האם עושים U.S במצב של מחזור?

orday

New member
האם עושים U.S במצב של מחזור?

בערב אנימוזמנת לרופא. יום 10 של דקאפפטיל 0.1 ויום של של המחזור. עשיתי בדיקת דם היום והקראתי לו תוצאות. מתי יהיה שוב U.S?

היי מתוקה

הרופאים לא מתרגשים כמונו ממחזור ועושים US במחזור. הUS הבא יהיה בהתאם לתאריך שהוא יתן לך לעשות בדיקות דם. בהצלחה בטיפול.

אמונה3

New member
צריך לעשות אולטראסאונד במחזור

כי אז רואים אם נשארו ציסטות ממחזור קודם בשחלה כי אחרי זה הזקיקים גדלים והם נראים בדיוק אותו דבר ואי אפשר להבדיל...

orday

New member
מזל שיש לי אתכן!!!!!!

אחרת איך הייתי יכולה להיות מוכנה נפשית לכל "הההתעללות" הזו של בדיקת U.S ועוד במחזור. השלב הבא - גונל +קלקסן+דקא יש למישהי טיפים להזרקת גונל. זה כואב? מסובך? תודה

orday

New member
ועוד שאלה

להיכן נעלם ה- POWER POINT של הזרקת גונל?

ototo אמא

New member
הי חמודה

הרופאים ממש לא מתרגשים אם את במחזור או לא, בשבילם זו עוד בדיקה בדרך לראות טוב יותר את מצבך להמשך הטיפול, אין לך ממה לחשוש...הוא רואה "אלף כמונו" ליום... לגבי הגונל...תצבטי חזק את הבטן אז בכלל לא תרגישי בכאב, לי לא כאב כלל...אולי כי כבר התרגלתי אבל זה בסדר. בהצלחה

פּוֹנְג

New member
לשרשר יקירתי, לשרשר ../images/Emo3.gif

על מנת שלא יעברו לנו מהר הדפים והודעות לא יעלמו בעמודים אחוריים, אנחנו משרשרות הודעות ולא פותחות הודעה ראשית יותר מאחת ליומיים שלושה. (הכל על שירשור תוכלי לקרוא אם תלחצי על המילים הכחולות) תודה על ההתחשבות.

orday

New member
לא הבנתי מתי לעשות בדיקת דם..

היי ראשית פונג מתנצלת שהכנסתי שתי הודעות חדשות ולא שרשרתי. שנית. אתמול לראשונה התחלתי בהזרקת עט גונל (225 יחידות ליום). הרופא ביקש ממני להזריק את הגונאל למשך 5 ימים, כלומר מיום שישי עד שלישי כולל ולעשות בדיקת דם. ולגשת איליו ביום רביעי בבוקר ל-U.S. מכיוון שהייתי אצלו בשעה מאוחרת אחרי U.S לא שמתי לב אם הוא רומה שאבצע את בדיקת הדם ביום שלישי בבוקר (למרות שביום שלישי אני אזריק בערב את הגונל ביום החמישי והאחרון) או ביום רביעי בבוקר אחרי שהזרקתי 5 ימים. אגב, בנוסף לגונל אני מזריקה דקא 0.1 וקלקסן. מישהי יכולה לעזור לי לפתור את חוסר הבנתי? תודה

פּוֹנְג

New member
בדרך כלל עושים בדיקת דם ביום של הUS

על פי הניסיון שלי, את תהיי אצלו בבוקר ותתקשרי אליו אחה"צ עם תוצאות בדיקת הדם ובהתאם לזה הוא יתן לך את המשך הטיפול.

orday

New member
כלומר,.

מדברייך אני מבינה שצריך לעשות בדיקת דם בבוקר שאחרי לקיחת הגונל (במקרה שלי 5 ימים), כלומר, עם אצלי היום החמישי הוא יום שלישי, אני אמורה לבצע את הבדיקה ביום ד' (למרות שאני אסע אליו בבוקר ל- U.S). הבנתי נכון?

למעלה