האם לשתי
ים בנושא נגרות יש

מ ל י 2 2 0

New member
האם לשתי ../images/Emo163.gifים בנושא נגרות יש

אפשרות להכין מיטת תינוק מעץ? האם זה יצא באמת יותר זול מחנות אפילו שאת העץ אני אצטרך להזמין בנגריה? מה ההוראות ההתחלתיות בערך?

miromiro

New member
לא כדאי ולא מומלץ לבנות לבד-;

המיטה היא אביזר בטיחותי וצריך לדעת איך בדיוק לבנות אותה. אם חשוב לכם מגע ידכם בציוד של בתכם, קנו אחת ביד שניה וצבעו אותה מחדש. שיהיה במזל-טוב

kbs2005

New member
כמובן שיש אפשרות

תלוי איזו מיטה ומה הצרכים. בכל מקרה כדאי לעיין קודם באתר מכון התקנים הישראלי בנושא. אנחנו בנינו עריסה - להצמדה למיטת ההורים ויצא ממש יפה. העץ + מזרון זול מקניית עריסת פלסטיק מצ'קמקת בחנות תינוקות. כמובן שיש להקפיד בנושא בטיחות. ראיתי פעם אתר המפרט נושאי בטיחות בנוגע לבנייה עצמית של רהיטי ילדים. אני אחפש ואם אמצא אתן כאן.

kbs2005

New member
הנה כמה כללים מתוך הסטנדארט

האוסטרלי לריהוט ילדים - באנגלית ... Here's the standards that apply to all houshold cots for infants. # Cots must meet the Australian/New Zealand Standard (AS/NZS 2172:1995). # Cots should be well-finished and made from quality materials. # If made of metal, they shouldn't be bent or rusty, and their joints should be close-fitting and securely and cleanly welded. # Timber cots shouldn't have dowels, nails and screws that are exposed above the surface. # The timber shouldn't have large knots, insect damage, cracks or splinters. # There should be no sharp edges or points that could cause a cut or head injury. # There should be no gaps where children can trap their limbs or head. # No knobs or protrusions that could catch a child's clothing. # No decorative transfers that can come off easily. # No crossbars or trim that could be used as a foothold. # No bumpers or anything else inside the cot that has strings or ties. # No choking hazards such as small toys, small items, medication, string or elastic in the cot. # Make sure that the mattress you buy corresponds to the cot manufacturer's size recommendations - it should fit snugly with no gaps. # Check that locking devices are easy to use for an adult but very difficult for a child. # Check that the locking mechanism has a clear difference between locked and unlocked. # Make sure there are no pillows, comforters or other soft products under infants while they sleep. # Make sure the cot is placed at a reasonable distance from from curtains, blinds, heaters and power points. # Move children to a single bed once they start climbing out of their cot. Please check this out for the safety of the child. אם צריך עזרה בתירגום אני אעשה מאמץ ...

miromiro

New member
אתה באמת בחור-

על הכיפאק שאוהב לעזור, אבל כשמופיע בכותרת הבקשה האמוטיקון הזה-
צריך לקחת יותר ברצינות, המלצה לבניה עצמית למי שאין לו מושג. במיוחד שמדובר במיטת תינוק , שעשויה להיות קטלנית אם היא לא עשויה כמו שצריך. ולא רק ברמתצ התכנון אלא גם בביצוע. וזו רק דעתי כמובן. מאיר

פפו

New member
תומך בדעתך מירו

מיטת תינוק איננה פרוייקט פשוט לבעלי נסיון בנגרות ועל אחת כמה וכמה למי שמגדיר עצמו טמבל בנושא. מעבר לזה האם יש להם את הכלים המתאימים? אני מסופק אם יסיימו את המוצר במידה ויתחילו ולמען הילד אני מקווה שלא. זו הסיבה שתשובתי למעלה היית פשוט לא!!!!!! ואני חוזר ומזהיר לא.

kbs2005

New member
אני תומך בדעתכם בנושאי בטיחות

אסור לקחת שום סיכון כשמדובר בתינוק. ברמת תשובה האם כדאי לשני לא מנוסים לבצע פרויקט כזה כמובן שהתשובה היא לא. אבל, אי אפשר להוציא את הרוח מהמפרשים של מי שבא ללמוד ומחפש מקורות ידע בנושא. גם הנושא המסובך ביותר ניתן לפירוק לגורמים פשוטים, הניתנים לביצוע ולמידה, ועדיין עם הכוונה של נגר מוסמך הקרוב לביתם הם יכולים בהחלט להוציא פרויקט כזה אל הפועל. ברוח זו תשובות כמו "לא !" אני מעדיף לא לתת. אלא לתת הכוונה ועצה איך להתקדם.

פפו

New member
אכן תמיד יש לעודד יוזמה

אז שיתחילו עם מדף למטרנה . למה להתחיל עם הקשה?

פפו

New member
וחוץ מיזה מה זו הקלישאה של

מגר יחתוך. הוא גם יכין את החיבורים להדבקה? או שהמיטה בנוייה עם מסמרים..... ומהיכן קליבות ארוכות להדברה?. אם הנגר יחתוך ויכין סיומות להדבקה אז שידביק ויסיים את העבודה

למעלה