האם מישהו סוחר דרך בנק איגוד?

מצב
הנושא נעול.

2משהמשה

New member

האם מישהו סוחר דרך האתר מסחר שלהם ומהם התנאים שם בנוגע למניות ואופציות מעוף? תודה

alex9913

New member
לא משתלם לשכור דרך בנק.

האם מישהו סוחר דרך האתר מסחר שלהם ומהם התנאים שם בנוגע למניות ואופציות מעוף? תודה
לא משתלם לשכור דרך בנק.
הרוב סוחרים דרך חברות (ברוקרים) כמו כלל פיננסים, הראל פיננסים, פרוקסימה וכד. העמלות יותר נמוכות בכמה מונים

2משהמשה

New member
בעקרון אתה צודק פשוט שמעתי שבבנק איגוד יש

לא משתלם לשכור דרך בנק.
הרוב סוחרים דרך חברות (ברוקרים) כמו כלל פיננסים, הראל פיננסים, פרוקסימה וכד. העמלות יותר נמוכות בכמה מונים
עמלות שמתקרבות לברוקרים בגלל זה שאלתי.

זלזל

New member
כלקוח באיגוד

עמלות שמתקרבות לברוקרים בגלל זה שאלתי.
כלקוח באיגוד
במחינת מניות זה לא מתקרב ולא נעליים, שוחטים בעמלות משום מה בתעודות סל נותנים שירות טוב יותר. עוד לא הייתי שם פעם שניה כדי לשתף בתובנות אבל בשיחה על רגל אחת עם הפקידה היא דיברה על 0.1 מכירה\קניה ללא עמלות חודשיות. שוב, זה מצריך בירור עמוק שיגיע, אני מקווה, ביום חמישי הקרוב

stoplossportal

New member
נשמע לי נחמד אולי תצור עימי קשר

כלקוח באיגוד
במחינת מניות זה לא מתקרב ולא נעליים, שוחטים בעמלות משום מה בתעודות סל נותנים שירות טוב יותר. עוד לא הייתי שם פעם שניה כדי לשתף בתובנות אבל בשיחה על רגל אחת עם הפקידה היא דיברה על 0.1 מכירה\קניה ללא עמלות חודשיות. שוב, זה מצריך בירור עמוק שיגיע, אני מקווה, ביום חמישי הקרוב
נשמע לי נחמד אולי תצור עימי קשר
בפרטי אשמח לטפל לך בבעיה הזו בטווח זמן מיידי

stoplossportal

New member
דרכנו אני יכול לספק לך

דרכנו אני יכול לספק לך
את מערכת המסחר הטובה ביותר בארץ ועדין להשאר בבנק איגוד וכמובן העמלות הן עמלות נמוכות מאוד אין עמלות רגילות שת בנק ואתה משלם רק על עמלת קניה ומכירה

russel2000

New member
האם מקבלים ריבית על יתרת הזכות בחשבון?

דרכנו אני יכול לספק לך
את מערכת המסחר הטובה ביותר בארץ ועדין להשאר בבנק איגוד וכמובן העמלות הן עמלות נמוכות מאוד אין עמלות רגילות שת בנק ואתה משלם רק על עמלת קניה ומכירה
האם מקבלים ריבית על יתרת הזכות בחשבון?

2משהמשה

New member
לגבי אופציות מעוף

דרכנו אני יכול לספק לך
לגבי אופציות מעוף
מה עמלותש ניתן לקבל בבנק איגוד למיטב ידיעתך נניח בפעילות של 1000-1400 לחודש תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה