האם מותר להכניס תינוק בן חודש למנשא אחרי אוכל

• פותח הנושא ame2
  • פורסם בתאריך

ame2

New member
האם מותר להכניס תינוק בן חודש למנשא אחרי אוכל

זה הש חשוב לי, כי המנשא זה הדבר היחיד שעוזר לו לגזים שמגיעים בעיקר אחרי אוכל. אך האם זה בריא להכניס אותו למנשא אחרי אוכל? אשמח לכל תשובה בהקדם.. תודה וסופש מהנה

אין בעיה עם זה

אם יש נטיה לפליטות, אז עדיף בסמוך לארוחה לא לשים בערסול אלא בתנוחה זקופה (בטן לבטן למשל). אבל אם זה לא גורם לפליטות יתר, אז תהנו מכל תנוחה שהקטנצ'יק אוהב ושעוזרת לו.

לדעתי אין שום בעיה בתנוחה זקופה

להכניס למנשא אחרי אוכל. הבת שלי סרבנית ערסול, אז תמיד הייתה בתנוחה זקופה ולא נרשמו בעיות מיוחדות אחרי האוכל במנשא (חוץ מאם יש פליטה, אז לרוב היא ישירות לחזיה
)

שונצו

New member
אם את כבר פה אני אשאל אותך

לקוחה שלי כאן ברחובות מעונינת במנשא מותני (שנקשר במותן או משהו כזה). את בטוח יודעת במה מדובר, לי אין יותר מדי מושג. בכל אופן אמרתי לה שאתן לה טלפון של מישהי שמוכרת אותם. את מגיעה לרחובות? ואם לא, יכולה לתת לי שם של מישהי שכן? וסתם אנקדוטה- כשהגעתי אליה הערב (היא קנתה חיתולים), היא פתחה לי את הדלת עם הילד מחובר אליה. וככה הוא נשאר עד שממש באתי לעזוב וכמעט סגרתי את הדלת מאחורי, פתאום הוא התנתק וראיתי את הלחיים הורודות והעיניים הכחולות- ילד יפהפה בן 8 חודשים. מדהים- אני מניקה כבר שנתיים ולא יכולה לעשות את זה בלי לשבת, עדיף עם משענת לגב. מגביל משהו, אני יודעת.... אני נפעמת מאנשים כמוך וכמו הלקוחה שלי שמסוגלת להניק בעמידה ובהליכה (ולה אין מנשא, היא החזיקה את הילד ככה בידים,9 קילו של ילד...) בכל אופן, המראה הזה הזכיר לי אותך, איך שראיתי אותך ביריד עם הקטנטונת מחוברת אלייך בערך חצי מאחה"צ והערב....

שונצו

New member
אין לי צל של מושג. בשביל זה ביקשתי

את הטלפון. שאני אעשה את השידוך. אם זה יעבור דרכי יהיה פה טלפון שבור אחד גדול...

אם הבנתי נכון, אז קורו צודקת

ומדובר במושב מותן, אותו אני לא מחזיקה (ולדעתי גם אף אחת מנק' השרות שלנו..) אם נחכה שאני אגיע לרחובות נאלץ לחכות לביאת המשיח
כי כל החברים שהיו לנו כשגרנו שם כבר התנדפו.. נשארה לי רק אורית לבקר מידי פעם
ולכן- הנקודה הרחובותית שלנו- דנה- 050-5790192 אני בטוחה שהיא תוכל לעזור לה
ולגבי ההנקה, מה תגידי אם אגיד לך שביום שישי התעוררנו מאוחר משנת צהרים ורציתי לסיים להתארגן מהר, אז לקחתי את הצ'יפופה איתי למקלחת, רק לשטוף במים.. היא החליטה מצידה שמרגע ההתעוררות היא צריכה להיות מחוברת. אז ככה נשטפנו- מתחת לטוש, אמא עומדת וילדה בת אחד עשר חודשים (עוד מעט שנה) שוכבת עלי ומחוברת לציצי כשאני עומדת
<אגב, את ההודעה התחלתי לכתוב בבוקר, אז אם כבר ענו לך אז סליחה, לא ריפרשתי מהבוקר
>

מותר בהחלט!

קחי בחשבון שאם הוא נוטה לפלוט את תצטרכי לכבד את המנשא או לפחות שימי חיתול טטרא שלא יתלכלך המנשא

lovelish

New member
../images/Emo124.gifאמא של תהלולי

את מאזור תל אביב נכון ?( גבעתיים) אולי את יודעת איפה קונים אבקת סודה ומלח לימון במשקל חמתי מבת ים וממש לא מוצאת ואני מחפשת בטירוף עקב מעבר דירה ששפ אני רוצה לא לקנות חומרי ניקוי ....

בשוק ../images/Emo13.gif

או בחנויות תבלינים... אני קונה בחנויות תבלינים בבני ברק (יותר זול שם) או בשוק הכרמל

אשכר ש

New member
מוספיה כי ברח לי

אם את מרגישה שמציק לו גרפס, אולי היתי מקדישה כמה דקות לתנוחה זקופה ואז עוברת לעירסול.

למעלה