האם סדום ועמורה קורמות עור וגידים בימים אלה ממש, מתחת לאף שלנו?

Harrington

Well-known member
מנהל
אין שום קשר בין הצילום הזה לסדום ועמורה התנ"כיות.
דווקא יש 2 'קשרים' על פניו.
האחד הוא המיקום. אולי לא המדויק אבל בוודאי האזור.
השני הוא הזנות. ההתייחסות לעירום, ה'ליברליות' כביכול. ודאי בבכירתם ע"פ הרוחניות. כל אלו מאפייני סדום ועמורה התנ"כיות.

כוכבית מצויה

Well-known member
דווקא יש 2 'קשרים' על פניו.
האחד הוא המיקום. אולי לא המדויק אבל בוודאי האזור.
השני הוא הזנות. ההתייחסות לעירום, ה'ליברליות' כביכול. ודאי בבכירתם ע"פ הרוחניות. כל אלו מאפייני סדום ועמורה התנ"כיות.
כמו שכתבת בעצמך, ערד זה לא המיקום של סדום ועמורה.
אין שם שום זנות.

Harrington

Well-known member
מנהל

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אין שום קשר בין הצילום הזה לסדום ועמורה התנ"כיות.
לדעתי יש, בשל המיקום הגיאוגרפי וגם עצם היות הדוגמניות עירומות כביום היוולדן.
קשה לי להאמין שכוונת האמן הייתה תמימה כשלך.
אולי אני טועה, אבל כשמראים לי קבוצת אנשים עירומים מול ים המלח, אז
הדבר הראשון שעולה בדעתי זה, "אשת לוט", ומשם הדרך אל אנשי סדום ועמורה היא מאד קצרה. :-/

נערך לאחרונה ב:

כוכבית מצויה

Well-known member
לדעתי יש, בשל המיקום הגיאוגרפי וגם עצם היות הדוגמניות עירומות כביום היוולדן.
קשה לי להאמין שכוונת האמן הייתה תמימה כשלך.
אולי אני טועה, אבל כשמראים לי קבוצת אנשים עירומים מול ים המלח, אז
הדבר הראשון שעולה בדעתי זה, "אשת לוט", ומשם הדרל אח אנשי סדום ועמורה היא מאד קצרה. :-/
זה שזה מה שעולה בדעתך רק מעיד עליך ועל הלך מחשבתך ולא על מה שקורה בפועל.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
זה שזה מה שעולה בדעתך רק מעיד עליך ועל הלך מחשבתך ולא על מה שקורה בפועל.
אין שום פסול בהלך מחשבתי.
נהפוכו, אני המבוגר האחראי שמנסה לעשות פה קצת סדר.
אם את חושבת שאישה שנראית כך אמורה להסתובב עירומה וכנראה שעות ארוכות
כשהיא לא מבינה שהגרוטסקיות והביזאר של מראה גופה המאד מבוגר והעירום, הוא שיא האמנות..?
אז משהו פסול בקו מחשבתך ואגב גם מחשבתה.
מעניין מה היית אומרת אם סבתא שלך הייתה מסתובבת כך שם על חלוקי הנחל לעיניהם המשתאות של קהל צלמים
שבטח מגחכים בלי סוף מאחורי עדשות המצלמה.:confused::confused::confused:
מה היא חושבת לעצמה?
שהיא ג'ניפר לופז? |פנים|

קבצים מצורפים

• סבתא אפתה עוגה.jpg
    סבתא אפתה עוגה.jpg
    KB 132.3 · צפיות: 3
נערך לאחרונה ב:

nothing but the truth

Well-known member
אין שום פסול בהלך מחשבתי.
נהפוכו, אני המבוגר האחראי שמנסה לעשות פה קצת סדר.
אם את חושבת שאישה שנראית כך אמורה להסתובב עירומה וכנראה שעות ארוכות
כשהיא לא מבינה שהגרוטסקיות והביזאר של מראה גופה המאד מבוגר והעירום, הוא שיא האמנות..?
אז משהו פסול בקו מחשבתך ואגב גם מחשבתה.
מעניין מה היית אומרת אם סבתא שלך הייתה מסתובבת כך שם על חלוקי הנחל לעיניהם המשתאות של קהל צלמים
שבטח מגחכים בלי סוף מאחורי עדשות המצלמה.:confused::confused::confused:
מה היא חושבת לעצמה?
שהיא ג'ניפר לופז? |פנים|

אז בעצם מה שאתה אומר עכשיו שאין לך בעיה עם עירום של נשים , יש לך בעיה עם עירום של נשים מכוערות/זקנות/שמנות

וגברים שמסתובבים עירומים , זה בכלל סבבה ללא קשר לגילם או למראה שלהם...

