האם עוד נשים שמנות מתביישות לירקוד?

iamwoman

New member
האם עוד נשים שמנות מתביישות לירקוד?

היי לכולם אני ממש רוצה ללכת למסיבת חנוכה הערב של הקורס לריקודי בטן אבל אני מתביישת לירקוד. קשה לי לירקוד מול מראה ואני ממש מרגישה שאני צריכה להתמודד עם משהו "גדול" מידי. במשך שעה ליראות את השומנים זה לא קל אני מודה מישהו יכול לעזור? אני לא מאמינה שאני מפסידה כל כך הרבה דברים בגלל שאני שמנה. סוף סוף יש חוג שמיועד לנשים כמוני ואני עדיין תקועה. מה לעשות, די נמאס לי כבר מעצמי. בבקשה תגיבו יש עוד מישהו פה שלא הולך למסיבות ריקודים ולחוגים בגלל שהוא שמן. ואיזה אבסורד זה שדווקא אני שאני רוצה וצריכה לעשות ספורט ולירקוד שזה משהו שאני מאד מאד אוהבת משהו אחר תוקע אותי בבית. אני שוברת את הראש כבר מאתמול מה לעשות?

polegra

New member
מממ...אני מאוד מבינה אותך

בתור מישהי שלא העיזה לרקוד אלה רק בחתונות וכשאני ממש שיכורה אני מזדהה עם כל מה שכתבת... אפילו במפגשי פורום קשה לי לקום ולרקוד כי אני מרגישה כאילו כל העולם מסתכל עלי ולא בצורה טובה.... אבל.....אני התחלתי ללכת לקורס ריקודי בטן בהתחלה חטפתי שוק רק מלראות את המראות אבל בהמשך השיעור בכלל לא הסתכלתי לשם כי רוב הזמן עסוקים בלהסתכל על המורה בשביל לדעת מה לבצע פעם ראשונה שרקדתי כאילו אף אחד לא מסתכל עלי...וזה פשוט נפלא!!!..ואפילו השווצתי בכמה דברים בעבודה ורקדתי :) ויש בונוס...עושים ספורט בלי להרגיש בכלל כי כל כך נהנים!!!! אני ממליצה לך לבוא לשיעור ניסיון ולהתרשם אני כבר מכורה :) טלי

אני שמנה ולא מתביישת לרקוד,ויש עדים

אני הולכת למועדונים ורוקדת ולא שמה *** על אף אחד. למעשה לדעתי אני משדרת ביטחון שגם עומדים ומסתכלים עליי (ולא כי אני שמנה...כי אני יודעת לרקוד) ויש פה גם כאלה שיוכלו להעיד. ובנוגע אלייך זאת הרגשה אישית..תרקדי תני כל מה שיש לך ותראי שיסתכלו עלייך כי ירצו ללמוד ממך. בהצלחה

מ ח י י ך

New member
לרוץ !

תוציאי מהראש את מה שאת חושבת שחושבים עליך ותכניסי לראש את ההנאה שלך מהריקוד. תרקדי כאילו אף אחד לא מסתכל ומהר מאד תשכחי שיש מסביב אנשים. פשוט תכנסי לקצב ותלכי לאיבוד בתוכו. את צריכה לראות אותי לדוגמא שאני במסיבת טראנס טובה... אחרי שכל הרזים התיישבו בצד מתשישות, אני עוד רוקד כמו השפן של אנרג'ייזר ואף אחד לא ממש מבין מאיפה הכח (ואם היית רואה אותי רוקד היית מבינה שכנראה צריך הרבה כח). לא אני לא לוקח סמים במסיבות, מה שמניע אותי זה המוזיקה. והמוזיקה זה מה שיניע אותך. תעצמי עינים ותלכי על זה בגדול ! אחרי הפעם הראשונה את לא תביני איפה היית כל הזמן הזה ומה שהפסדת. בהצלחה ! :)

תרקדו כאילו אף אחד לא רואה אתכם!

