האם נמחק השרשור של לימונרו???

eyebrrr

New member
האם נמחק השרשור של לימונרו???

או שאני סתם לא מוצא?
 

ye44

New member
אתה מתגעגע אליו ?

תתקשר אליו, בחייאת ראבאק תפנה לצופית גרנט מ"אבודים" אולי היא תמצא לך אותו
 

eyebrrr

New member
כן אני מתגעגע

ואגיד לך גם למה, אפילו אם לא תרצה לשמוע. נכון שהוא לא קל ולא זורם כמו כולם,לפעמים מעצבן ולפעמים קנטרן. אבל ... ואבל גדול, הערך המוסף שלו, האמירות היחודיות השירים והמחשבות , מבדילים אותו באלף אלפי הבדלות ממוצע האיוולת בפורומים. ואישית אני ממין את הבר מהתבן ונהנה הנאה גדולה. אז כן אני אתגעגע.
 

Rtitan

New member
ברוך שפטרנו מעונשו של זה.

הערך המוסף שלו היה בעיקר בלחשוב שהוא יודע הכל יותר טוב מכולם כולל מה נכון וטוב לאחרים בלי להבין שכל אדם זכותו לחיות את חייו כמו שהוא מאמין. שמחתי מאד לראות שהוא החליט להדיר מקלדתו כאן, למרות שאני בטוח שהוא קורא כל מילה כאן, בעיקר את מה שאתה כתבת... לא, לא חבל, ולא מתגעגע - והוא הרוויח את היחס הזה ביושר רב ובעמל רב עוד יותר.
 

eyebrrr

New member
שמע

אתה משדר איזו תגובה סוציופטית לכל מי שמגיב לדברים שאתה מפרסם. זכור בבקשה שבפורום הנוהג הוא להגיב, ואין דין תגובה כדין התערבות. נא להרגע.
 

Rtitan

New member
רוצה לדבר על זה?...

זה מפריע לך? זכותך לא לפתוח את ההודעות שלי.
 

eyebrrr

New member
כן, רוצה לדבר על זה.

אני בנגוד למה שאתה חש לא מתערב בחייך ולא מעניין אותי מה אתה עושה או שלא, מכאן שממש לא מפריע לי. מאידך גיסא, אין לי צורך מצדך בהזכרת זכויותי , אם לפתוח או לא הודעות. היום שרב, שתה מים.
 

Rtitan

New member
דיברת... ../images/Emo47.gif

עכשיו נרגעת? גם אתה אחד מפיצוליו של לימונרו? כי עליו דיברתי בתשובה למה שכתבת - שהוא לא חסר, לא עליך. אתה? לא הוזכרת - אבל אם אתה רואה את עצמך כבא כוחו של הלימונרו או אחת מריבוי האישיות שלו - אז זו כבר בעיה שלך. עמדת על זכותך לפתוח את ההודעות שלי? תתמודד.
 
למעלה