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אז בעצם מה שאתה אומר עכשיו שאין לך בעיה עם עירום של נשים , יש לך בעיה עם עירום של נשים מכוערות/זקנות/שמנות

אני לא מבין מאיפה הבאת את ערימת השטויות האלה?
אני אסביר שוב לכל אלה אשר סובלים מלקויי הבנה.
או אנשים אשר הבנתם היא סלקטיבית ונוקטים בראש קטן כשהם מתבקשים להביע דיעה נחרצת בנושא חשוב כל כך.
יש לי בעיה עם נשים אשר כל אימת שגבר קורץ להן או מציץ אל תוך החריץ הכי קטן במחשופן, הן חושפות מיד את ציפרני ה Me#Too החדות שלהן.
אבל כשמגיע אדם עם מבטא אנגלו סקסי ומנופף מולן בחבילת שטרות ירוקים ומרשרשים.|כסף|
אז כבר לא איכפת להן לרדת עד לים המלח ולהתפשט לגמרי.
אז כן, בנוסף לכך זה לא מחזה נעים לראות אישה זקנה שיכולה להיות אמא שלך או סבתא שלי עם ישבן של פיל
אשר מסתובבת יחפה על חלוקי אבן קשים ודוקרניים ועוד חושבת שאף אחד לא שם לב שהיא נראית ככה.

ואילו אתם, הציבור הנאור, האינטליגנטי והמתקדם עומדים ומוחאים כפיים נוכח המחזה המביש הזה
ועוד ברוב טפשותכם קוראים לזה, "אמנות".?
אוי לעם אשר זקנותיו העירומות הן תרבותו ואמנותו.

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
או אנשים אשר הבנתם היא סלקטיבית ונוקטים בראש קטן כשהם מתבקשים להביע דיעה נחרצת בנושא חשוב כל כך.
יש לי בעיה עם נשים אשר כל אימת שגבר קורץ להן או מציץ אל תוך החריץ הכי קטן במחשופן, הן חושפות מיד את ציפרני ה Me#Too החדות שלהן.
אבל כשמגיע אדם עם מבטא אנגלו סקסי ומנופף מולן בחבילת שטרות ירוקים ומרשרשים.|כסף|
אז כן, בנוסף לכך זה לא מחזה נעים לראות אישה זקנה שיכולה להיות אמא שלך או סבתא שלי עם ישבן של פיל
אשר מסתובבת יחפה על חלוקי אבן קשים ודוקרניים ועוד חושבת שאף אחד לא שם לב שהיא נראית ככה.

ואילו אתם, הציבור הנאור, האינטליגנטי והמתקדם עומדים ומוחאים כפיים נוכח המחזה המביש הזה
אולי אסכים עם רוב משכתבת אבל אני כמעט משוכנע, שאיש לא קיבל ערימה של ירוקים בעבור התערטלותו. הצלם הזה צריך להיות מולטימילארדר כדי לפזר כל כך הרבה שטרות כנדרש. לדעתי, רק מזבח האמנות הוא שמאפשר לאנשים להסכים להתערטל כך.

משתפרת1

Well-known member
אולי אסכים עם רוב משכתבת אבל אני כמעט משוכנע, שאיש לא קיבל ערימה של ירוקים בעבור התערטלותו. הצלם הזה צריך להיות מולטימילארדר כדי לפזר כל כך הרבה שטרות כנדרש. לדעתי, רק מזבח האמנות הוא שמאפשר לאנשים להסכים להתערטל כך.
אתה כנראה צודק בענין הירקרקים המרשרשים. בנוסף- כל זמן שהיחס שווה לגבר ולאישה- אי אפשר להתלונן על החפצה.
עכשיו אפשר לפתוח דיון בענין ההגדרה של האירוע כאומנות. בענין הזה אצטרף לסבא בחדווה רבה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה כנראה צודק בענין הירקרקים המרשרשים. בנוסף- כל זמן שהיחס שווה לגבר ולאישה- אי אפשר להתלונן על החפצה.
עכשיו אפשר לפתוח דיון בענין ההגדרה של האירוע כאומנות. בענין הזה אצטרף לסבא בחדווה רבה.
אם קראת את דבריי, גמני לא ממש בעד. אני מוכן לעירום מלא כשאני נמצא במערכת קרובה ואוהבת עם בת זוג שגם היא בעניין. מעבר לזה, זה לא מעניין ואין לי כוונות לחשוף "את כל מה שיש לי" לעיניי כל.

nothing but the truth

Well-known member

מי שבעיקר מפזר ערימת שטויות זה אתה, וזה ללא קשר לכך שכבר בתגובה הראשונה כתבתי שאני ממש לא מתחבר למיצג הזה ולא רואה בו אומנות.
אתה ממשיך לבנות תיאוריות פורחות באוויר על ערימת מרשרשים שעדיין לא ראיתי ביסוס.

אני חושב שלאור ההבלים שאתה מפזר העונש הראוי עבורך יהיה לכתוב 50 פעם:

"בחורות ... ערומים ... זה חולירע ! "

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
מי שבעיקר מפזר ערימת שטויות זה אתה, וזה ללא קשר לכך שכבר בתגובה הראשונה כתבתי שאני ממש לא מתחבר למיצג הזה ולא רואה בו אומנות.
אתה ממשיך לבנות תיאוריות פורחות באוויר על ערימת מרשרשים שעדיין לא ראיתי ביסוס.

אני חושב שלאור ההבלים שאתה מפזר העונש הראוי עבורך יהיה לכתוב 50 פעם:

"בחורות ... ערומים ... זה חולירע ! "
:-): חחחחח.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

אם שמת לב, בשורת התמונות שסבא הציג, הוא הציג גם תמונת סולו של עבת בשר אחת, בעלת מפלים שבהחלט יצדיקו את החותם שהוא מציג "ינתי פרזי, ינתי פרזי, ינתי פרזי, ינתי פרזי, ינתי פרזי.." ככותרת עבור הגבר שייאות לבלות עמה בעירום. אז כן. לסבא יש איזושהי בעיה שהוא צריך לטפל בה, כל עוד אותן נשים דווקא כן מסכימות להיחשף במפליהן. ולמה הוא לא אומר מילה על חופי הנודיסטים? או ש... מדוע הוא תמיד מדגיש בסיפוריו מה קורה לחצ'קונס שלו כשהוא רואה נערה שרוכבת על אופניים לצידו, כשהוא רוכב על הקורקינט שבנה [אל חשש סבא. זכור לי היטב, שאתה כותב גם על עוד הרבה אירועים נטולי אופניים וללא קורקינט, כשאתה מתאר היטב את אופי החריץ העמוק בישבנה של שכנתך הצעירה והלסבית. לא שכחתי].

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אבל למה הם לבנים כאלה?
אתה זוכר איך בטיול השנתי של בית הספר, היינו "מתלבשים" על מישהו שנרדם ומורחים אותו במשחת שיניים /גילוח/נעליים?
כדי שכאשר הוא יתעורר הוא יבין באיזה מצב מגוחך הוא.
אז זה בדיוק מה שהצלם המפשיט עושה להם.
הוא מורח אותם מכף רגל ועד ראש והם בכלל לא מבינים כמה שזה נראה מגוחך.
אם שמת לב, בשורת התמונות שסבא הציג, הוא הציג גם תמונת סולו של עבת בשר אחת, בעלת מפלים שבהחלט יצדיקו את החותם שהוא מציג "ינתי פרזי, ינתי פרזי, ינתי פרזי, ינתי פרזי, ינתי פרזי.." ככותרת עבור הגבר שייאות לבלות עמה בעירום. אז כן. לסבא יש איזושהי בעיה שהוא צריך לטפל בה, כל עוד אותן נשים דווקא כן מסכימות להיחשף במפליהן. ולמה הוא לא אומר מילה על חופי הנודיסטים? או ש... מדוע הוא תמיד מדגיש בסיפוריו מה קורה לחצ'קונס שלו כשהוא רואה נערה שרוכבת על אופניים לצידו, כשהוא רוכב על הקורקינט שבנה [אל חשש סבא. זכור לי היטב, שאתה כותב גם על עוד הרבה אירועים נטולי אופניים וללא קורקינט, כשאתה מתאר היטב את אופי החריץ העמוק בישבנה של שכנתך הצעירה והלסבית. לא שכחתי].
מאז שנישאתי לפני 11 שנים לאישה צעירה, כיום בת 45 והיא צנומה הלובשת בגדים במידה של נערה בת 14
אז כבר מזמן שכחתי מה זה לז**ן פרה. |פרה|
חופי הנודיסטים מכילים אנשים אשר חפצים לשחות בים בעירום ואין לי בעיה עם זה.
ואילו פה ה"נודיסטים" של ים המלח עושים זאת תמורת תשלום ביודעין שמאוחר יותר התמונות הביזאריות יתפרסמו בכל העולם.
יש בהחלט מצב שבו ילדה קטנה תטייל אם הוריה נגיד בוויה וונטו ברומא
ואז היא תראה את תמונתה של סבתא שלה העירומה, כשהחזה שלה נופל עד לרצפה וישבנה מרוח באופן מוזר בסיד לבן.
אתה לא חושב שזה יכול לגרום לאותה ילדה קטנה נזק נפשי עמוק ושאין לו הופכין?