ארוך-אבל שווה לקרוא עד הסוף!!!
אנחנו משכנעים את עצמינו שחיינו יהיו טובים יותר רק... אחרי שנתחתן. רק... אחרי שיהיו לנו ילדים. אנחנו מתוסכלים, כי הילדים עדין לא מספיק גדולים ואנו מאמינים שנהיה מאושרים יותר כשיגדלו. אחר-כך אנחנו מתוסכלים כי הם נמצאים בגיל ההתבגרות וקשה איתם. אנחנו בטוחים שנהיה מאושרים יותר אחרי שיתבגרו עוד קצת או אחרי שיעזבו את הבית. וכך אנחנו אומרים לעצמינו שחיינו יהיו מאושרים כשבן או בת הזוג שלנו יתקדמו במקום העבודה, כשתהיה לנו מכונית יותר טובה, כשיהיה לנו בית גדול יותר, כשנוכל לנסוע לחו"ל פעמיים בשנה, כשנהיה בפנסיה. האמת היא שאין זמן טוב יותר להיות מאושרים מעכשיו. כי אם לא עכשיו- אז מתי? הרי החיים תמיד מלאים מכשולים וקשיים. ולכן עדיף להשלים עם זה ולהחליט להיות מאושרים בכל מקרה ועכשיו. מישהו אמר לי פעם: "במשך הרבה זמן היה נדמה לי שהחיים האמיתיים אמורים להתחיל עוד מעט. אבל תמיד היה איזשהו מכשול או בעיה שהיה עלי להתמודד איתם- פקס לא נעים שהגיע פתאום, חוב שצריך לשלם... עד שהבנתי שהמכשולים האלה הם הם בעצם החיים שלי. הפרספקטיבה הזאת גם עזרה לי להבין שאין דרך אל האושר. האושר הוא הדרך אל האושר!..." יהיה טוב אם תנצרו כל רגע טוב שקורה לכם. לבד או עם מישהו מספיק מיוחד ששווה לכם לבלות איתו את זמנכם. תזכרו- הזמן לא מחכה לאף אחד! לכן, הפסיקו לחכות עד סוף הלימודים, עד שתרדו במשקל, עד שתתחתנו, עד שהילדים יעזבו את הבית, עד יום שישי בערב, עד יום ראשון בבוקר, עד הקיץ, עד הסתיו, עד החורף או עד האביב. האושר הוא דרך ולא גורל- תעבדו כאילו אתם לא זקוקים לכסף, תאהבו כאילו איש לא פגע בכם ותרקדו כאילו אף אחד לא רואה אתכם!!!

גם אני הייתי מאלה שרוקדות רק...

מול מראה....ואני מאד אוהבת לרקוד...אני אומרת...צאי תהני תעשי חיים למה לא.....לרקוד זה דבר כיפי ומשחרר....פשוט לכי ותהני...

אין מה לחשוב פה...

לכי תהני, תרקדי ותשתחררי. ריקודי הבטן מיועד בעיקר לנשים גדולות..לרזות המסכנות אין ממש מה להזיז...מדובר בריקוד עסיסי, שנולד בדיוק בשבילנו... תהני ותחזרי לספר לנו.

עופר 123

New member
לפעמים אנחנו...

צריכים לשבור את התבניות שיש לנו בראש, תבניות שהשאירו אותנו בבית, לחשוב שהגוף שלנו לא בסדר, להתמודד עם השינויים. נסי לחשוב על זה בצורה שיש לך הזדמנות לשינוי, יש לך אפשרות לעשות דברים אחרת, להתמודד, להפוך למישהי שלמה יותר. אני בטוח שיש לך את הכוח לשינוי, ועל אף שהפעם הראשונה לא תמיד קלה, אחרי שתיכנסי לזה, אחרי שתנענעי קצת את הדרוש נענוע במסגרת ריקודי הבטן, אני בטוח שחוסר הבטחון ייעלם, ואת תגלי שאת כל כך נהנית עד כדי חוסר הבנה איך מנעת את זה מעצמך כל כך הרבה זמן. אל תעצרי את עצמך, אל תמנעי מעצמך את כל הדברים הללו. היחידה שמשאירה אותך מאחור זו את עצמך. אל תפריעי לעצמך לפרוח ולשמוח, אל תפסיקי להתקדם לקראת קבלה ואהבה עצמית. אני מקווה שבשיעור הקרוב תצטרפי לקבוצה ותרגישי הכי מאושרת ומשוחררת בעולם. המלצה קטנה: תקבעי עם חברה. ככה לא תוכלי להתחמק
. בהצלחה
עופר

למעלה