האם מיי יכולה לזכות

• פותח הנושא maanu
  • פורסם בתאריך
אני רק יאמר משהו אחד-זו הפעם הראשונה שאני

מתכוון בזמן חשיפת העולות לגמר,בסמי השני,לעצור את הזמן,לחכות עשר דקות,לכבות את מכשיר הנייד...ולחכות ממש פרק זמן עד סיום חשיפת העולות,ואז להיכנס לפורום ולראות

יששששששששששששששששששששששששששששששש עלינווווווווווווווו

או
או ההפך....אני הפעם לא אראה בלייב...במידה ועלינו או לא,אדע כבר מראש.....יום שלישי אני מניח אהנה יותר..אהיה לא בלחץ...

GM1988

Well-known member
זה ממש מצחיק אותי האמת.

מצד אחד - הרוב פה אם לא כולם אומרים דברים יפים ונכונים לגבי מיי, השיר, החזרה, הזה והזה...
אבל מצד שני - באותה נשימה אף אחד לשנייה לא מהסס וכותב שמגיע לזה לפחות טופ 3 או 5 (וזה כאשר בהימורים והרמה אנחנו 2 עד 1).

אז מה בעצם אתם אומרים, שהכל טוב ויפה, אבל טופ 10 או 20 מובטח לנו, כן? מה אני אגיד לך, חשיבה מעניינת.

יש הבדל בין מה שמגיע,לבין מה שיקרה

אם אזרבג'אן הייתה שולחת את מיי עם השיר הזה,אבל בידיוק,היא הייתה המנצחת...והיא הייתה זוכה,כגון שבדיה,וכל מדינה "מצליחה" אחרת..

בגלל שאנו ישראל,נגיע למיקום טוב,אך לא מה שמגיע לנו...

L e j l a

New member
אני מאמין שכן

אין ספק שנקודת הפתיחה שלנו היא לא חיובית גם מבחינת העובדה שאין לנו מצביעות קבועות וגם מבחינת העובדה שבשטח יש פייבוריטיות אחרות לניצחון. אני לא רוצה לפתח גם השנה ציפיות כי בפעמיים הקודמות שעשיתי את זה זכינו לראות את הראל סקעת מדשדש באמצע טבלת הגמר ואת מורן מזור נשארת הרחק מאחור. אני באמת מאמין שאנחנו יכולים להגיע גבוה השנה אבל כבר אי אפשר לדעת כלום בתחרות הזאת. בואו פשוט נתמוך בצוות הישראלי ונישאר אופטימיים, זה הדבר הכי נכון שאפשר לעשות כרגע

nit li

New member
יש סיכוי לעלות לגמר

אני לא רוצה סיבה שנהיה בבוטום 5 של הסמי. להפך, אנחנו אמורים להיות בטופ 5. מבחינתי עלייה לגמר תהיה מספקת.

הולנד 90

New member
רגע, רגע, יש עוד משתנה אחד

והוא מצב האמת. יש לנו ייצוג יותר מראוי השנה, אבל, אסור לנו להיות פזיזים. ניכר שההופעה שלה מעולה, אבל הכל תלוי ברגע האמת, ב 3 דקות הללו על הבמה שיכולים להיות בהן פאשלות קטנות (טפו טפו שום בצל). מיי בעיני כבר עשתה דרך ארוכה ויותר ממשובחת, אבל צריך לחכות לרגע האמת. אני מאמין שהיא יכולה לעשות את זה ולנצח, אך הסיכויים לא רבים מאוד. תנו לי טופ 10 ואני מאושר.

הולנד 90

New member
רגע, רגע, יש עוד משתנה אחד

והוא מצב האמת. יש לנו ייצוג יותר מראוי השנה, אבל, אסור לנו להיות פזיזים. ניכר שההופעה שלה מעולה, אבל הכל תלוי ברגע האמת, ב 3 דקות הללו על הבמה שיכולים להיות בהן פאשלות קטנות (טפו טפו שום בצל). מיי בעיני כבר עשתה דרך ארוכה ויותר ממשובחת, אבל צריך לחכות לרגע האמת. אני מאמין שהיא יכולה לעשות את זה ולנצח, אך הסיכויים לא רבים מאוד. תנו לי טופ 10 ואני מאושר.

צוות Kuss

New member
איך אפשר לדעת מי יכול לזכות או לא?

אך ורק בהתבסס עלנתונים מן העבר ועל ניסיון החיים.

ב-2004 אמרו שמעתה והלאה הטופ 3 יהיה זהה כל שנה, וששיר שאוטומטית בגמר לא יכול לזכות.
ב-2005 אמרו ששיר ללא כוראוגרפיה מושקעת ורקדנים מפזזים לא יכול לזכות.
ב-2006 אמרו שאין מצב ששיר שאינו באנגלית אי פעם ינצח
ב-2007 וב-2008 אמרו שמדינה מערבית לעולם לא תזכה עוד
ב-2009 אמרו שמדינה ללא שכנות מפרגנות בחיים לא תזכה, ובטח שלא מדינת BIG4
ב-2010 וב-2011 אמרו ששירי דאנס תמיד נכשלים ולכן לעולם לא ינצחו, ושלעולם לא יצא עוד להיט גדול מהאירו'
ב-2012 הייתי בשנת שבתון אז אין לי מושג מה אמרו
ב-2013 אמרו שישראל כבר לעולם לא תעלה לגמר, לא כל שכן תנצח...

