האם מותר לתת לתינוק רסקיו רמדי

galyam2

New member
האם מותר לתת לתינוק רסקיו רמדי

אם כן מאיזה גיל ובאיזו כמות

כן. מותר.

המינון לתינוק בן יומו יהיה טיפה אחת. אני נתתי מגיל חצי שנה שתי טיפות.

swann

New member
אפשר קצת הסבר על זה?

מה זה, ממה זה מורכב, למה זה טוב ואיך נותנים? <האם אוכל למצוא את זה בקנדה באותו שם, או לחפש שם יותר גנרי?>

swann

New member
../images/Emo51.gif אני אקרא

מקווה שאוכל למצוא שם את מה שאני מחפשת (לגבי תינוקות ופעוטות).

אני אגיד לך למה זה משמש אותי

כי בלינק(וגם שם יש עוד לינק לפרחי באך ששווה לקרוא)מסבירים ממה זה מורכב ופרטים יבשים. -אם הילד בסערת רגשות לא רגילה(בעיקר אחרי נפילות שמבהילות מאד) -כשיוצאות שיניים אפשר לקחת את הטיפות רסקיו ולמרוח קצת על החניכיים -לפני חיסון או טיפול שעלול להכאיב או להיות לא נעים -גם לפני ברית מילה לצורך העניין -אצל מבוגרים; מתח נקודתי, בהלה,לידה -כשהסינוסים כואבים אפשר לשפשף לתוכם רסקיו כדאי שתהיה בבית גם משחת רסקיו שמורחים על עור יבש מאד,מגורה, תפרחת חיתולים, שריטות קלות.

ותגידי חוץ מזה

הייתם באיזו הופעה שווה לאחרונה? <תזרקי איזו עצם ל
>

swann

New member
רדיוהד לפני שנה זה נחשב?

המון זמן מאז שהייתי בהופעה.... כן כן אנחנו צריכים למצוא בייביסיטר
תודה על הלינק וההסברים. נראה שתמיד טוב שיהיה כזה דבר בבית/בתיק לכל מקרה שלא יהיה.

בטח נחשב

ובייביסיטר- בהחלט. אפילו אנטי בייביסיטר שכמותי כבר היתה נשברת מזמן

../images/Emo41.gifהופכת לשרשור רפואי ../images/Emo101.gif../images/Emo41.gif

ירדן משלשלת כבר כמה ימים שישלול ירקרק, לא סוף העולם. חוץ מזה אין חום והיא עירנית וצחקנית כרגיל. התיעצתי עם הרופא והוא חושב שזה סופו של הוירוס שתקף בשבוע שעבר (עם חום, נזלת ושיעולים). הוא המליץ להוריד את שתי ארוחות המוצקים עד יעבור זעם ולעבור להנקה מלאה, הכי הרבה לשלב דיסת אורז. מישהי נתקלה בוירוס דמוי שפעת שנגמר בשלשולים? האמנם מדובר בהמשך הוירוס? נראה לי שהנקה מלאה למס' ימים היא רעיון טוב, אבל הגוף שלי כבר התרגל לפחות שתי הנקות. כדי לחזור ליצור מלא, האם כדאי להתיחס לזה כמו לקפיצת גדילה? אני כבר לא מדברת על הגודש שיהיה לי כשנחזור לשגרה...

(דווקא)נשמע הגיוני

כי זו הדרך של הגוף לנקות את עצמו מכל הג'יפה של המחלה וגם יש סיכוי שמערכת העיכול נחלשה בעקבות המחלה. ההומאופתית שלנו אומרת תמיד שאצל תינוקות ופעוטות הכל מתבטא דרך מערכת העיכול. על אותו עיקרון שהליחה אצלם יוצאת דרך מע' העיכול. בכל אופן-לא זוכרת בת כמה ירדן אבל אם יש לה כבר 8 חודשים את יכולה לתת לה קצת מיץ תפוחים צלול עם מנה של אסידופולוס פעם ביום. מאד עוזר.

Shellylove

New member
../images/Emo124.gifמה שלום ירדן?

עבר השלשול? והעיצה של הרופא נשמעת מצוין (אחלה רופא, לא?)

עדיין קצת משלשלת, אבל שמחה ומאושרת

התדירות של השלשול ירדה מאוד. היא במצב רוח נהדר ולא מראה שום סימני כאב בטן או מחלה
. הרופא באמת מצויין ומאוד תומך הנקה. הוא גם תמיד מעדיף להמנע ממתן תרופות ולכן אני מאוד סומכת עליו. כשירדן היתה עם חום ונזלת הוא שלח אותי לנוח כדי שיהיה לי חלב וכח להניק הרבה. מי שמחפשת רופא בטבעון, אני מייד שולחת אליו
ותודה רבה על ההתענינות

למעלה