האם נכונה השמועה על טבע?

מצב
הנושא נעול.

גרינקו

New member
האם נכונה השמועה על טבע?

האם נכונה השמועה על טבע?
ישנם שמועות בארה"ב שחברת טבע שוקדת על פיתוח תרופה אתית לטיפול בסרטן המעי הגס. התרופה בשלב מתקדם ביותר ומפותח במכון ויצמן. שמועות אלה נידחות בתוקף ע"י חברת טבע ואין יודעים מי הפיץ שמועה זו. יתכן והחברה מכחישה כדי לא לפתח ציפיות, דבר שעלול לפגוע במניותיה בעתיד במידה והפיתוח יכשל בקו הסיום. בכל אופן במידה ותצליח לפתח תרופה כזו הרי, שמניית העם תמריא אל על ואף מסוגלת להכפיל את שוויה.

יקימונו

New member
אם זה היה נכון הם היו חייבים לפרסם

האם נכונה השמועה על טבע?
ישנם שמועות בארה"ב שחברת טבע שוקדת על פיתוח תרופה אתית לטיפול בסרטן המעי הגס. התרופה בשלב מתקדם ביותר ומפותח במכון ויצמן. שמועות אלה נידחות בתוקף ע"י חברת טבע ואין יודעים מי הפיץ שמועה זו. יתכן והחברה מכחישה כדי לא לפתח ציפיות, דבר שעלול לפגוע במניותיה בעתיד במידה והפיתוח יכשל בקו הסיום. בכל אופן במידה ותצליח לפתח תרופה כזו הרי, שמניית העם תמריא אל על ואף מסוגלת להכפיל את שוויה.
אם זה היה נכון הם היו חייבים לפרסם
להערכתי אלה בובע מעיסס

Warren Buffett

New member
בחייך, מי מתייחס לשמועות

האם נכונה השמועה על טבע?
בחייך, מי מתייחס לשמועות

MINSA

New member
אולי אתה עושה את עצמך

האם נכונה השמועה על טבע?
אולי אתה עושה את עצמך
כאילו אתה שואל על שמועות, ואתה מנסה ליצר שמועות? טבע איבדה את המלוכה מי ששולט היום זה ביוטכלונוגיה ונדל"ן כל מניה שנותנת תקווה למשקיעים ולא לחינם....

sandbird4

New member
נדל"ן = בועה, ביוטכנולוגיה = חלום

אולי אתה עושה את עצמך
כאילו אתה שואל על שמועות, ואתה מנסה ליצר שמועות? טבע איבדה את המלוכה מי ששולט היום זה ביוטכלונוגיה ונדל"ן כל מניה שנותנת תקווה למשקיעים ולא לחינם....
לתרופות תמיד יש שוק. ואני לא ממליץ ולא משמיץ את טבע.

MINSA

New member
לפעמים חלומות מתגשמים.....

לתרופות תמיד יש שוק. ואני לא ממליץ ולא משמיץ את טבע.
תקח לדוגמא את טופספין מדיקאל זה היה חלום שהיום התגשם! כשהם מקבלים אישור ממשרד הבריאות על המוצר שהם מפתחים, אחרי מכירות וכל זה המניה תעלה .... אז מה רע בלחלום? נכון שאפשר להתעורר מחלום ולראות שהמניה לא שווה כלום בשביל זה אני מעדיף מניות ביוטכלווגיה שמפתחות תרופה ויש להם כבר תרופה שהם מוכרים והיא מאושרת כמו לדוגמא קמהדע.... בכל אופן במנית חלום הרווח הוא אדיר ...ומי שלא חולם שיחלום לקבל למה ככה!

lernery

New member
וזה בדיוק מה שהוא אמר

תקח לדוגמא את טופספין מדיקאל זה היה חלום שהיום התגשם! כשהם מקבלים אישור ממשרד הבריאות על המוצר שהם מפתחים, אחרי מכירות וכל זה המניה תעלה .... אז מה רע בלחלום? נכון שאפשר להתעורר מחלום ולראות שהמניה לא שווה כלום בשביל זה אני מעדיף מניות ביוטכלווגיה שמפתחות תרופה ויש להם כבר תרופה שהם מוכרים והיא מאושרת כמו לדוגמא קמהדע.... בכל אופן במנית חלום הרווח הוא אדיר ...ומי שלא חולם שיחלום לקבל למה ככה!
וזה בדיוק מה שהוא אמר
שחלום יש סיכוי כלשהוא להתגשם.

sandbird4

New member
חלום = סיכוי להתגשם כמו לזכות בלוטו

אז הוא צודק במליון אחוז
כל הכבוד לו שאמר דברי חכמה כאלו
אני מעדיף להמתין ולראות איזה מהחברות האלה באמת תהפוך מחברת חלום לחברה רצינית ורק אז להכנס לפוזיציה. וכמובן לא לשכוח שיש בתחום הזה גם הרבה נוכלים (PARS - זוכרים?). סטטיסטית השיטה שלי עובדת בעוד שסטטיסטית כמעט כל החולמים נמחקים ומאבדים את כל כספם בדיוק כמו מהמרי לוטו.

MINSA

New member
כן....הבנתי שאתה לא מסכים איתי

אני מעדיף להמתין ולראות איזה מהחברות האלה באמת תהפוך מחברת חלום לחברה רצינית ורק אז להכנס לפוזיציה. וכמובן לא לשכוח שיש בתחום הזה גם הרבה נוכלים (PARS - זוכרים?). סטטיסטית השיטה שלי עובדת בעוד שסטטיסטית כמעט כל החולמים נמחקים ומאבדים את כל כספם בדיוק כמו מהמרי לוטו.
כן....הבנתי שאתה לא מסכים איתי
אבל בלוטו אין שום סיכוי לזכות...אלו שזוכים זה סיכוי אחד לשני מיליון ...אז קודם אל תשווה בין מניות חלום לבין לוטו כי זה לא מתחיל להיות דומה.. בכל אופן לכל אחד יש את השיטה שלו.. אני חושב שכולם צודקים..צריך גם מניות חלום, אבל לא רק אלא גם מניות של חברות מבוססות.. ואם תחכה עד שתראה שהחברה מבוססת..אתה תיכנס למניה מאוחר, ותפספס את הרכבת .. ואחרי זה תשאל את עצמיך למה לא ראיתי... גם במניות חלום יש את הבטוחות יותר ואת הפחות..ולא הכל קונים,

קרלטון

New member
סביר שהיא תכפיל את שוויה יום אחד...

האם נכונה השמועה על טבע?
סביר שהיא תכפיל את שוויה יום אחד...
השאלה היחידה היא אם זה יקח 3 שנים, 10 שנים או 30 שנה... ראיתי את ההודעה הזאת בדיוק בפורומים אחרים, ממש העתק והדבק, המסקנה היחידה היא שכנראה אנשים כבר ממש ממש נואשים אם הם מנסים להריץ בפורומים מנייה בסדר גודל של טבע... אין פה שום אינפורמציה אמינה ואם יש, יתכבד הכותב ויפרט את מקור השמועות בבקשה. מאיפה שמעת את זה בדיוק, מר גרינקו?

מצב
הנושא נעול.
למעלה