האם משרד הבריאות מרעיל אותנו?

sivan24k

New member
יותר נכון לומר: לא חשוב איפה הח"כים...

חחח... הם תמיד יצידקו את מקומם "בזמן הנכון במקום הנכון למען מדינת ישראל" הכי חשוב שנפקח עיניים ונפעיל את השכל הישר, אם משהו מריח לא טוב וכידוע במדינתנו הרבה דברים זזים מתוך אינטרס - צריך להביע מחאה ראשית לא לקנות את אותם מוצרים שיש בהם חשד סביר להרעלה (ליתר ביטחון בכל זאת מדובר בבריאות שלנו) והדבר השני לנהל מאבק, לשלוח מכתבי תלונה על רשלנות ושיתחילו לבדוק את העניין ביסודיות השילוב בין אי קנית המוצר לטיפול מחאתי, יכול לזרז פתרון

sivan24k

New member
בגדול צריך לגלגל את הסיפור הזה בחדשות...

האצבע המאשימה בעניין מי ברז לחב' "מקורות" שאחראית למי התפלה, והבאת המים מהכנרת אלינו בעניין המים שבאים מבקבוקים לדעתי חשוב לפרסם מודעות בתקשורת שהציבור דורש בדיקה קפדנית בכל יצרני הבקבוקי המים (אולי לפנות אפילו לתחקיר אצל אילנה דיין) ושאם ימצאו במים חומרים רעילים שיפרסמו את התוצאות והציבור יפסיק לקנות מהם... אותה חברה תצטרך לפשוט את הרגל..

עוז113

New member
מציע לך לשלוח את הכתבה

לכמה חברי כנסת . תקישי "רשימת חברי הכנסת המכהנים כיום". תקבלי את כל חברי הכנסת לפי א ב...לכל אחד יש מייל שלו.

ומדוע דווקא אני?

אני בסך הכל מצאתי ידיעה בפורום חוק ומשפט בתפוז. מנין לי שזה נכון?

Uri Yurman

New member
תבדקי בעצמך את העובדות

יש מחקרים בלי סוף נגד הפלואוריד. יש למשל אתר fluoridealert.org עם המון מידע על הנושא. שימי לב שאני לא פוחד לכתוב פה בשמי המלא, ולא מסתתר מאחורי כינוי.

אנטוליו

New member
אני קראתי שהפלרה עושה המונים כנועים וממושמעים

יותר ולכן שליטי ארצות טוטליטריות היו מעוניינים בה במיוחד.

אנטוליו

New member
כרגע אינני זוכר איפה קראתי זאת

וכמובן זה לא היה בעברית. אביא לך קישור בהזדמנות ראשונה, אם אתקל בו שוב.

אנטוליו

New member

Uri Yurman

New member
רק אוסיף ש

על תומכי ההפלרה מוטלת משימה קשה במיוחד. המחקרים בעד הם די הזויים וקקיוניים, והמחקרים נגד, חלקם בהקף מאוד גדול בקנה מידע אפידמיולוגי. חוץ מזה שיש את עקרון הזהירות המונעת אליו אמור להיות מחוייב משרד הבריאות, ועוד כמה חוקי יסוד שנרמסים כאן.

למעלה