האם לפתוח קייס

Itai S

New member
האם לפתוח קייס

שלום רב,
הזמנתי מוצר,
והוא טרם הגיע
הזמנתי ב28.11
טרם עברו 45 יום,
שלחתי אתמול מייל לספק והוא ענה מהר מאוד שהוא מתנצל ועקב החגים כל דברי הדואר מתעכבים (החבילה מסין).
האם להאמין לו או לפתוח קייס?

trilliane

Well-known member
מנהל
אם חישבתי נכון עברו 37 יום

אז יש לך עוד שבוע לפתוח קייס; אני מציעה שתחכה לתחילת שבוע הבא ואם עד יום שלישי נגיד לא תקבל, תפתח קייס, כן. לא חייבים לעשות עם זה משהו מידי, אתה יכול להמשיך להמתין למוצר גם עם קייס פתוח, אבל הוא מכסה אותך במקרה שהמוצר לא יגיע בסופו של דבר, ואם לא תפתח בזמן אתה עלול להישאר בלי כלום.

אגב, בלי קשר לחגים, זה זמן מקובל לחבילות מסין... הדואר הסיני איטי בצורה מורטת עצבים. בינתיים חבילות שהזמנתי מסין (אני משתדלת להימנע מכך, אלא אם אין מוכרים אחרים שמוכרים את המוצר שאני רוצה) הגיעו אליי אחרי ארבעה שבועות (המהירה ביותר) או כמעט שישה שבועות (האיטית ביותר) או עדיין בדרך... (כאמור, אני משתדלת מאוד לא להזמין מסין אז רוב ההזמנות שלי הן מאירופה / ארה"ב ואם מהמזרח הרחוק, אני משתדלת שזה יהיה מהונג קונג).

Athlete

New member
היי, אני באותו מצב והייתי שמח לעזרה :)

רשום לי על 2 הזמנות:
" Don't forget to leave feedback! If there was a problem, please go to the Resolution Center by 01/11/13." ועוד אחת עם תאריך 01/15/13 מה זה אומר ? אני לא מוצא Resolution Center באתר.

בנוסף אפשר לקבל הסבר על הנושא של פתיחת קייס ? ממש לא אהבתי את התשובות שקיבלתי מהמוכר (או שזה בכלל קשור לאותה הודעה באנגלית).

תודה מראש לעונים !

מה שכתבו לך באנגלית זו תזכורת

שאל תשכח להשאיר להם פידבק עד התאריך שהם ציינו לך. זה התאריך האחרון להגיש קייס שזה בעצם תלונה שאם פריט לא הגיע/ הגיע פגום וכו׳ לאחר 45 יום, אתה יכול לפתוח תלונה בפייפל ולציין מה הבעיה (כמו שציינתי- לא הגיע, הגיע פגום....) אבל לפני זה רצוי ומומלץ לדבר עם המוכר.

Athlete

New member
יש חיבור בין PAYPAL ו-EBAY ?

לא מגישים את ה"קייס" דרך EBAY ?

בגדול למקרה הספציפי, לפני שבוע רשמתי מייל למוכר אם הוא יכול לבדוק מה קורה עם ההזמנה, הוא רשם שנמתין 5 ימים ואז נראה או שהוא יחזיר את הכסף או שישלח שוב. שלחתי לו הודעה אחרי שבוע שעדין לא קיבלתי את המוצר. והוא רשם לי בוא נחכה אני אחזיר לך את הכסף ואתה תחזיר לי אותו שתקבל את המוצר (שמי יודע מתי זה יקרה) וגם לא מבין למה לעשות את כל הפרוצדורה הזאת (להחזיר ואז להחזיר את ההחזר)...
זה בגדול...

למעלה