האם מישהו יודע אם המוקד העירוני

tiny dancer

New member
האם מישהו יודע אם המוקד העירוני

מחלץ חתולים שנתקעו בבור ניקוז? הם אמרו שיטפלו השאלה אם באמת יחלצו אותו משם מדובר במוקד של ראשון לציון

בדרך כלל הם מטפלים בבעיות כאלה

נגיד אם יש חתול פצוע או גורים בחצר(
אמא של ילדה מהשכבה שלי התקשרה שיקחו אותם
אבל לא ידעה שיורדמו)כשאנחנו קראנו להם הםם באו

tiny dancer

New member
טוב אני אעבור שם יותר מאוחר

עם אוכל ונראה אם יש התקדמות. ילדים אמרו שהחתול שם כבר מיום שבת

אשתר1

New member
להזמין מחלץ

או ליידע את ראשון אוהבת חיות, ממקרי עבר בראשל"צ לא זכור לי שהיתה הענות מצד המוקד או מכבי אש, אל תצאי מנקודת הנחה שבטוח שהםיגיעו צריך לצלצל שוב ולוודא הגעה . בנתיים שאת עוברת שם קחי עמך 2 שקיות האחת עם מים,עשי בה חורים קטנים והשליכי לבור הניקוז,אחרת הגור ימות שם ללא מזון או מים,ובשניה שימי אוכל מזין-זו פעולה ראשונה שצריך לעשות עד שמישהו יגיע לעזור למסכן.

tiny dancer

New member
לטלפון הכללי ש 144 נתן

כי לא היה עליי שום טלפון והחתול תקוע לא באזור שלי, במקרה עברתי שם בשביל סידורים הוא נמצא באזור צפון העיר (ליד אזור תעשייה ישן)

אממ אוקי אני אדבר עם כמה אנשים

ואחזיר לך תשובה אבל לפני זה אני צריכה עוד פרטים כגון כתובת מדויקת, ודאות שהחתול עוד שם ועד כמה יהיה קשה לחלץ אותו, אפשר במסר, את הכתובת המדויקת אפילו רצוי במסר..

אוקי קיבלתי תשובה, 3 הצעות רלוונטיו

ת: 1. לקרוא למוקד 106, אולי יסכימו. 2. להרים את המכסה של הבור ניקוז ..לא אמור להיות קשה מדי. 3. לקשור סדין למכסה ולשלשל אותו לגור, הוא אמור לדעת לעלות.

tiny dancer

New member
106 כאמור התקשרתי

אמרו שיטפלו ואין לי מושג איפה זה עומד - כמה שעות בממוצע לוקח לקריאה להגיע לטיפול להרים את הבור - אי אפשר - רק עם מכשירים כבדים סדין זה אולי רעיון טוב

tiny dancer

New member
הלכתי לשם עם פנס, אוכל, מים

ובד ארוך לשלשל...אבל לא מצאתי אותו אז אחד משניים 1)חילצו אותו 2) הוא נכנס יותר עמוק למערכת הביוב ורוב הסיכויים שהוא לא שרד (גזים רעילים) השארתי אוכל בפתח התעלה והקשבתי לרעשים אבל לא היה כלום

cats10

New member
לא לוותר. לבדוק שוב. ריח

המזון יגרום לו לילל. יתכן והוא מפוחד. ולא, אין גזים רעילים שם.

למעלה