האם משהוא נתקל בשרות המזעזע של מזרוני פולירון מקיבוץ זיקים ?

eyal6511

New member
האם משהוא נתקל בשרות המזעזע של מזרוני פולירון מקיבוץ זיקים ?

בתמצות : לפני כשנתיים קניתי מזרון פולירון באלפי שקלים. לאחר כשנה הרגשתי שהוא שוקע. כשהתקשרתי לשרות הסתבר שהם גובים כסף מהלקוח בגין הובלת המזרן לתיקון במפעל. איש השרות שהגיע אמר שלא אשמתם ושאני צריך לקנות משטח אחיד , לא שלבים, ושאשים מתחת למזרון ועם הזמן המזרון יסתדר. קניתי מנגר אך לא עזר. כשהתקשרתי שוב לקחו המזרן למפעל אך אמרו שהכול בסדר אבל אם אני חושב אחרת הם מוכנים לתקן, הם קוראים לזה "להקשיח", אותו על חשבוני בעלות של 300 ₪. כשאמרתי שאני לא רוצה להקשיח אלה שיחליפו הליבה כדי שלא ישקע ושהשינה על המזרון כואבת ובלתי נסבלת, אשת השרות אמרה לי שהיא מסרבת ושהיא לא מומחית לכאבי גב . העניין נמשך כבר חצי שנה. האם משהוא נוסף נתקל בכך ?

sharpantie

New member
לפני שנתיים

עשיתי סקר שוק אצל כל היצרנים הגדולים של מזרונים. אחרי מחקר מקיף
מישהו המליץ לי על יצרן מזרונים לא מוכר באזור התעשיה בחולון.
נסעתי אליו, ניסיתי את המזרון וביחד עם ההמלצה החיובית מאוד שקבלתי
החלטתי להמר. אחלה מזרון. לא שוקע, קשיח, במידות מעבר לסטנדרט
1500 שח. בלי עמינח ובלי דר. גב.
גם אצל הקטנים אפשר לפעמים למצוא משהו איכותי.

eyal6511

New member
כניראה גם אנחנו אאלץ לקנות חדש. הם פשוט מתישים אותנו.

הם הבטיחו 15 שנ' אחריות . אבל בפועל הם בורחים מאחריות ולאחר ויכוח מוכנים להוביל ולתקן על חשבון הלקוח. כשאתה קונה מזרון באלפי שקלים אתה לא מצפה ליחס כזה של התכחשות לתחושותיך / בקשותיך ומצד שני ניסיון לגרום לך הוצאות נוספות ולפעמים מיותרות.

flipper

New member
גם שלי התחיל לשקוע אחרי שנה (עכשיו הוא בן 3)

אבל מכיוון שכבר בהתחלה דיברתי איתם על אפשרות החלפת מזרון והם ציינו את עלות ההובלה הלוך וחזור (במיוחד שבמקרה שלי המזרון גם לא נכנס במעלית) הבנתי שאין טעם אפילו לפנות אליהם.
וד"א - עבור החלפת המזרון הם גם דרשו את ההפרש בין המחיר ששילמתי לחנות למחיר שהמזרון עלה אצלם (שזה הרבה יותר)
&nbsp

רינת00777

New member
קיבלת אחריות?

מסמך כלשהו שמסביר על האחריות שלך? על שירות לקוחות\טיפולים\תיקונים? כי אם לא ככל הנראה זה אבוד. אנחנו קנינו אחרי בדיקה מקיפה, מזרון של אירופלקס שיש עליו גם 90 לילות ניסיון בחינם... אתה יכול לקחת, לישון עליו, אם לא מוצא חן בעיניך, מחזיר ומקבל את כל הכסף. אם אתה כבר הולך על מזרון חדש, נשאר לי רק להמליץ... השם של המזרון זה יטליטי פרימיום אם אתה רוצה לבדוק ולנסות.

aeshet

New member
מזרון

עזוב שטיות קנה לטקס מלא של פריד למשל
יש כמה דרגות קושי
המזרון כבד אבל שווה כל שקל
אחרי 20 שנה לא מוגזם בלי שום שקע לא סןפג לחות
אבל רק לטקס מלא ולא כל מיני קומבינות

עומר TT

New member
זה אינדיבידואלי

לזוגתי ולי, למשל, לא היה נוח על הלטקס שישנו עליו.

למעלה