האם מישהו מכיר את ההופעה הבאה?

רונן ס

New member
האם מישהו מכיר את ההופעה הבאה?

יצאה לאחרונה הופעה של YES ב- DVD. אריזה מהודרת עם דיסק כפול ותזמורת סימפונית. מכיוון שיש לי חולשה לכל דבר שכתוב עליו: "close to the edge", אני שוקל לרכוש אותה. קראתי ביקורות מחמיאות באמזון (בעיקר על הסאונד)וגם סט השירים נשמע מבטיח אך התרשמות אישית של חלק מהחברים פה שווה עבורי הרבה יותר. אשמח לשמוע חוות דעת ממי שראה את ההופעה הנ"ל. לחילופין, אולי אני אהיה הראשון לדווח. לילה טוב, רונן הירוק (נראה כמה אוהדי יס יש בקהל)

ערן^25

New member
שמע ידידי,

אחרי הכל מדובר ביצירה הטובה ביותר שלהם לטעמי. לדעתי מדובר במצב של win-win situation. אין כאן מה להפסיד. לך על זה (ואז תלווה לי את זה לאיזה שבוע-שבועיים כמובן
) ערן

רונן ס

New member
../images/Emo6.gifידידך? חשבתי שעברנו שלב ביחסים

היי ערן! אני מבין שרק אני הפכתי אותך לאחי. בסדר. הבנתי. שמע, אחרי מה ששלחת לי נראה לי שאתה צריך חומר יותר קשה מ-יס. משהו כזה שיעמיד לך את הגבות לשבוע. על כל פנים, אני רוצה לשמוע ממשהו שכבר ראה את ההופעה,,, בברכת NO MUSIC- NO LIFE, רונן

ערן^25

New member
מאחר והדבר הראשון שעולה לי בראש

כשאני שומע את המילה "אחי", הוא סובארו פשע שנת 82, מנוע 1.3 "טורבו" כמובן, מלאה ב6 ארסים צעירים עם צוואר מכופף מרוב גורמטים, עוקפת אותי בגסות רק כדי לעבור באור אדום ברמזור שאחרי- אני מעדיף להשתמש ב"ידידי"...
ערן

ביקו

New member
רונן "ידידי",

טוב נו, שיהיה אחי
אני מבחין בנטיות רטרואיות מוגזמות אצלך לאחרונה וזה מדאיג אותי. וזה מתווסף לתחושה שלי שאם היום ג´ון אנדרסון שומע את עצמו בדיסק של YES הוא היה תולה את עצמו מהמגייס שלי
(וזה רק במקרה שהוא לא ירדם באחד הריפים בני ה 18 דקות
)... מודה באשמה
, GATES OF DELIRIUM היה אחד האהובים עלי בנעורי.

למעלה