האם סדום ועמורה קורמות עור וגידים בימים אלה ממש, מתחת לאף שלנו?

משתפרת1

Well-known member
יא מרגיזה! אם יש הסבר ואני לא מצליח לקרוא את האותיות הקטנות שבעיתונים, לא תעזרי לי להבין למה?
טוב,אם קשה לך לקרוא את האותיות הקטנות בעיתון אני אעתיק עבורך את הקטע ואגדיל את האותיות.

"אחת הסיבות שאני פה היא להעלות את המודעות למוזיאון ים המלח הווירטואלי", הסביר טוניק, "יש בו כעת את העבודות שלי. בתקווה הוא יהפוך למוזיאון אמיתי במקום בו עשינו את הצילומים והוא יוקדש לסוגיות סביבתיות. אני פה כדי להעלות את המודעות לזה. העבודה הזו היא יותר קונספטואלית. להפוך את האנשים לנציב מלח, כמו הסיפור התנ"כי על אשת לוט. אני לא חושב שזה עונש ראוי. האנשים כאן מייצגים את המצב הטבעי של המים העולים מעלה והופכים לנציבי מלח. ים המלח הוא הפלא השמיני של העולם. תודה לאנשים שסיכנו את גופם - הם לוחמי אמנות והרפתקנים".

וכדי שלא יתבעו אותי על הפרת זכויות יוצרים הנה הקישור למאמר כולו:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
"אחת הסיבות שאני פה היא להעלות את המודעות למוזיאון ים המלח הווירטואלי", הסביר טוניק, "יש בו כעת את העבודות שלי. בתקווה הוא יהפוך למוזיאון אמיתי במקום בו עשינו את הצילומים והוא יוקדש לסוגיות סביבתיות. אני פה כדי להעלות את המודעות לזה. העבודה הזו היא יותר קונספטואלית. להפוך את האנשים לנציב מלח, כמו הסיפור התנ"כי על אשת לוט. אני לא חושב שזה עונש ראוי. האנשים כאן מייצגים את המצב הטבעי של המים העולים מעלה והופכים לנציבי מלח. ים המלח הוא הפלא השמיני של העולם. תודה לאנשים שסיכנו את גופם - הם לוחמי אמנות והרפתקנים".
השאלה כאן היא לא מה חושב האמן המפשיט, אלא מה חושבות לעצמן אותן נשים שלא איכפת להן להתפשט מול המצלמה ולחשוף את כל החצ'קונים
והמפשעות השעירות וכל זאת בעודן מרוחות בסיד לבן המשווה להן מראה כמו של זומבים שזה עתה קמו לתחיה.
תראי אני לא אדם חשוך, ידוע לי שאקסהיביציוניזם הוא דפוס התנהגות בו אדם משתוקק לחשוף את אבריו האינטימיים בפומבי, ואף מפיק הנאה מכך.
לכן אני חושב שאולי טוב היו עושות אותן נשים אילו הלכו לביקור קצר אצל הפסיכיאטר לפני שנסעו לים המלח.
לא כולן, כי חלק עשו זאת לדעתי בשביל להביא לחם הביתה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
השאלה כאן היא לא מה חושב האמן המפשיט, אלא מה חושבות לעצמן אותן נשים שלא איכפת להן להתפשט מול המצלמה ולחשוף את כל החצ'קונים
והמפשעות השעירות וכל זאת בעודן מרוחות בסיד לבן המשווה להן מראה כמו של זומבים שזה עתה קמו לתחיה.
תראי אני לא אדם חשוך, ידוע לי שאקסהיביציוניזם הוא דפוס התנהגות בו אדם משתוקק לחשוף את אבריו האינטימיים בפומבי, ואף מפיק הנאה מכך.
לכן אני חושב שאולי טוב היו עושות אותן נשים אילו הלכו לביקור קצר אצל הפסיכיאטר לפני שנסעו לים המלח.
לא כולן, כי חלק עשו זאת לדעתי בשביל להביא לחם הביתה.
הוי סבא סבא... אתה מתחיל לדבר כסבא נרגן.
דווקא אחרי שמרחו אותן בסיד או בפודרה או בקמח הלבנים, החצ'קונים כבר לא יהיו כאלה בולטים וגם המפסעות ה"שעירות" כדבריך יבלטו פחות (וזה עוד לפני שתיזכר שכיום יש כבר מודה חדשה, שבה לא מעט נשים בכלל מסלקות את אותם תלתלי ערווה בשיטות שונות. אל תשכח, שבחופי הימים אתה יכול לצפות בלא מעט נשים, שעוטות "חוטיני", שממילא חושף הרבה יותר ממה שהוא יכול להסתיר רק בצורה סמלית). אז כשיש איזה חוט צבעוני, אתה מבסוט עד הגג, אבל כשיש פודרה שממש מכסה את ה"נטו"? אתה זועם כשור מול סדין אדום. אז חלאס. אז פשוט, צא מזה.

אני כשלעצמי, לא הייתי מתערטל שם, כי הבולבול שלי עקום וכי האשך האמצעי שלי גדול מהאחרים. זו אולי גם הסיבה שאני מתבייש להתערטל מול אישה זרה ולכן איני בוגד ואיני מעז אפילו לפנטז על שהייה עם אישה שאינה מכירה אותי; אני פשוט יודע, שיגיע הרגע בו ייפרפו הכפתורים, ואז הבושה תצא לאור. אז למה לי? אבל אתה? דוגמן שכמוך? תראה לאחרות את מה שיש לך להציע ובאותה הזדמנות תביט גם בהן. ואתה הרי יודע, שאין לך כיסים בגופך העירום, ולא תוכל לרשום על פתק את הפרטים הנכספים של יפת הגוף שעומדת לידך, ולא תוכל ברגע של שיעמום לסמס לה "ערה"?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
משה, אני אולי טועה עכשיו..
אבל עם יד על הלב..
נכון שהבולבול שלך מתעקם שמאלה? |שמאל| ;-)
נכון שאתה "שמאלי"?
אתה סמולן. |חיוךרחב|
אבל אני מחבבותך. |לב|
שוב טעית. הוא דווקא מתעקם ימינה.

אבל מה שכן? כילד הייתי שמאלי, אבל אמאשלי העבירה לי כל דבר שאחזתי ביד שמאל ליד ימין, ולכן הפכתי למעין היבריד שמאלימני. כשאני עומד בפינה שמאלית, אני מחזיק את הפטיש ביד ימין, אבל כשאני עומד בפינה שמאלית, נוח לי לאחוז בפטיש ביד ימין, ואז אני מצליח לבצע את העבודה טוב יותר מאדם שנולד ונשאר ימני.

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
טוב,אם קשה לך לקרוא את האותיות הקטנות בעיתון אני אעתיק עבורך את הקטע ואגדיל את האותיות.

וואלה משתפרת. התעלית על עצמך ותודה רבה. אז סבא כן צדק כשהוא הזכיר את אשת לוט מסדום.

raya

Well-known member

תודה לך משתפרת. התעצלתי להעתיק, וברור לי שמפאת זכויות יוצרים - לא בטוח שמותר לי לסרוק ולהעלות את מה שנכתב.
ובנוסף - לפני כמה שנים אותו צלם צילם אנשים עירומים בים המלח. מבחינתו זו עבודת אמנות.
לפי מיטב ידיעתי - אף אחד מהמשתתפים לא קיבל תשלום על כך.
מי שהחליט להשתתף במיזם - להערכתי- עשה זאת מתוך כוונות טהורות למען האמנות.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
תודה לך משתפרת. התעצלתי להעתיק, וברור לי שמפאת זכויות יוצרים - לא בטוח שמותר לי לסרוק ולהעלות את מה שנכתב.
ובנוסף - לפני כמה שנים אותו צלם צילם אנשים עירומים בים המלח. מבחינתו זו עבודת אמנות.
לפי מיטב ידיעתי - אף אחד מהמשתתפים לא קיבל תשלום על כך.
מי שהחליט להשתתף במיזם - להערכתי- עשה זאת מתוך כוונות טהורות למען האמנות.
אמנות הביזאר וטהרת הגרוטסק.
את בטח זוכרת את הסרטים של פרדריקו פליני.
הוא (פרדריקו) לקח את הנשים הכי שמנות והכי ביזאריות לסרטים שלו
גם פליני היה אמן בזמנו.
אמן ההגחכה.
הוא הגחיך את השחקניות/ים שלו.
ולדעתי זה בדיוק מה שעושה ספנסר טוניק.
לוקח קבוצת נשים זקנות ושמנות
וכדי להכניס אותן למוד הנכון, הוא מספר להן שהן אמניות יפייפיות |יעני|
ומצלם אותן במצבים בלתי אפשריים בחיי היום יום שלהן, בעודו צובע להן את האחוריים בסיד לבן.
לדעתי זאת נאיביות עם נגיעות של טיפשות ואולי גם צורך חולני להציג את גופן המוזר לעיני כל.
ובסוף עוד לחשוב שזאת "אמנות".

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אמנות הביזאר וטהרת הגרוטסק.
את בטח זוכרת את הסרטים של פרדריקו פליני.
הוא (פרדריקו) לקח את הנשים הכי שמנות והכי ביזאריות לסרטים שלו
גם פליני היה אמן בזמנו.
אמן ההגחכה.
הוא הגחיך את השחקניות/ים שלו.
ולדעתי זה בדיוק מה שעושה ספנסר טוניק.
לוקח קבוצת נשים זקנות ושמנות
וכדי להכניס אותן למוד הנכון, הוא מספר להן שהן אמניות יפייפיות |יעני|
ומצלם אותן במצבים בלתי אפשריים בחיי היום יום שלהן, בעודו צובע להן את האחוריים בסיד לבן.
לדעתי זאת נאיביות עם נגיעות של טיפשות ואולי גם צורך חולני להציג את גופן המוזר לעיני כל.
ובסוף עוד לחשוב שזאת "אמנות".
סבא. נראה שאתה לא מבין באמנות (אבל אל תתבאס. גם אני לא מבין באמנות מהסוג הזה, ובטוח שלא ארכוש צילום משל הספונסר הזה).
לא אתווכח אתך שיש מטומטמים ממין זכר וממין נקבה, שמוכנים להציג לעיני כל את נקביהם... נו שויין. זכותם. אבל בחיי שאין הרבה מה לדבר על זה... הבחירה שכן או לא להצטלם כך היא בחירה חופשית, וכל מי שכן או לא הולך לשם, עושה זאת בתבונתו ורצונו החופשיים. אז.. צא מזה. איש לא ביקש ממך שתלך לשם וזכותך להתעלם מכל מה שהלך שם. אני כשלעצמי, הסברתי כבר מדוע לא אלך להציג שם את בולבולי ואת האשך האמצעי שלי... ובכך מיצינו.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
סבא, לך דחוף לבדיקת ראייה. המצב מדאיג, מילא חוסר היכולת להבחין בגילן של המשתתפות אבל חוסר היכולת להבחין בין גבר לאישה זו כבר חציית קו אדום.
הראייה שלי היא ברוך ה' 6X6 |חמסה||חמסה||חמסה|
עדיין תודה לאל איני מרכיב משקפי ראייה.
אני מצליח לראות ממרפסת ביתי בתל אביב אפילו את מגדלי הארובות המסריחות של חדרה. ;-)

למעלה