VickyRosti

New member
באירוויזיון אכן אין שום דבר בלתי אפשרי

טרנדים באים וטרנדים הולכים, והרבה תיאוריות שפיתחנו וראינו בהן עובדה מוגמרת התנפצו לנו מול העיניים! לאנשים יש זיכרון קצר, וברגע שתסריט מסויים חוזר על עצמו 2-3 פעמים, חושבים שכך יהיה תמיד, ולא יכולים לדמיין סיטואציה אחרת! לישראל אכן יהיה קשה מאוד לנצח, אבל גם זו אינה משימה בלתי אפשרית. אמנם הניצחון של דנה היה לפני 16 שנה, כשהאירוויזיון התקיים בערב אחד עם 25 מדינות משתתפות, ולפני הצטרפותן של חלק גדול ממדינות מזרח אירופה, אבל זה עדיין מוכיח שכששיר ישראלי מדבר אל הקהל הרחב הוא יכול להצליח מאוד, ואפילו לנצח, כי גם ב-1998 לא היינו אהודים פוליטית וכל התירוצים שכולם שונאים אותנו היו תקפים גם אז.

הסיבה שאנחנו סקפטים לגבי עלייתה לגמר של מיי היא אך ורק רצף הכשלונות ואי ההעפלה לגמר 3 שנים ברציפות. אילו היינו שולחים את מיי ב-2009 או 2010 לא היה לנו צל של ספק שנעלה, ורבים היו מהמרים על TOP 10 בגמר!

Tom875

New member
גם שיטת ההצבעה החדשה היא בעוכרינו

בתור מי שנהנו מחסדי השופטים (לפחות ב-2009 וב-2010
שבהם הם העלו אותנו מהמקומות ה-25 (האחרון) ומאי העפלה לגמר
- תוצאות שהיו מתקיימות אילו לא הייתה הצבעת שופטים)
השיטה החדשה פוגעת בנו במידה ויש פער גדול בין השופטים לקהל.
למשל בשנה שעברה: הג'וריז בגרמניה העניקו למורן מזור 12 נקודות
והקהל כנראה דירג אותה בין המקומות האחרונים. בשיטה הישנה של
הניקוד היינו מקבלים לפחות 7-8 נקודות. בשיטה החדשה קיבלנו 4
נקודות בלבד. פער של 3-4 נקודות עבור כמה מדינות מהווה את
ההבדל בין ההעפלה לאי העפלה לגמר.

מסקנה: כדי באמת להצליח השנה נצטרך לזכות גם באהבת הקהל
וגם באהבת השופטים. כדי להעפיל לגמר נצטרך להיות מדורגים
גבוה ע"י הקהל/השופטים ולפחות מדורגים בינוני ע"י השופטים/הקהל

VickyRosti

New member
מכיוון שבסמי יש רק 15 שירים

ומכיוון שיש לנו שיר הרבה יותר מיינסטרימי, בינלאומי ובביצוע זמרת סקסית שקורצת לקהל הצעיר, יש סיכוי שנדורג במקום סביר ע"י הצופים, ויש גם תקווה שהפעם השופטים יפרגנו לשיר שלנו קצת יותר ולא יסתפקו במקום 9, כך שנניח שנסיים בטלווטינג אפילו במקום 11 מאכזב, אם השופטים ידרגו אותנו במקום הרביעי או החמישי, עדיין נעלה לגמר. בגמר זה יהיה כמובן קשה יותר, אבל כרגע המטרה שלנו היא קודם כל לעלות, ואח"כ אלוהים גדול!

shaikis

New member
יש לנו סמי קצר מאוד!

וזה מה שטוב!
אני בטוח שנעלה השנה לגמר, אין סיבה שלא טליה.
מרוב שיש לנו זמרת סקסית ושיר בניחוח בינלאומי ויקרוץ לקהל בני ה- 16 עד ה-30 אני בטוח שאצל הקהל נסיים במקומות יפים כמו 4-6 ואצל השופטים (שרובם חובבי התחרות ואולי יש כמה שהיו בהצבעות האוגיי), לדעתי נסיים 3-6.

קיצר אנחנו בגמר חחח...
השנה אני אומר את זה בביטחון מלא.

Princess Lotta

New member
בחיי שאני לא מבינה למה אתם עושים את זה

לעצמכם, כל שנה שאנחנו שולחים שיר סביר ומעלה אותו סיפור, אותם סרטים. אז עלתה כמה מקומות כי הייתה לה חזרה ראשונה טובה כביכול - ראינו פאקינג 20 שניות. כל הדיבורים כל כך מיותרים בשלב הזה. קודם שתעלה לגמר ואז נדבר.

וזה ממישהי שחולה על השיר ומאמינה שהוא ראוי לטופ

אבל בחיאת לא הכל תלוי בנו

וגם אם היינו מקום ראשון בהימורים הייתי עונה אותה תשובה אחרי מקרה סקעת.

Princess Lotta

New member
אגב, איך שאני רואה את זה ארמניה לא זוכה

הימורים שימורים אסיפות הורים השתלמויות מורים, לא רואה אותה זוכה. יש לי אותה תחושה שהובילה אותי לומר לכולם ב2010 שציפי לבני הצרפתי לא זוכה למרות שהוביל בפער גדול את טבלת ההימורים.

למה? פשוט לא ווינרי בעיניי, לא מספיק קליט. זהו. אמרתי את זה.

VickyRosti

New member
ציפי לבני הצרפתי

אני גם לא רואה שום דבר וינרי בארמניה, ובדומה ל-2011 נראה לי שמהמרים על ארמניה מפני שאין אף פייבוריט אחר מובהק, אז מהמרים דווקא על השיר הכי שונה ולא שגרתי. בתחרות ההימורים הימרתי על ניצחון ארמני, פשוט מפני שאין לי שמץ של מושג מי יכול לזכות, אבל אם לא הייתי מודעת להימורים, בחיים לא הייתי חושבת שזה המועמד הוודאי כמעט לניצחון!

למעלה