האם מוכר כתאונת עבודה?

צדיק14

New member
האם מוכר כתאונת עבודה?

עובד וותיק וקבוע 20 שנה ברשות מקומית .נקראתי לשיחה ואויימתי בפיטורין.מלחץ האיום התמוטטתי בעבודה ופוניתי לבהי"ח.כיום מאובחן כסובל מדיכאון קליני-לחץ –וחרדה ומטופל ע"י פסכיאטר מומחה ובפסיכולוג.וכחודשיים בחופשת מחלה. האם יוכר לי כתאונת עבודה? תודה מראש.

לדעתי לא

לפי מה שנראה לי - הביטוח הלאומי יכיר בכך כאובדן כושר עבודה / נכות זמנית, או משהו כזה, אך לא נראה לי שדבר כזה יכול להקרא תאונת עבודה. זו דעתי בלבד כפי שציינתי...

תשובה

ישנה פסיקה עניפה המכירה בהתקפי לב ואירועים דומים, לאחר ויכוח בעבודה כתאונת עבודה. הדבר מוכר כתאונת עבודה, בנסיבות מסויימות ובתנאים מסויימים, כמו למשל שויכוח בעבודה זה לא דבר של יום יום. עליך להגיש תביעה לביטוח לאומי ולטעון לתאונת עבודה.

צדיק14

New member
עזרתך בבקשה

תודה לכם על עזרתכם השאלה היא אם כדאי לעשות את התהליך מול ביטוח לאומי לבד או עם עו"ד.? ואיזה מסמכים לצרף. והאם לצרף גם מכתב בגין השתלשלות האירוע מתחילתו? תודה ושבוע טוב.

מדון

New member
שלב ראשון הפגש אם עו"ד שמבין בתביעות ביטוח

לאומי או פנה למרכז לזכיות רפואיות יש להם פרסום בעתונים וברר אתם מה הסכוי פגישה ראשונה לא עוולה כסף חפס הגוגל

צדיק14

New member
האם מוכר כתאונת עבודה?

תודה לכם על עזרתכם השאלה היא אם כדאי לעשות את התהליך מול ביטוח לאומי לבד או עם עו"ד.? ואיזה מסמכים לצרף. והאם לצרף גם מכתב בגין השתלשלות האירוע מתחילתו? תודה ושבוע טוב.

banana1976

New member
תאונת עבודה.

אם יש לך מסמך רפואי שתופלטה לאחר המקרה תוך 72 שעות ובמסמך הראשון רשום שהראה תאונת עבודה אין כל סיבה שביטוח לאומי לא יקיר בתאונת עבודה, מניסיוני לאחר שעברתי תאונת עבודה, תצתרך למלות טופס דיווח על תאונת עבודה ולצרף מסמך רפואי ראשוני שבוא רשום שקרתה תאונת עבודה וכן טופס 250 ממולא ע"י המעסיק דיווח על תאונה, תפנה לפורום ביטוח לאומי, מכווה שלא שחכתי איזה טופס במידה ולא יה טופס תתבקש ע"י ביטוח לאומי.

למעלה