האם נכון הוא הדבר

Commie1

New member
האם נכון הוא הדבר

שבשביל ש"צ יוכל לתת תלונה לחייל שהוא תפס באזור הקריה\ בקריה הוא יצטרך למצוא 3 סיבות דיגום כדי לעשות כן... לדוגמא; שיער,זקן ונעליים ורק אז יוכל עוזר השטן הארור לעשות את זממו? פשוט ככה מספר חברי "הקרייתי"...

הוא צריך 3 עבירות קלות או אחת קשה

שיער וזקן נחשבים עבירה קשה אאל"ט, אז לא.

Commie1

New member
על פי סיפורו

הוא נתפס על נעליים דיסקית ת"א(זה בספק) וזקן מה היה החישוב במקרה הזה של הש"צ?

idos2

New member
זה לא משנה איפה תופסים

או 3 עבירות "קלות" או עבירה קשה אחת. עבירות קלות זה למשל ללא דיסקית, ללא דרגות תפורות, צעיף. עבירות קשות זה למשל תנועה במדי ב', לא מגולח/לא מסופר, כובע גרב. על עבירה קלה ניתן להגיש דו"ח אזהרה בלבד.

Commie1

New member
זה בדיוק מה שאני שואל את עצמי

יש לי פטור קבוע חתום על ידי כל מי שאמור לחתום על זה הנגד משמעת שעצר אותי טען שקיצצתי יותר מידי ועוזרו הש"צ (תישרף נשמתו הקדושה) רשם את הדו"ח.

PopPy

New member
איפה נכנס שיער פזור לבנות

נעליים לא צה"ליות (לבנות) ולהיתפס עם אוזניות? סתם לידע הכללי, כן?

idos2

New member
עבירה מאוד חמורה ../images/Emo6.gif

סתם, מאיפה לי לדעת, תרימי טלפון למדור עבירות במ.צ. מטכ"ל ותשאלי. 0302-9487

PopPy

New member
אתה נורמלי? להתקשר אליהם מרצוני?

אני מנסה להאמין שיש כאן הסכם שקט - אני לא מתקרבת אליהם, הם לא מתקרבים אלי ואני אמשיך ללכת עם נעליים לא צבאיות בלי לחטוף תלונה.

PopPy

New member
נעלי בנות שלא הונפקו בבקו"ם

(כן, נותנים לנו נעליים בבקו"ם, וכן, אנחנו חייבות ללכת איתן.)

Tetanus Shot

New member
אני קיבלתי דו"ח אזהרה על לא מסופר.

אבל עזוב את זה... כי הקצין (ש.צ) שנתן לי אותו יום למחרת עלה למשפט על זה שהוא לא מכיר את הפקודות. כואב הלב על כל מי שנדפק בגללו לריתוקים/קנסות.

QAF Fan Block

New member
אני קיבלתי תלונה(!!) על חולצה מחוץ

למכנסיים... שהכנסתי בחזרה לפני שראיתי את השוטר(!!!) איך הוא יכול לתת לי תלונה??????? הסתדרתי על דעת עצמי for FUCK sakes! סליחה על פרץ העצבים..\-:

זה דווקא מוצדק

היית עם חולצה בחוץ והסתדרת אחרי שראית את הש.צ. לא הסתדרת על דעת עצמך ואם לא היית רואה אותו היית ממשיך ללכת כמו הומלס עם החולצה בחוץ.

QAF Fan Block

New member
ממש ממש לא!

נראה לך שסתם הייתי אומרת שהסתדרתי לפני שראיתי אותו? יש לי למי לדפוק חשבון פה? או אינטרס לשקר? רק לידיעתך העילגת, אני עמדתי ליד תחנת אוטובוס על כביש בינעירוני, הש.צ רה אותי עם חולצה בחוץ והיה בתוך מכונית מוסווית ולא "ניידת משטרה צבאית", ועצר אחרי, אני לא הקדשתי לכך תשומת לב מיוחדת כי מבחינתי המכונית הרגילה לגמרי עצרה טרמפ למישהו או משהו. לכן, לא ראיתי את השוטר, בזמן הזה שאני מחכה לאוטובוס כבר הסתדרתי והוא פתאום בא והפתיע אותי מאחורה. אז בפעם האלף, לא ידעתי שיש שם שוטר וכן הסתדרתי על דעת עצמי. אז תשים לב למי אתה עונה ואיזו מין תשובה אתה עונה ועל סמך מה.

מה אתה מפחד?

סה"כ הוא תופס אותך, אתה בורח כמו משוגע. דרך יותר הגיונית היא לבקש להשפט ביחידה, ואז יתנו לך רק נזיפה מסריחה (אם זאת פעם ראשונה). במקרה הרע, יום ריתוק.

למעלה