האם ניתן לבטל תשלום בפייפל? שמעו סיפור

Yehuda00

New member
האם ניתן לבטל תשלום בפייפל? שמעו סיפור../images/Emo26.gif

לקוח פנה אליי דרך איביי שהוא מעוניין לקנות 100 יחידות ממוצר מסויים ישירות בפייפל ואתן לו הנחה קטנה, שלחתי לו חשבונית, שילם מיידית והסתיים הסיפור. לאחר כמה שעות הוא פנה אליי לתת לו בבקשה תמונה שתוכיח שיש לי את כל המוצרים אצלי במלאי כדי שהוא יהיה רגוע, לאחר כמה שעות שלא עניתי לו (זה היה בלילה שעון ישראל) אני מקבל הודעה מפייפל שהתשלום הוחזר - Payment Reversal ללא כל הסבר בגוף ההודעה. פניתי אליו לאחר מכן והוא אמר שישלם שוב ברגע שאביא לו הוכחה. מישהו יכול לומר לי איך הוא יכל להחזיר לעצמו התשלום? למה שעכשיו אמכור לו שוב אם הוא יכול לבטל את התשלום? הצעתי לו שישלם ב-MASS PAYMENT או העברה בנקאית אך הוא אומר שיקנה רק דרך פייפל או שאפרסם ליסט באיביי עם 100 יחידות והוא יקנה דרך איביי וזהו. מה אתם אומרים? יש לי סיכון בכזה מצב? יש לציין שמדובר באחד שבעצמו מוכר באיביי מוצרים, בעל 3000 פידבקים, 99.7 חיוביים. כמו כן יש לו אתר מכירות שנראה טוב. דבר נוסף, הוא כבר קנה יום קודם כמה יחידות מהמוצר הזה דרך איביי. אשמח לעצתכם, יהודה.

noam weissman

New member
אם לא אישרת את קבלת הכסף יכול להיות שכן

אם אתה שולח למישהו כסף בפיפאל יש לך את האפשרות לעצור את ההעברה אם הצד השני עדיין לא אישר את קבלתו. לגבי הקונה הספציפי הזה אם הוא מתעקש על מכירה באיביי אין שום בעיה.. הוא מוכר באיביי ויודע מה העמלות שיש.. תוסיף את העמלות שיש ותעלה לו מכירה לאיביי. אני לא אתפלא אם הוא לא יתלונן שהמחיר גבוה יותר !!! אם תשלח את הסחורה עם מספר מעקב לפי תקנות פיפאל וכו אתה מוגן. זבשו !!.

Yehuda00

New member
היי נועם.

בטח שאישרתי, התשלום הושלם והכל היה כמו שצריך. לא יודע, הקלות הבלתי נסבלת של התשלום מבהילה אותי, בינתיים הודעתי לו שהמדיניות היא עד 5 יחידות ללקוח. הבעיה היחידה היא שהלקוח קנה כמה יחידות דרך איביי ואני מפחד שהוא ייתן לי שלילי בגלל שלא הסכמתי למכור עוד.

ozitex

New member
הוא כנראה שילם ב- e check

וכך יכול היה לבטל את הרכישה, דרך הבנק שלו. לגבי הרכישה עצמה, אם הוא מתעקש על רכישה דרך איביי, זה בעצם סבבה גם מבחינתך, כי אתה מכוסה מכל הכוונים, בהנחה שתשלח עם הוכחת שילוח ואולי גם עם אישור מסירה ליתר בטחון. אין לי מושג מה עלות העסקה כולה אבל מכירות סיטונאיות בשווי גבוה אני מבצע רק בתשלום דרך העברה בנקאית או תשלום דרך ווסטרן יוניון, לעולם לא דרך פייפל, שם ניתן לבצע צ'ארג'בק. גם אם הוא נראה טוב, הייתי נזהר מאחר ואתה לא מכיר אותו.

Yehuda00

New member
תודה...

איך רני יכול לדעת אם הוא שילם באמצעות e-check? בהודעת התשלום לא הופיעה אף מילה על כך. אכן, בינתיים הודעתי לו שזוהי המדיניות למכירות כמותיות, רק דרך העברה בנקאית או mass payment.

למעלה