האם מתקימים מפגשים?

האם מתקימים מפגשים?

איך? מתי? למה? אני בתור בחור חדש כאן בפורום לא מבין בזה כלל במידה ואי פעם יהיה מפגש איך אגיע(רכב יש לא זאת הכוונה)איך אציג את עצמי למי לפנות מוזר לי אני לא מכיר אף אחד איך זה היה לכם אולי תספרו לי כי תחשבו מפגש עם עשרות אנשים שמכירים אחד את השני אני מגיע ו......?פוחד

רציני נו.

עומדת מהצד מסתכלת איך זה שבחורה מגיעה. ואיך זה שבחור מגיע וזה ככה. לנשים לוקח זמן להתסגל. על הגבר קופצים עוד מהמפתן.חחחחחחחחחחחחחחח

תבוא עם מצלמה וכובע ..../images/Emo163.gif

סתם ב

קח רעיון

אם יש לך מכונית זה כבר טוב, לקראת מפגש אנשים מתאמים זה עם זה לתפוס טרמפים, תיצור קשר, תאסוף בדרך איזה שניים שלושה, תוך כדי נסיעה קצת מפטפטים ומכירים וכשאתה מגיע אתה כבר מכיר כמה שיכירו לך את ההמשך

הי זואי עוד לא הבנתי מתי נפגשים

הי זואי עוד לא הבנתי מתי נפגשים ואיך גם אני חדשה אבל מרגישה בבית אנשים פה לפי איך שהם כותבים פשוט מקסימים וברמה הייתי מאוד רוצה להבין איך נפגשים ומתי אני בלי רכב .תודה שיר

° זואי °

New member
לא צריך הרבה להבין

צריך לקרוא את הפורום, פעם בכמה זמן מפרסמים מפגש. אם את בלי רכב, את יכולה לכתוב ואולי יהיה מי שיציע לך טרמפ. יש אנשים מקסימים יותר ומקסימים פחות בפורום, זה ממש לא עקרוני בסופו של דבר תמצאי לך את האנשים שמקסימים לך יותר ותתחברי אליהם.

° זואי °

New member
לא יריבו

לפי מה שאמר ההוא, סקרן 1, הן תחכנה שתהיה לו בת זוג מהפורום לפני שיתחילו לריב עליו. אז הנה, אני ממתינה בסבלנות, משחיזה צפרניים

למעלה