האם מישהו מכאן התנסה אישית עם חברת alps2alps?

I Gabe

New member
האם מישהו מכאן התנסה אישית עם חברת alps2alps?

יש להם מחיר אטרקטיבי להעברות מג'נבה ללז ארק.
תודה מראש.

אישית לא התנסיתי אבל החברה די גדולה וידועה

השם שלהם עולה מדי פעם בפורומים בריטיים. ככה מהזכרון לא זוכר ביקורות שליליות עליהם אבל הנושא גם לא עניין אותי במיוחד כך שלא עקבתי באדיקות. אישית אני תמיד שוכר רכב. וזה מביא אותי לשאלה למה בעצם אתה צריך אותם?

I Gabe

New member
תודה. לשאלתך, זה שיקול של מחיר

לשכור רכב + דלק + אגרות כביש מהיר בצרפת + חנייה באתר זה סיפור של כ 600 יורו. Alps2Alps נתנו לי הצעה הלוך חזור ב 480 יורו. אין לי שימוש אחר לרכב פרט להלוך חזור לנמה"ת.

רכבות ושאטלים לא שימושיים בגלל השעות הלא-נוחות של הטיסות (איזיג'ט).

natyh

New member
כמה עולה שאטל ?

ומה ההפרש במחיר טיסה לכזו שמגיעה בשעה נוחה ?

I Gabe

New member
שינוי יקר

באיזיג'ט שינוי בכרטיסים לא יעזור כי אלה השעות שלהם וביטול עולה כמו הכרטיס. טיסה ישירה בחברה אחרת עם שעות סבירות זה סיפור של כ $300 לאדם במקרה הטוב.

אלטיבס עוד לא פרסמו מחירים לעונה הבאה, בעונה הקודמת זה היה בערך 80 יורו בכיוון אחד ו 140 הלוך וחזור. יש הבדלים קטנים של יורו בודדים לפי היום בשבוע. רכבת זה רק 40 יורו ונוח מאד (אני אוהב רכבות) אבל לוקח 4 שעות להגיע לעיירה בורג סט מוריס בעמק עם 2 החלפות בדרך ומהתחנה בפאתי העיירה צריך ללכת בערך קילומטר לפוניקולר (שכשלעצמו עולה עוד 7 יורו) והשאטל הפנימי באתר מארק 1600 לארק 1800 איפה שהמלון.

מפה לשם, הפתרון ההגיוני זה או השכרת רכב או הסעות "ספיישל". בהנחה שחברת ההסעות אמינה, נראה שעדיף על פני השכרה.

I Gabe

New member
תלוי

השכרה, הסעה פרטית מחיר כולל, יש לחלק לשניים לקבל עלות לאדם.

כרטיסים כמו שאטל, רכבת, פוניקולר המחיר הוא לאדם.

natyh

New member
מצאתי השכרה מאד יצירתית

234 יורו ל 15 יום .
רעיון מעולה , מוזר שלא חשבתי עליו קודם .
יאפשר לי ניידות פנטסטית בין האתרים שרציתי .
צריך לחשב מחירי דלק לפי הקילומטרים שאגמע מן הסתם יהיו די הרבה קילומטרים
וצריך להצטמצם במשקל .
תודה על הדיון אין כמו ראש פתוח ושינוי דפוסי מחשבה הנסיעות שלי היו מאד קשוחות ודי בזבזניות מבחינת זמן עד עכשיו אמנם זולות מאד אבל עכשיו יהיו זולות פחות אך התמורה למחיר תעלה משמעותית .

אחת הסיבות שאני לא טס איזי ג'ט. השעות שלהם.

קח בחשבון שאוטו לפעמים שימושי מעבר להעברות מהשדה ואליו. למשל לנסוע לקניות ולקפוץ לאיזה אתר סמוך.

I Gabe

New member

natyh

New member
הנסיעות שלי מחיבות העברה מאד ארוכה

לכן אני הולך על פיתרון יצרתי ומגמיש את כל הדברים חוץ מהגלישה :
נסיעה ליותר משבוע .
הזמנת מלון פרטית .
הדבר הכי בעיתי הוא ההדרכה : צריך להתחיל ביום שני כלומר אני צריך להגיע לאתר ביום ראשון או בששי .
כדי להגיע ביום ראשון צריך לטוס במוצאי שבת די בעיתי להגיע ברכבת בשבת לשדה התעופה .
או לטוס ביום חמישי ולהגיע בששי בבוקר לברצלונה ולעיירה הקרובה לאתר בששי בלילה .
אני בדרך כלל או בוחר באפשרות השניה או שאני מתחיל הדרכה ביום שלישי או רביעי יש בזה חיסרון מאד גדול מבחינת בנית הבסיס שעובדים עליו בתחילת ההדרכה לא משנה באיזו רמה כי אני כל הזמן מתקדם .
שוורה תחתונה השכרת רכב מיותרת לחלוטין שם אך יתכן שאפשר לחפש אפשרות להשכרה יצירתית או שימוש בבלה בלה קאר אם אתה מכיר .

I Gabe

New member
ל15 יום השכרת רכב זה סיפור יקר

ל 5 ימים ההצעה הכי טובה שקיבלתי היא 350 פרנק שוויצרי. זה לרכב 4*4 הכי קטן. פורד קוגה או דומה עם כל הביטוחים, כולל ביטול השתתפות עצמית. מה שמייקר מאד זאת החנייה באתר. €38 ליום. מטורף.

J3di

New member
כן השתמשנו בה לפני 4 שנים

היינו 3 אנשים עשינו העברה מז'נבה לטין, גם עם טיסת איזיג'ט, אבל בניגוד למה שאתה מתאר שילמנו על ההעברות בערך כמו הטיסה... בקיצור היה יקר
כמובן שלאור התשלום קיבלנו ואן פרטי, עם חיבור אינטרנט כל הדרך, הנהג היה בחור צעיר שנהג בצורה זהירה והיה בסדר, הם הגיעו בזמן, וגם בחזור היה סבבה
שוב מדובר על העברת פרייבט, החוויה שלנו הייתה טובה אבל שילמנו בהתאם

I Gabe

New member
הלוואי שההעברות היו עולות כמו הטיסה

הטיסות עלו כ- €100 לאדם. זה הולך להתייקר מעט כי אני הולך להוסיף מזוודה.

תודה רבה על המידע. כנראה שאני גם הולך להזמין את ההסעות אצלם.

דרך אגב, הסיבה ששאלתי את השאלה, הדאגה העיקרית שלי שלא יבריזו לי, בעיקר בדרך חזרה. דהיינו האמינות.

I Gabe

New member
ודרך אגב, מינכן $156 במגוון תאריכים בינואר

המחיר כולל 2 עיניים אבל לא כולל מזוודה.
טראנסאוויה.

marceloros

New member
מנהל
ובנקודות טיסה מבקשים מעל 200$

חוצפנים, ממציאים מיסים.

למעלה