האם נעלם/נמחק כאן שרשור במשך היום??

alondli

New member
האם נעלם/נמחק כאן שרשור במשך היום??

חסר לי איזה שרשור ארוך שהיה היום אתמול, ו..לא מוצא אותו..?? מישהו החביא אותא?? אולי הלצה של פורים?? כל המוצא יבוא על שכרו..

שמים 1

New member
באיזה נושא? ../images/Emo140.gif

בוא נדליק את ה
ונלך לחפש?

לילה טוב חברים שלי../images/Emo24.gif

מאחלת לכם שבת נהדרת מתגעגעת לראות אותכם פה אתם חסרים לי מאד מקווה שאקרא אותכם מחר משהו שישמח את הלב

Gaby48

New member
הי לילה טוב לכל הנרדמים....

אני רק עכשיו הגעתי..... מתחילה את המסיבה הפרטית שלי.... גבי

alondli

New member
אבל..הם שמנים וקרחים ולובשי שמלות!!

אז...אולי לא כדאי לך... תנסי להסתפק במי שעוד ער כאן... אקח אותך ברצון לרחבת הריקודים לההסתחרר להשתולל להתמסר..עדלאידע

Gaby48

New member
סחטיין אלוני..... ../images/Emo9.gif אצלנו......

וחלליתוש... עזבי את כוש ואת שושן הבירה....
סריסים... שם כולם ישנים...
על משמרתם שותים לשכרה...
את הממלכה מציעים למכירה.....
ואנחנו אם נעשה שם את המסיבה.... לא סריס ולא מלך לא משתה וגם אין שם עבד את הכוס לא נוכל להרים כי כלו היין וכל הדיכפין.... אז בואו ונרים כוסית אצלי, אצלך או אצלנו..... נשיר, נרקוד, נפזז ביחד או לחוד בבודד, בשלשות או בזוג כי היום פורים מחר כבר לא.....
גבי

elninyo

New member
../images/Emo19.gifחפש שנית, באיזי....alondli

ככה לאט, שוואייה שוואייה, תעשה את עצמך לא ממהר...ובטוחני וסמוכני כי לפתע תמצא את אשר חיפשת, ייתכן בדף קודם, אך לפחות תספר לנו. יש הבדל עצום בין לא רואה אותו לבין להסתיר, עצום ההבדל... ביז'ו, איפה הייה מתי ח'יפש צ'ארצ'ור

שבת שלום לכולם
יש מסיבה?

שמתי לי שמלת מלכות כיאה לנסיכה ובאתי למסיבה , אך אבוי אחרתי לנשף כולם כבר נרדמו ,הבוקר כבר עלה אז רוקדת את הריקוד לשניים לוקחת את המטאטא הקסום חובקת אותו בעדינות ונעה במרחב והשיר: בסוף מעגל ממלא את החדר בנעימה עדינה ואריק סיני שר לנו שיר מיוחד שיר שתמיד מנסה להבין אותו הבאתי אותו גם אליכם

alondli

New member
בכן...הרשתי לעצמי לצלם אתכם חברים

,הגנבתי מצלמה למסיבות הפורים שלנו אתמול שלשום צלילמתי קצת. לא הכל אפשר לפרסם...בחלקן זה אישי ונמרח כזה עם הרבה אהבה שמרחוק זה נראה ממש אורגיה קבוצתית ( אמן, סלע), או בחלקו לא כולם צחקו. אבל זה פורים וחייבים לשמוח ולשמח את חברינו ...
בתמונה הראשונה. כמה חברים מסתודדים ומתכסים עצה מאחורי הגדרות החדשות..

alondli

New member
כמה מהם מלווים בעיניים ..

לחות ומבט עצוב באלה שקמו והלכו,והם מקווים שזה רק פסק זמן ושכולם יחזרו..

למעלה