי צפוי? פניג"ל.... טביב שלא נראה לי שבא למשחק סתם ככה?
ולסיום אבי נימני חפר וחפר בשידור נגד בית"ר!!! אפשר לחשוב איזה מנג'ר הוא היה במכבי ת"א?נכשל סדרתי עם תקציבי ענק?!!
ובנוסף סולק בבושת פנים ,פוטר בשיחת טלפון...תסתום את הפה אבי נימני!!!

מאור 448

New member
כנראה שגם השנה נאבק על הירידה...

פשוט אין מילים על השחקנים האלה...

ומצטער שלא נפתח שרשור , המחשב לא עבד לי עד לפני כמה דקות...

העיקר שנפתרנו מתומר בן יוסף

הבחור לא התלבש עדיין פעם אחת אצל הגועל. עכשיו מסדרים לו 5 ימים אימונים עם הנוער שכל הקבוצה בקזינו בפורטוגל.
קצת אושר בים של חושך.
עכשיו לשלוח להם את עמית, ועוד כמה עצלנים שלובשים תחולצה שלנו ויהיה בסדר.

jnus1

New member
על הפנים! אני כבר מתחילת העונה אומר

ורק צריך לגלול קצת למטה כדי להיווכח בכך, שבלי בלם וחלוץ נוספים, בית"ר במאבק על הירידה והפעם בניגוד לשנה שעברה המצב יותר קשה.

דריו פרננדז אומנם יחזור במשחק הבא, אבל גם הוא לא אלוהים ולא מסוגל לשאת לבד את כל הקבוצה. משהו אל דופק בקבוצה, והאמת בכלל בליגה הזו תראו את מקקי חיהפ מגיע להם ת'כלס אבל מצבנו רע בהרבה משלהם.
אלי כהן באמת חי בסרט, אני מקווה שהוא מכין לנו הפתעות או שהוא ונתן פור לליגה. אולי שמונה ניצחונות רצופים.

אני אישית חושב שהבעיה היא ממש לא אלי כהן הפעם

ממש כמו שהוא אמר.
הבעיה היא שאין לנו סגל מספיק עמוק, עם שחקנים מספיק מוכשרים, חסר לנו דבק..

אלי כהן הוא לא הבעיה.
הוא עושה מה שהוא יכול עם מה שיש לו..

זה מה שתכוונתי לומר שהשנה הוא לא יהיה קוסם

בוודאי לא באשמתו!
אדון קורנבלוף לא הצליח להביא אפילו ספונסר...ברקת הביא 4 מיליון , הקהל 2 מיליון וקורנפיין נ-א-ד-ה!!
נחלשנו נחלשנו נחלשנו!!!! שוב הכנה לא טובה אין רכש מתאים אם נישאר בליגה זה יהיה הישג.

מאור 448

New member

למעלה