האם מישהו חשב להגיע לאושר

galgal21

New member
האם מישהו חשב להגיע לאושר

ע"י התקרבות לאלוהים. אני הייתי מציע לכולם לנסות זת זה. (אני לא מתכוון ליהדות - אני אישית מאמין באלוהים אבל לא ביהדות). הייתי מציע לכם לפנות בלב בתפילות לאלוהים ולבקש ממנו להראות לכם את הדרך הנכונה. להתפלל במילים שלכם ולא לדקלם מתוך ספר תפילות.

galgal21

New member
אני לא יודע איך אבל

כמה פעמים בעיות קשות שלי נפתרו אחרי שפניתי אילו. כמו כן גם ההבנה שקיים אלוהים חדרה לראשי לפתע ואני משוכנע שהוא החדיר אותה לראשי (עד אז הייתי חילוני גמור). אני הרבה יותר מאושר מאשר הייתי לפני כן (לפני שהבנתי שאלוהים קיים). כמובן שאלוהים מעולם לא דבר אלי באופן אישי ומעולם לא שמעתי קול מהשמיים. בכל אופן מה איכפת לך לנסות להתפלל אילו בלב - זה נסוי פשוט שלא עולה כסף וגם לא מביך. אף אדם לא שומע אותך. . לגביך קיימות שתי אפשרויות 1). אם אלוהים לא קיים - לא תפסידי דבר מזה שאת מתפללת. 2). אבל אם אלוהים קיים תפסידי המון מזה שאת לא מנסה ללכת בדרכיו. י

שיריס

New member
בוודאי - אלוהים שלי...

למי שיש אנטיות מסוימת על אלוהי הדתיים....אתם פשוט יכולים להאמין באלוהים משלכם הרי לכל אדם רצוי שתהיה אמונה כלשהי - משם מגיעות הבקשות והמשאלות ומיד אחריהן... האמינו או לא - ה ת ו צ א ו ת הרצויות !!! מאחלת לכם שתגיעו למקום אשר אתם חפצים בו יום קסום

למעלה