שמלת תחרה1

Well-known member
ספנסר טוניק שנקרא, האמן המפשיט.
החליט בשנית להפשיט את בנות ישראל.
והיכן?
בים המלח וערד, דווקא.
הצלם אמר: "לשים את ערד על מפת העולם כשער הכניסה לים המלח".
כשבעצם הכוונה מאחורי זה לדעתי היא, להנציח את סדום ועמורה התנ"כיות.
אם אתה מעוניין לשים את "ערד על מפת העולם", אז למה שלא תצלם את בנות עקיבא
החסודות והצנועות, ככה יושבות בבגדים צנועים ואוחזות ביד ספרי לימוד תנ"כיים?
למה אתה מצלם נשים צעירות וגם זקנות כשהן עירומות?
על מי אתה בא לעבוד? |יעני|
כלפי המצולמים אני לא בא בטענות, שהרי הם בטח אנשים מסכנים שאין להם מה לאכול, לכן
הם מוכנים לחשוף את מערומיהם בפרהסיה תמורת כמה שקלים.(שמעתי שיש חלק העושים זאת בהתנדבות וללא תמורה)

שר התיירות יואל רזבוזובו אומר על זה : "כל תמונה שמפרסם האמן, מהווה מחולל תיירות עבור ישראל.
מיליוני אנשים מהעולם כולו רואים את היופי והפוטנציאל התיירותי של אזור ערד וים המלח.
מעבר לכך, תמונותיו של ספנסר טוניק מנפצות את התפיסה לפיה בישראל שולטות הדעות החשוכות".

אתם הבנתם את זה?
נשים אשר מצלמות את גופן העירום, זאת קידמה, נאורות, חוכמה ובינה.
בנות עקיבא, זה דיעות חשוכות.
הערב התראיינה אחת הנשים, ואמרה שאינה מתביישת, לא היה שום מבט או כוונה של סקס בצילומים

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
הערב התראיינה אחת הנשים, ואמרה שאינה מתביישת, לא היה שום מבט או כוונה של סקס בצילומים
את מבינה את הצביעות?
מצד אחד הן יוצאות בהפגנות נוסח "אני שרמוטה", צועקות שגברים מחפיצים אותן.
אבל כשמגיע מישהו שמנפנף מולן בכמה שטרות ירוקים, אז הן שוכחות הכל
ורצות להתפשט ולהתחפץ ככל העולה על הדעת.
ואפילו לא איכפת שמורחים להן את הישבן בסיד לבן. |חיוךרחב|

משתפרת1

Well-known member
את מבינה את הצביעות?
מצד אחד הן יוצאות בהפגנות נוסח "אני שרמוטה", צועקות שגברים מחפיצים אותן.
אבל כשמגיע מישהו שמנפנף מולן בכמה שטרות ירוקים, אז הן שוכחות הכל
ורצות להתפשט ולהתחפץ ככל העולה על הדעת.
ואפילו לא איכפת שמורחים להן את הישבן בסיד לבן. |חיוךרחב|
אותו הדבר הגברים.

למעלה